Χρόνια Πολλά σε όλους!

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά JohnBorat! :P
Οτι επιθυμεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους όσοι γιορτάζουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
γιορτάζεις κι εσύ πουλάκι μου? εμ βάλτο στο πεδίο του ονόματος σου :P
να σε χαιρόμαστε βρε! χρόνια σου πολλά!:)

Χρόνια πολλά JohnBorat! :P
Οτι επιθυμεις!:)
Να είστε καλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Να χαίρεστε το όνομά σας όλοι οι γιορταζούμενοι, Γιάννη, Gio, borat και φυσικά παμμέγιστε νεροπιστολέρο.

Να χαίρομαι τη μαμά μου και την ανηψούδα μου. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους γιάννηδες και στις γιαννούλες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές
borat και gio χρόνια πολλά και απο εμένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Giovanna-κι μου:bigarmhug χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!!!
Χρόνια πολλά και σε όσους άλλους γιορτάζουν, Γιάννη, Faith, io-io (?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Nα ευχηθω κι εγω με τη σειρα μου στην io io, στον ακατανομαστο, τον faith, το γιαννη και οοοοσους αλλους μας κρυβουν το πανεμορφο ονοματακι τους (ειδικα τα κοριτσακια!;):P) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΑΞΙΔΕΜΕΝΑΑ!
(οχι τι περιμενατε οτι θα ευχομουν?:P)


Σπίτι δίχως Γιάννη, προκοπή δεν κάνει!!!!

Γιάννη μου το μαντήλι σου!!!

45 Γιάννηδες ενός κοκόρου γνώση

κι άλλα πολλά....


Τζονιμ, χρόνια πολλά για τη Γιορτή σου!!!
Τζιοβαννάκι μου και σε σένα!!!
Να είσαστε πάντα καλά παιδάκια μου

Χρόνια πολλά σε όσους Γιάννηδες και Ιωάννες έχουμε εδώ μέσα!
Ευχαριστωωω!

:clapup::clapup:

Χρόνια πολλά σε όσα παιδιά έχουν σήμερα την γιορτή τους! Ευτυχισμένοι να είσαστε και πάντα υγιείς!

σιγά πιδίμ... ανακύκλωση τις γυρνάς ανάποδα και τις φοράει και το άλλο μπεμπέ
τζόνιμ και τζιοβαννούλα χρόνια σας πολλά και καλά, πάντα χάπι (λεξοτανίλ) και χέλθι

λολ με την ανακυκλωση!! το σκατο παει συνεφο :P
Ευχαριστωωω!!!!!:kissing:

Χρονια πολλα Γιαννη και Τζο! Ο,τι επιθυμειτε! *ποση πρωτοτυπια τελικα.!*

Χρόνια Πολλά κι από εμένα στους εορτάζοντες.

Xρόνια πολλά και καλά σε όλους τους Γιάννηδες και τις Ιωάννες του φόρουμ!

Gio την γλύτωσες για χτες . Απαλλάσεσαι λόγω εορτής
Φχαστω παιδες! ρε ξουρουζου νταξ, σοριιιι!!:redface:
δε γινοταν αλλιως.. λες εγω να το θελα? αντε μη μου γκρινιαζεις γιορτιατικα τωρα:P δωρο θελω κι οχι γκρινιες:P

χρονια πολλα και απο μενα σε οσους γιορταζουν σημερα:)
γιαννη και τζιο να σας χαιρομαστε

Χρόνια Πολλά και χιουμοριστικά σου εύχομαι Ιωάννη και
πολλά φιλιά στην Δεκατεσσεροαπριλίτσα (ξέρει αυτή).

Επίσης Χρόνια πολλά σε όσα παιδάκια γιορτάζουν σήμερα μέσα απ' το στέκι μας!
Ευχαριστω πολυυυ!!!
εμαθα κι αλλη μια δεκατεσσεροαπριλιατισσα ελειπε χτες ε? :P

Χρόνια πολλά Γιάνννη και Τζιο,και στους υπόλοιπους εορτάζοντες!Ότι επιθυμείτε!

Χρονια πολλα Γιαννη, Faith, Gio και λοιποι που γιορταζετε! Παντα χαρες!

Χρόνια πολλά σε φώτη, φωτεινή, Ιωρδάνης και όσοι γιόρταζαν χτές και χρόνια πολλά στους Γιάνηδες και Ιωαννες, χρώνια πολλά μέσα απο την καρδιά μου, γιορτάζει σχεδών όλο το στέκι σήμερα και πραγματικά σας έυχομαι υγεία αγάπη και καλή σταδιοδρομία για τα επόμενα 100 χρόνια που σας έρχοντε στην ζωή σας.

Σας λέω όλους μαζί γιατί άν πώ τον καθένα ξεχωριστά μπορεί να ξεχάσω κάποιον και δεν θέλω, πραγματικά

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
:kissing:
χρονια πολλα σε οσους Γιορταζουν σημερα
:kissing::clapup: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΟΥΥΥΥ!! σε ξεχασα χτες :( θα προτεινα μαστιγιο για τιμωρια αλλα θα το κανω πριβε κι οχι δημοσιως (ε σε φορουμ οσο να ναι δε λεει:P) no offence ms mess ε! σας παπαω both!:kissing:

Χρόνια πολλάααααααααααααααααααααα στους Γιάννηδες και Ιωάννες :D

Γιάννη μ', Gio μου, Doc ...(γιορτάζει και η io-io; ) Χρόνια πολλά, μοναδικά, ονειρεμένα!
Ο,τι επιθυμείτε παιζάκια!

φχαστουμε :clapup::clapup:

Χρόνια πολλά Γιοχαν...
χρόνια πολλά Gio...

χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα...
:):):kissing:

Χρόνια πολλά σε όλους και όλες, και σε εμένα!:)
αχ, σε ξεχασαααν! εμ βαλε εκειπερα το γιαννης, που μας εχεις τσαμπουνησει αυτο το ακατανομαστο:P

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!

Χρόνια πολλά σε όλους όσοι γιορτάζουν

Να χαίρεστε το όνομά σας όλοι οι γιορταζούμενοι, Γιάννη, Gio, borat και φυσικά παμμέγιστε νεροπιστολέρο.

Να χαίρομαι τη μαμά μου και την ανηψούδα μου.

μερσι!!:clapup: να τη χαιρεσαι μολκακι!

Χρόνια πολλά στους γιάννηδες και στις γιαννούλες!

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές
borat και gio χρόνια πολλά και απο εμένα! :)
Ευχαριστωωω:kissing:

palladinaki, hunter και οσοι ευχηθηκαν και εκτος, ενα μεγααααααλο φιλακι!

ελεος, εβγαλα τα εμοτικονς γιατι λεει χωραει μεχρι 90! σορι παιδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Τζιο μου! :kissing: Ό,τι ποθείς!
Και στον Ζαν, και την ιο ιο και στον Φειθ και στον Μποράτ! Και σε όποιον άλλον γιορτάζει και μας το 'χει κρυφό! :D Και στον μπαμπάκα μου :inlove:

Να ζήσετε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τζγγγιό! Φέηθ, και φυσικά, io-io!!!
Γιάννη! Μπόρτα! Μπαμπά Καγίρας!


Και όσοι άλλοι...


ΧΡΟΝΙΟΣ ΠΟΛΛΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!! :)
Να ζήσετε, πάντα γεροι κι ευτυχισμένοι! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Την io-io στο χ$#ιμο, ε; :P
Μόνο η διαβολίνα είναι σίγουρη - και το Γιδάτσι. :P




Τζόνιμ, Τζοβανάκι, io-ioooooooooooooooooooooooo, Γιατρέ, Μποράτι χρόνια σας πολλάααααααααα! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Σ' όσους γιορτάζουν, Χρόνια σας Πολλά! :D

Dηλαδή, Γιάννη, Jiovanna, faithplus, io-io και borat! Σας εύχομαι υγεία και ευτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Σ' όσους γιορτάζουν, Χρόνια σας Πολλά! :D

Dηλαδή, Γιάννη, Jiovanna, faithplus, io-io και borat! Σας εύχομαι υγεία και ευτυχία! :D

Βρείτε το λάθος :bleh:

Συγγνώμη, δεν άντεξα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά πολλά σε όλους και όλες γιόρταζαν αυτό τον καιρό! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και ό,τι εοιθυμείτε εύχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να χαίρεστε το όνομά σας όλοι οι γιορταζούμενοι, Γιάννη, Gio, borat και φυσικά παμμέγιστε νεροπιστολέρο.

Να χαίρομαι τη μαμά μου και την ανηψούδα μου. :inlove:

Χρόνια πολλά στους γιάννηδες και στις γιαννούλες!:clapup:

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές
borat και gio χρόνια πολλά και απο εμένα! :)

Nα ευχηθω κι εγω με τη σειρα μου στην io io, στον ακατανομαστο, τον faith, το γιαννη και οοοοσους αλλους μας κρυβουν το πανεμορφο ονοματακι τους (ειδικα τα κοριτσακια!;):P) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΑΞΙΔΕΜΕΝΑΑ!
(οχι τι περιμενατε οτι θα ευχομουν?:P)

αχ, σε ξεχασαααν! εμ βαλε εκειπερα το γιαννης, που μας εχεις τσαμπουνησει αυτο το ακατανομαστο:P

Χρόνια πολλά και καλά Τζιο μου! :kissing: Ό,τι ποθείς!
Και στον Ζαν, και την ιο ιο και στον Φειθ και στον Μποράτ! Και σε όποιον άλλον γιορτάζει και μας το 'χει κρυφό! :D Και στον μπαμπάκα μου :inlove:

Να ζήσετε! :clapup:

Τζγγγιό! Φέηθ, και φυσικά, io-io!!!
Γιάννη! Μπόρτα! Μπαμπά Καγίρας!


Και όσοι άλλοι...


ΧΡΟΝΙΟΣ ΠΟΛΛΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!! :)
Να ζήσετε, πάντα γεροι κι ευτυχισμένοι! :jumpy:

Σ' όσους γιορτάζουν, Χρόνια σας Πολλά! :D

Dηλαδή, Γιάννη, Jiovanna, faithplus, io-io και borat! Σας εύχομαι υγεία και ευτυχία! :D
Nα είστε όλοι καλά!

Γιάννη χρόνια μας πολλά και καλές επιτυχίες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυυυ (αν και καθυστερημενα) για τις ευχες παιδακια! και belated χρονια πολλα σε gio, borat, faith και Γιαννη! (Λετε να ξεχασα και εγω κανεναν?:redface:)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
γιατί γιορτάζει ο μπόρατ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι όμως, η ines έγινε 18! :cake:




Χρόνια πολλά, σ' όποιο σημείο της Ευρώπης κι αν βρίσκεσαι. :P :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top