Χρόνια Πολλά σε όλους!

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Oops, gomenasai. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χρονια πολλα στους Παντεληδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά & καλά σ΄όσες και όσους γιορτάζουν σήμερα.

Χρόνια πολλά και σ΄όσους /όσες έχουν γενέθλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χρόνια πολλάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα:happy::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν σήμερα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Χρόνια πολλα στους Αλεξανδρους και τις Αλεξανδρες :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χρονια πολλααααα τους λοιπον!!! Και σε αυτους που εχουν γενεθλια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Γυναικεία γιορτή σήμερα με πολλές εορταζουσες! Πάμε λοιπόν!
Χρόνια Πολλά σε Αθήνα,Θάλεια,Αδαμαντία,Κλεοπάτρα,Ασπασία,Αρχοντία,Αφροδίτη,Ελπινίκη,Πολυνίκη,Ερατώ,Ερασμία,Ευτέρπη,Θεανώ,Καλλιρόη,Κοραλία,Μελπομένη,Μελετία,Ισμήνη,Μαργαρίτα,Αντιγόνη,Ουρανία,Ραλλία,Πηνελόπη,Πολυτίμη,Χάιδω,Χαρίκλεια και Συμεών. Χρόνια σας πολλά λοιπόν!!!:D
Χρόνια Πολλά και σε όσους έχουν γενέθλια!


υ.γ.σορυ για την ορθογραφία κάποιων και αν ξέχασα κανέναν:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον : Σταύρος, Σταύρακας, Σταυράκιος, Σταυρής, Σταυριανός, Σταυράκης,και στην: Σταυρούλα, Σταυριανή, Σταυρίνα, Σταυρία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον : Σταύρος, Σταύρακας, Σταυράκιος, Σταυρής, Σταυριανός, Σταυράκης,και στην: Σταυρούλα, Σταυριανή, Σταυρίνα, Σταυρία!!!!


χρόνια μου πολλά λοιπόν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Oooo την Mελίνα!! Έχει γενέθλια σήμερα; 8) Ναι αλήθεια είναι!! Έχει γενέθλια!! :stunned:
Εγώ για τα γενέθλιά σου αγαπητή διαδικτυακή μου φίλη σου εύχομαι... :yes:

12 ΜΗΝΕΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
52 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΥΓΕΙΑΣ
365 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
8760 ΩΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
525600 ΛΕΠΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
31536000 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗΣ!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! :thumbup:

σου εύχομαι.. ;)
Μες στης νυχτιάς τη σκοτεινιά που λάμπει κάθε αστέρι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ του φεγγαριού του δίνω να σου φέρει. :hug:
σου εύχομαι
Να τα εκατοστίσεις. Καλή πρόοδο. Πολλά φιλιά.:kissing:
σου εύχομαι
Μέσα απ' την καρδιά μου, μαζί με τις ευχές μου για τα γενέθλιά σου, εύχομαι στη φετινή χρονιά να πραγματοποιηθούν οι στόχοι και οι επιθυμίες σου. ;)
σου εύχομαι
Σ' σένα που αγαπώ εύχομαι με όλη τη δύναμη της καρδιάς μου, στα φετινά γενέθλια να εκπληρωθούν όλα τα όνειρα και οι επιθυμίες σου. Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα. Ο διάβολος πέθανε την μέρα που γεννήθηκες. Σ’ αγαπώ.:confused::sick::redface::P
Τα γενέθλια είναι σαν τα γλυκά. Μερικές φορές δε θες να ξέρεις πόσα έχεις φάει! Χρόνια πολλά :popcorn:

Μήπως είναι too much μελό;; :hmm: Για να δώ....και το βρήκα
Αν σήμερα το βράδυ μπει στο δωμάτιο σου μια αχτίδα φεγγαριού, μην κλείσεις το παράθυρο σου και την διώξεις. ufo είναι...
Ήρθαν να σε πάρουν πίσω στην πατρίδα! :-*:'(

Λοιπόν απο εμένα Χρόνια πολλά πολλά..να τα 100στίσεις και ότι μα ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις σύντομα!! ;) Να σε χαίρονται αυτοί που σε αγαπούν και να περνάς καλά!! Φιλιά! :upside:
:cake::flowers::birthday:
:) <3
Μαζί με την τούρτα πάει και το τραγούδι σου! Δικό σου!! :D :D :D
Eπίσης θέλω να ξέρεις πως,
είσαι η αγαπημένη μου διαδικτυακή φιλεναδίτσα!! :kissing: :spell:
:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ποια ειναι η μελινα? :look: :P

αμαλια κοψε το χορτο οσο ειναι νωρις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι ένας και μοναδικός. Καυλιάρη φίλε Λυκούργε, χρόνια σου πολλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΔΕΣ-ΔΗΜΗΤΡΕΣ :D

αυτοι που μου 'ρχονται τωρα στο μυαλο ειναι: ροοτ,πολκιου,δημητρης001 ..

και σε ολους τους αλλους !!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους τους Δημητρηδες και τις Δημητρες για εχθες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στην κολλητή μου την Ραφαέλα <3

Να τα εκατοστήσεις Ραφαελακι <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
χρονια πολλα ρε Νικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top