Χρόνια Πολλά σε όλους!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:clapup: να ζήσετε!!! και να τα εκατοστήσετε κουεδούλα μου!!!! :) :) :) :) :)

(εγώ 1 χρονος παρα 1 μηνα χαχαχα)
άντε βρε και στα δικά σου :D


Ωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

:worship::worship::worship::worship::worship: :worship:

Πολύ ρομαντικό Κουέ, που είσαι στην κατάσταση που είσαι και γιορτάζεις ένα χρόνο γάμου!!! :hug:

Να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι! :kissing:
ναι πολύ ροματική κατάσταση... κρεμάμε κουρτίνες και κουρτινόξυλα :D


κουε μου... οτι επιθυμητε... να ειστε ευτυχισμενοι για παντα....
μεχρι τα βαθυα γεραματα:clapup:
και σε σένα με τον καλό σου :clapup:


σας ευχαριστώ κορίτσια και τις 3... τα καλύτερα και για σας :)
είσαστε οι πρώτες που ακούω τις ευχές τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Να τα εκατοστήσετε ΚουΕ!!! :D
Άντε και του χρόνου με τον Ωρίωνα μαζί θα γιορτάζετε την επέτειο!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Πάντα ευτυχισμένοι. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ Πετράν μου :D
και συ να βρεις τον έρωτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.


:inlove: 1 χρόνος γάμου σήμερα :inlove:






Να ζησετε! :clapup::clapup::clapup:
Να ειστε παντα μαζι, και παντα ευτυχισμενοι! :clapup::clapup::clapup:
Του ετοιμαζεις καμια εκπληξουλα, για δωρο επετειου? Πεεεες μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάθε χρόνο και καλύτερα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
σου εύχομαι να φτάσετε και εσείς τα 27 χρονια γάμου , όπως οι γονείς μου και να τα περάσετε φυσικά
να είστε ευτυχισμένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστούμε παιδιά! :inlove:

Πέτρο, χρόνια πολλά και του χρόνου με πολύ έρωτα σου εύχομαι!

Κουε, μακάρι να κλείσετε και 50 χρόνια γάμου και να είστε τόσο ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι όσο τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ το θυμόμουν για την Κουέ γιατί πέρσι όταν ευχήθηκα στο θέμα για τον γάμο της, ήμουν η μόνη που είχε προσέξει πως θα παντρευόταν την μέρα που έκλεινε ένα χρόνο στο στέκι (σήμερα κλείνει δύο :D). Αλλά τέτοια ώρα που ξύπνησα.. με είχε προλάβει η άτιμη!! :kissing:

Να ζήσετε Κουεδίνι μου, να είστε πάντα τόσο ευτυχισμένοι κι ερωτευμένοι και χαβαλεδιάρικοι όσο είστε σήμερα.. να είναι πάντα καλά και το πλασματάκι που κουβαλάς μέσα σου και ο ερχομός του να σας ολοκληρώσει και να σας κάνει να σκάσετε τόσο πολύ από ευτυχία που να μην αντέχετε άλλο! Καλοτυχία, υγεία και δημιουργικότητα σας εύχομαι πάντα! :inlove: (συγκινήθηκα)

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να ζησετε! :clapup::clapup::clapup:
Να ειστε παντα μαζι, και παντα ευτυχισμενοι! :clapup::clapup::clapup:
Του ετοιμαζεις καμια εκπληξουλα, για δωρο επετειου? Πεεεες μας! :D

Κάθε χρόνο και καλύτερα! :clapup:

σου εύχομαι να φτάσετε και εσείς τα 27 χρονια γάμου , όπως οι γονείς μου και να τα περάσετε φυσικά
να είστε ευτυχισμένοι

Ευχαριστούμε παιδιά! :inlove:

Πέτρο, χρόνια πολλά και του χρόνου με πολύ έρωτα σου εύχομαι!

Κουε, μακάρι να κλείσετε και 50 χρόνια γάμου και να είστε τόσο ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι όσο τώρα!

Εγώ το θυμόμουν για την Κουέ γιατί πέρσι όταν ευχήθηκα στο θέμα για τον γάμο της, ήμουν η μόνη που είχε προσέξει πως θα παντρευόταν την μέρα που έκλεινε ένα χρόνο στο στέκι (σήμερα κλείνει δύο :D). Αλλά τέτοια ώρα που ξύπνησα.. με είχε προλάβει η άτιμη!! :kissing:

Να ζήσετε Κουεδίνι μου, να είστε πάντα τόσο ευτυχισμένοι κι ερωτευμένοι και χαβαλεδιάρικοι όσο είστε σήμερα.. να είναι πάντα καλά και το πλασματάκι που κουβαλάς μέσα σου και ο ερχομός του να σας ολοκληρώσει και να σας κάνει να σκάσετε τόσο πολύ από ευτυχία που να μην αντέχετε άλλο! Καλοτυχία, υγεία και δημιουργικότητα σας εύχομαι πάντα! :inlove: (συγκινήθηκα)

:clapup:


σας ευχαριστώωωωωωωωωωωω :bigarmhug


του την έχω ήδη κάνει την εκπληξούλα και δεν λέγεται :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με έχει ξεμυαλίσει ο Βόλος :redface:

Πέτρο μου χρόνια πολλά - αν και καθυστερημένα!- υγεία, ευτυχία και έναν υπέροχο σύντροφο δίπλα σου με τον οποίο θα γνωρίσεις τι θα πει έρωτας...πραγματικό έρωτας :D

Στο ζεύγος του φόρουμ - Λία και Πάνο- να είστε πάντα τόσο ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι! Και του χρόνου να σας ξαναδώσουμε τις ευχές μας! :D

Κουεδίνι μου... Να περάσετε μια υπέροχη βραδιά επετείου - αν και την έκπληξη την έκανες στον άντρα σου ...Να ζήσετε πολλά χρόνια μαζί και ευτυχισμένα... Να χαίρεστε το μωράκι που θα φέρεται στον κόσμο και να κάνετε και άλλα! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη...λαμπερή και κεφάτη... όπως σε γνώρισα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πετρο γιατι γιορταζεις?:hmm: :P
Να υποθεσω οτι ειναι το Α.Πετρου?
Ποσες μερες εχει αυτος πια?Εγω μια αλλη ημερομηνια ηξερα...
Τεσπ Πετρο μου χρονια πολλα και καλα και σου ευχομαι οτι καλυτερο και οσο το δυνατον πιο συντομα!;)

Κουε να ζησετε κι εσεις και να ειστε μονιασμενοι και αγαπημενοι παντα στην ζωη σος!:clapup:
(Με το μαλακο τα σπρινγκ ρολς σημερα ρε!Μην βγει τι παιδι κι αρχεισει τα τσινγκ τσουν τσαν!)

Να μας ζησει και το αλλο υπεροχο ζευγαρι του forum.
Χρονια σας πολλα Πανο Και Λια.Παντα να ειστε αγαπημενοι και μακαρι σε μερικα χρονια να σας ευχομαστε οτι ευχομαστε στην κυρα την απο πανω.:D ;)
(Μην μου αρχισει εδω εαν ειναι σημαντικος ή οχι ο γαμος θα σε φαω ρε!Μια ευχη κανω απλως!:P :D )

Και επειδη πηξαμε στα ζευγαρια να θυμαστε ενα πραγμα παντα!
Την αξια στα ζευγαρια την δινει παντα η μοναδικοτητα των "μπακουριων"!:P
Chivas....εεεεε...ασχετο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Petro γιωρταζεις με τον πατερα μου μαζι εσυ... χρονια πολλα!!!

(σε ξεχασα...:redface:... απαραδεκτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Bill ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! :) :) :) :) :)


Να τα κατοστήσεις χοχοχο :)


περιμένω κέρασμα πίτσα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χρονια πολλα μπιλακο....

οτι επιθυμεις:clapup: :clapup: :clapup: :cake: :birthday: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Bill ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! :) :) :) :) :)


Να τα κατοστήσεις χοχοχο :)


περιμένω κέρασμα πίτσα :clapup:

:kissing::kissing::kissing:
Ευχαριστω μικρο χα!

Χρονια πολλα μπιλακο....

οτι επιθυμεις:clapup: :clapup: :clapup: :cake: :birthday: :birthday:

Ευχαριστω πολυ! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:clapup: Μπιλάκο δεν έχω λόγια χρονια πολλά ευτυχισμένα και πάντα με υγεία και χαμόγελό, χρόνια σου πολλά γλυκό μου παιδί, ότι επιθυμείς:clapup: :clapup:



Χριστηνάκι χρόνια πολλά και σε σένα όλα καλά να σου έρθουν στην ζωή σου έυχομαι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Μπιλάκοοο Χρόνια σου Πολλά.. Ο,τι επιθυμεις!!



(χρόνια πολλά και σε μια φίλη μου! άσχετο αλλά οκ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:clapup: Μπιλάκο δεν έχω λόγια χρονια πολλά ευτυχισμένα και πάντα με υγεία και χαμόγελό, χρόνια σου πολλά γλυκό μου παιδί, ότι επιθυμείς:clapup: :clapup:



Χριστηνάκι χρόνια πολλά και σε σένα όλα καλά να σου έρθουν στην ζωή σου έυχομαι:clapup:

:kissing::bigarmhug
Σε ευχαριστω Μανια μου!Και συ οτι επιθυμεις!:)

Μπιλάκοοο Χρόνια σου Πολλά.. Ο,τι επιθυμεις!!



(χρόνια πολλά και σε μια φίλη μου! άσχετο αλλά οκ)

:kissing: Ευχαριστω κυρια Μαρα!:P
:bigarmhug να σαι καλα!
(χγιορταζει κι οαδερφος μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρονια πολλά Βασιλάκη! :bye: :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα Μπιλυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Πολυχρονος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top