Χρόνια Πολλά σε όλους!

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρονια πολλά Βασιλάκη! :bye: :P :clapup:

:bye: :P Ευχαριστω Καγιρι μου!:) :kissing:

Χρονια σου πολλα Μπιλυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Πολυχρονος! :D

:kissing:
Ευχαριστω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια καλά και πολλά, Βασίλειε!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πολυχρονος bill!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά μπιλ και don't kill bill:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια καλά και πολλά, Βασίλειε!! ;)

:bigarmhug

πολυχρονος bill!:)

:bigarmhug

χρόνια πολλά μπιλ και don't kill bill:D:D:D:D

:lol::bigarmhug




Σας ευχαριστω πολυ!:) :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Bill δε διαβάζουμε;;;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Billάκο! Ο,τι επιθυμείς!
Πολύχρονος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Να τα εκατοστήσεις Bill:)
Άντε ωρέ και ότι επιθυμείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Bill δε διαβάζουμε;;;
:P

:lol::lol: Κανω διαλειμα!!:P

Χρόνια πολλά Billάκο! Ο,τι επιθυμείς!
Πολύχρονος :)

Merci!!:) :bigarmhug

Να τα εκατοστήσεις Bill:)
Άντε ωρέ και ότι επιθυμείς :P

Ευχαριστω κυριε Μητσε!:) Κι εσυ οτι επιθυμεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να ζήσεις Μπιλούμπα
και χρόνια πολλάαααααααα
μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιάαααααααααα

χαρούμενη ζωή να έχεις :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να ζήσεις Μπιλούμπα
και χρόνια πολλάαααααααα
μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιάαααααααααα

χαρούμενη ζωή να έχεις :clapup:


:kissing::bigarmhug
Ευχαριστω πολύ ΚουΕ μου!:)
και τον Ωρίονα :upside:
να σαι καλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μπιλάκο να τα χιλιάσεις:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα μπιλακο αγορι μου:kissing:
οτι μα οτι ποθεις ευχη μου...και να παραμεινεις ομορφοπαιδο:P:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ομορφόπαιδο
μη τον λες τέτοια κ γίνει χειρότερο ψωνάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μπιλάκο να τα χιλιάσεις:):)

Eυχαριστω Μπανίνο!:) :bigarmhug

χρονια πολλα μπιλακο αγορι μου:kissing:
οτι μα οτι ποθεις ευχη μου...και να παραμεινεις ομορφοπαιδο:P:D:D:D:D

:P Ευχαριστω πολυ Βικη μου!:kissing:

ομορφόπαιδο
μη τον λες τέτοια κ γίνει χειρότερο ψωνάκι :P

:P Της λεω οτι ντρεπομαι και δε σταματαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
bill στείλε μου μία φώτο σου να γελάσω λιγάκι χοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
bill στείλε μου μία φώτο σου να γελάσω λιγάκι χοχο

θα τον ερωτευτεις αν τον δεις νιντζακι μου και μετα ξεχνα το αμορε:lol::lol::lol::lol: ειναι και οτι πρεπει για σενα ....κοντα στην ηλικια σου:P:D:D:D:D
ομορφοπαιδο ειναι ακου που σου λεω εγω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ΡΕ ΒILL MOY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:yahoo:
Kι εσυ σκ@τοκαρκινακι εισαι?????!!!!!???:upside:
ΧΑΧΑ!!!!!!ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ!!!!Εχουμε το καλυτερο ζωδιο βρε!!!!:yahoo: :yahoo:

Σου ευχομαι ολοψυχα καθε ευτυχια στην ζωη σου φιλε μου και να εισαι καθε μερα να σε βρισκει πιο ευτυχισμενο απο την προηγουμενη!!!!!!:clapup:
Χαρα,επιτυχια,αγαπη,ζωντανια,δυναμη,καλη υγεια,ερωτας να ειναι παντα λεξεις της καθημερινοτητας σου που θα σου στολιζουν την ζωη!;)
Και παλι πολυχρονος φιλε μου κι οτι καλυτερο και σε οσους αγαπας!!!!!!!!!!!!!;)
:cake: :cake: :cake: :birthday: :birthday: :birthday: :drunk: :drunk: :beer: :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
θα τον ερωτευτεις αν τον δεις νιντζακι μου και μετα ξεχνα το αμορε:lol::lol::lol::lol: ειναι και οτι πρεπει για σενα ....κοντα στην ηλικια σου:P:D:D:D:D
ομορφοπαιδο ειναι ακου που σου λεω εγω;)

τον είδα
ΧΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Συνονόματε χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!!!! Ό,τι επιθυμείς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top