Χρόνια Πολλά σε όλους!

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια πολλα Μανια. :clapup:
Πολλα πολλα, μιας που εχεις και γενεθλια σημερα! :D
Να τα εκατοστησεις, και να εισαι παντα ευτυχισμενη!



Να χαιρομαι και τον μπαμπακα μου που γιορταζει σημερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, καλά κι ευτυχισμένα Μάνια! :D

Μωρό μου να χαίρεσαι την αδερφή και την ξαδέρφη σου! :) (και να την παρεις τηλ να ευχηθεις!)

Διαβολίνα να χαίρεσαι τον μπαμπα σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, καλά κι ευτυχισμένα Μάνια! :D

Μωρό μου να χαίρεσαι την αδερφή και την ξαδέρφη σου! :) (και να την παρεις τηλ να ευχηθεις!)

Διαβολίνα να χαίρεσαι τον μπαμπα σου! :)
Επισης να χαιρομαστε και την διμετρη ξανθια Μαρινα μας!!!


ε μικρη μου; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επισης να χαιρομαστε και την διμετρη ξανθια Μαρινα μας!!!


ε μικρη μου; ;)

Καφρίζεις επικίνδυνα! :D (καλά να είναι η κοπέλα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά μαρινάκι, να τα εκατοστήσεις και να συνεχίσεις να είσαι χαρούμενη με τον άντρα σου:D

χρόνια πολλά στους συγγενείς σας που γιορτάζουν, όσοι έχετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην εορτάζουσα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
χ
χρονια πολλα στην μανια μας - εις διπλουν!!! και χρονια πολλα στην αδελφουλα μου εις διπλουν και παλι ;)

Να χέρεσε την αδερφή σου και9 να την δείς όπως αγαπάς:clapup::clapup::clapup::clapup:

Χρόνια πολλά Άγγελε και στη Μάνια :D :D

Mανια μου! Χρονια πολλα!:birthday::birthday: Οτι επιθυμεις!Πολυχρονη!
Επισης να χαιρεσαι το ονομα σου!Να εισαι παντα ευτυχισμενη!:)
μανια μου μανια μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!:clapup:

χρονια πολλα και πολυ πολυ ευτυχισμενα!!!

να εισια καλα, γερη και δυνατη! :)

Μάνια χρόνια πολλά και καλά! Γεμάτα ευτυχία και να είσαι πάντα καλά και γερή με τον αντρούλη σου!

Και για τα γεννέθλια σου και για τη γιορτή σου, σου εύχομαι σήμερα να είναι μια ιδιαίτερη μέρα και να περάσεις υπέροχα!!
:clapup::clapup::clapup:

Xρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!Να είστε καλά και ευτυχισμένοι!!:)

maniaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά καλά, ευτυχισμένα δημιουργικά, όπως τα επιθυμείς!!!!

:cake::birthday::birthday::birthday:
Χρονια πολλα Μανια. :clapup:
Πολλα πολλα, μιας που εχεις και γενεθλια σημερα! :D
Να τα εκατοστησεις, και να εισαι παντα ευτυχισμενη!

Να χαιρομαι και τον μπαμπακα μου που γιορταζει σημερα! :D

Χρόνιοα πολλά στον μπαμπά σου να τον χέρεσε για πάαααρααα πολλά χρόνια ακόμα:clapup:

Χρόνια πολλά, καλά κι ευτυχισμένα Μάνια! :D

χρόνια πολλά μαρινάκι, να τα εκατοστήσεις και να συνεχίσεις να είσαι χαρούμενη με τον άντρα σου:D

Χρόνια πολλά στην εορτάζουσα!!! :)


Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολλύ με συγκινήτε πολλύ, χίλια ευχαριστώ που με σκέυτεστε, να χέρεστε τους δικούς σας με αγάπη, όλοι σας:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Happy Naaamedaaaay, happy naaamedayyyy!!! :D :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στον Πειράτη, τον Μήτσο και την Μάνια! Και σε όσους γιορτάζουν! Ξέχασα κανέναν;

Να είστε υγιείς, ευτυχισμένοι και να ζείτε όπως εσείς θέλετε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Χρόνια πολλά παιδιά
να τα χιλιάσετε

Μάνια μου να είσαι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη και να χαρείς όσο πιο πολύ μπορεις την σημερινη ημέρα μια που ειναι και η αγαπημένη σου:):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τελικα ειναι της Α.Μαρινας σημερα ε?
Αχα...γιάυτο ειχαν πλακωθει στις γουρνοπουλες χτες οι συγγνειες μου...:hmm:

Μανια μου χρονια σου πολλα!!!!!:hug: :hug: :hug:
Να χαιρεσαι και την ονομαστικη σου εορτη αλλα και τα γενεθλια σου.:birthday: :birthday: :birthday:
Σου ευχομαι να εισαι πολυχρονη και καθε ετος της ζωη ς σου που περναει να σε βρισκει αναλοιωτη σαν χαρακτηρα και ολο και πιο ευτυχισμενη.:kissing:
Απο καρδιας οτι καλυτερο για εσενα και ολους οσους αγαπας!!!:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά παιδιά
να τα χιλιάσετε

Μάνια μου να είσαι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη και να χαρείς όσο πιο πολύ μπορεις την σημερινη ημέρα μια που ειναι και η αγαπημένη σου:):clapup::clapup:


Το θυμήθηκες ότι είναι η ποιο σημαντική μου μέρα βλέπω:)
Σε ευχαριστώ καμάρι μου, άν και δεν το βλέπω, η μάνα μου θα έρθει για δουλειές και έγώ τρέχω απο το πρωί, το σαββάτο θα έχω την μεγάλη μέρα, μακάρι να μπορούσατε να έρθετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τελικα ειναι της Α.Μαρινας σημερα ε?
Αχα...γιάυτο ειχαν πλακωθει στις γουρνοπουλες χτες οι συγγνειες μου...:hmm:

Μανια μου χρονια σου πολλα!!!!!:hug: :hug: :hug:
Να χαιρεσαι και την ονομαστικη σου εορτη αλλα και τα γενεθλια σου.:birthday: :birthday: :birthday:
Σου ευχομαι να εισαι πολυχρονη και καθε ετος της ζωη ς σου που περναει να σε βρισκει αναλοιωτη σαν χαρακτηρα και ολο και πιο ευτυχισμενη.:kissing:
Απο καρδιας οτι καλυτερο για εσενα και ολους οσους αγαπας!!!:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug

σε ευχαριστώ καμάρι μου, έυχομαι χρόνια πολλά και σε όσους δικούς σου γιορτάζουν άν κρίνω απο τα γουρουνόπουλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Το θυμήθηκες ότι είναι η ποιο σημαντική μου μέρα βλέπω:)
Σε ευχαριστώ καμάρι μου, άν και δεν το βλέπω, η μάνα μου θα έρθει για δουλειές και έγώ τρέχω απο το πρωί, το σαββάτο θα έχω την μεγάλη μέρα, μακάρι να μπορούσατε να έρθετε :)


ναι δεν ξεχνάω αυτά που λένε άτομα που συμπαθώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ναι δεν ξεχνάω αυτά που λένε άτομα που συμπαθώ;)

Και εγώ σςε συμπαθώ :mastigio

Σε ευχαριστώ πολλύ, με συγκινείς:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Μάνια Χρόνια Πολλά...
Ο, τι καλύτερο σου εύχομαι... Να σαι πάντα καλά ευτυχισμένη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια Χρόνια Πολλά...
Ο, τι καλύτερο σου εύχομαι... Να σαι πάντα καλά ευτυχισμένη!!

Καλημέρα, ευχαριστώ πολλύ, να χέρεσε όποιον έχεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μαρίνα με υγεία και ό,τι επιθυμείς!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μαρίνα με υγεία και ό,τι επιθυμείς!:D:D

Ευχαριστώ πολλύ, μια απορεία γιατί οι ποιο πολλοι μου έυχεστε με :D αυτό το εμοτικόν;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top