Χρόνια Πολλά σε όλους!

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Να ζήσεις Γλυκιά μου χρόνια πολλά
Μεγάλη μην γίνεις με βαμμένα μαλλιά
Παντού να σκορπίσεις της Aγάπης το φως
Και όλοι να λένε … «του στεκιού Σοφός»…


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 20050228144113879.jpg
    20050228144113879.jpg
    33.5 KB · Εμφανίσεις: 84
  • birthday_385x261.jpg
    birthday_385x261.jpg
    14.6 KB · Εμφανίσεις: 93
Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ευχαριστώ παιδιά για τις ευχές σας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους σας παιδακια!!! να εχετε υγεια και καλη διαθεση!! και παντα επιτυχιες σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θελω να ειμαι ο πρωτος να ευχηθω απο εδω (γιατι πιστευω οτι αλλος προλαβε εκει εξω) χρονια πολλα σε μια πολυ γλυκια μαμα του φορουμ μας.

Χρονια σου πολλα και καλα, ευχομαι τα καλυτερα σε σενα, τον αντρα σου και το καμαρι σας :)

Yay, 27/12. :D

Χρόνια πολλά χαζομανούλα! :bigarmhug
Να χαίρεσαι τον παίδαρό σου! :D

Και thanks for everything. :santa:


Γλυκιά μου Αναστασία, ό,τι και να πω για σένα θα 'ναι λίγο! Έχεις υπάρξει απ' όταν σε γνώρισα, απ' όταν σε πρωτοείδα, πρότυπο για μένα και ελπίζω πως πάντα θα είσαι τόσο ευτυχισμένη, τόσο ερωτευμένη και τόσο ισορροπημένη και πλήρης όπως τώρα (απλά ολίγον ..ελαφρύτερη, κι αυτό γιατί εσύ το θες, ξέρεις πως εγώ σε βρίσκω μια κουκλάρα κι έτσι! :P) Να σου ζήσουν οι κούκλοι σου, να είστε πάντα τόσο καλά και μακάρι όλα σας τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα ένα ένα! Σ' αγαπώ πολύ πολύ! (νταξ το έκανα πολύ γλυκανάλατο, αλλά δεν φταίω εγώ.. :redface:)

Χαπι μπιντει κουε, ο,τι επιθυμεις(αλλο ενα πιτσιρικακι να σε παιδευει; ), υγειες, αγαπες, κι ομορφιες :) :-*

Χρόνια πολλά ΚουΕ, γιατί η ποσότητα μετράει. Χρόνια καλά, γιατί η ποιότητα αξίζει. Χρόνια τρελά γιατί αυτά είναι που μένουν!!:clapup:

Να τα ζήσεις όλα αυτά και να δεις όσους αγαπάς σε όλες τους τις χαρές της ζωής (καλά όχι και όλες, μπορώ να φανταστώ μία τουλάχιστον που δεν θα πρέπει:P)

Χρόνια πολλά ΚουΕ! Να χαίρεσαι και την οικογένεια σου! Και να κάνεις όσα κουτσούβελα επιθυμείς :P

Χρονια σου πολλα ΚουΕδουνι! :kissing:
Πολλες πολλες ευχες για τα καλυτερα! :bigarmhug

Να ζήσεις Γλυκιά μου χρόνια πολλά
Μεγάλη μην γίνεις με βαμμένα μαλλιά
Παντού να σκορπίσεις της Aγάπης το φως
Και όλοι να λένε … «του στεκιού Σοφός»…




τι να πω... με έχετε συγκινήσει :'(
σας ευχαριστώ ειλικρινά μέσα απ την καρδιά μου και σας εύχομαι κάθε ευτυχία όλων σας :)
να είσαστε καλά βρε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όσους γιόρταζαν αυτές τις μέρες!!!! :D

Κακή Επιρροή να τα εκατοστήσεις! Να είσαι πάντα γερή, ευτυχισμένη και χαμογελάστη!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Χρονια πολλα, κακη επιρροη. Να εισαι παντα καλα εσυ και αυτοι που αγαπας!!:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ρε Κουέ!Να είσαι πάντα δραστήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά κουεδάκι μου! να είσαι καλά κι εσύ και η οικογένειά σου! να χαρείτε τον Ωρίωνά σας μεγάλο και τρανό και να έχετε πάντα χαρές κι ευτυχισμένες στιγμές μεταξύ σας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εχασα πολλα τελικα που δεν μπηκα αυτες τις μερες ε;:worry::P
χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν αυτες τις μερες και απ οτι ειδα γιορταζε η ρουμανα οτι ποθεις κοπελα μου να εισαι παντα ευτυχισμενη.
επισης να ευχηθω στην κουε να ειναι πααααααααντα τοσο ευτυχισμενη οπως τωρα με το κουκλακι της και να κανεις πολλα πολλα κουκλακια στο μελλον γιατι θα σε αγαπανε πολυ αυτο ειναι σιγουρο.:) να τα εκατοστησεις αναστασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna

Νεοφερμένος

Η zouzouna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένο το 2008 σας ευχομαι το καλύτερο και υγεια σε όλο τον κόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αναστασια, σου ευχομαι πολλες πολλες στιγμες ευτυχιας, αγαπης, με υγεια πανω απ' ολα...:)
Καθε επιθυμια σου, ευχη μου..!!!!!!!!!;)
Να τα εκατοστησεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όσους γιόρταζαν αυτές τις μέρες!!!! :D

Κακή Επιρροή να τα εκατοστήσεις! Να είσαι πάντα γερή, ευτυχισμένη και χαμογελάστη!!! :)

Χρονια πολλα, κακη επιρροη. Να εισαι παντα καλα εσυ και αυτοι που αγαπας!!:clapping:

Χρόνια πολλά ρε Κουέ!Να είσαι πάντα δραστήρια!

χρόνια πολλά κουεδάκι μου! να είσαι καλά κι εσύ και η οικογένειά σου! να χαρείτε τον Ωρίωνά σας μεγάλο και τρανό και να έχετε πάντα χαρές κι ευτυχισμένες στιγμές μεταξύ σας:D

εχασα πολλα τελικα που δεν μπηκα αυτες τις μερες ε;:worry::P
χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν αυτες τις μερες και απ οτι ειδα γιορταζε η ρουμανα οτι ποθεις κοπελα μου να εισαι παντα ευτυχισμενη.
επισης να ευχηθω στην κουε να ειναι πααααααααντα τοσο ευτυχισμενη οπως τωρα με το κουκλακι της και να κανεις πολλα πολλα κουκλακια στο μελλον γιατι θα σε αγαπανε πολυ αυτο ειναι σιγουρο.:) να τα εκατοστησεις αναστασια.

Αναστασια, σου ευχομαι πολλες πολλες στιγμες ευτυχιας, αγαπης, με υγεια πανω απ' ολα...:)
Καθε επιθυμια σου, ευχη μου..!!!!!!!!!;)
Να τα εκατοστησεις!;)


:kissing::hug::bigarmhug

Σένκιου ολ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ΚΕ μου σου εύχομαι χαρά, υγεία, αγάπη, να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο φαντάζομαι είσαι τώρα και να δημιουργήσεις την οικογένεια των ονείρων σου με τον άντρα και τον κούκλο σου. Πολλά φιλιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ΚΕ μας, να τα εκατοστήσεις :)
Να σε χαίρονται κ να χαίρεσαι κ εσύ τον μικρό αγιοβασιλάκο σου :P (κ όσους αγαπάς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ θα σας ευχηθώ από τώρα ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, γιατί δεν θα μπορέσω εκείνες τις μέρες. Μακάρι όλοι σας να έχετε το καλύτερο ρεβεγιόν ως τώρα και το χειρότερο από αυτά που θα έρθουν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλη μου Κουε,χρονια σου πολλα γλυκα κ καλα,γεμάτα υγεία κ χαρά.

View attachment 2137
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλη μου Κουε,χρονια σου πολλα γλυκα κ καλα,γεμάτα υγεία κ χαρά.

View attachment 2137

ΚΕ μας, να τα εκατοστήσεις :)
Να σε χαίρονται κ να χαίρεσαι κ εσύ τον μικρό αγιοβασιλάκο σου :P (κ όσους αγαπάς)

ΚΕ μου σου εύχομαι χαρά, υγεία, αγάπη, να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο φαντάζομαι είσαι τώρα και να δημιουργήσεις την οικογένεια των ονείρων σου με τον άντρα και τον κούκλο σου. Πολλά φιλιά!


σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια :)


κακερλάκι, τα λουλούδια υπέροχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κουέ μου!:)
Να τα εκατοστήσεις!Ότι επιθυμείς!Κάθε ευτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά σε όοοολους που γιορτάζουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κουέ μου!:)
Να τα εκατοστήσεις!Ότι επιθυμείς!Κάθε ευτυχία!
σε ευχαριστώ πολύ Μπιλάκο μου :) να είσαι καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top