Χρόνια Πολλά σε όλους!

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
αν και καθυστερημένα... εύχομαι χρόνια πολλά και καλά στην doo :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
maik85 και Στέφανε Χρόνια σας πολλά αλλά κυρίως καλά :flowers:
Στέφανε χρόνια πολλά. :cake:

maik85 χρόνια πολλά και σε σένα, να τα εκατοστήσεις βρε :group::D


:birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday:
Χρόνια πολλά στον maik85 και στον Στέφανο!

να έχετε ότι επιθυμείτε
Χρόνια πολλά στον maik85 και στον Στέφανο!
Να σας χαιρόμαστε! :)

KE, Maggie, zanin κ Isilliel σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια :D
Κ εσείς ό,τι επιθυμείτε, ευτυχισμένες, χαρούμενες κλπ ωραία! Η σημερινή μέρα ήταν πραγματικά καλή :D
Κ πάλι ό,τι επιθυμείτε να το αποκτήσετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
χρονια πολλα μαικ οτι επιθυμεις
κ σε εσενα Στεφανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ουπς πέρασε η ώρα ε;
Maik χρόνια σου πολλά ρε :D
Χρόνια πολλά και σε σενα Στέφανε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα στα παιδιάκια που γιορτάζουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! Κ εσείς ό,τι επιθυμείτε να το αποκτήσετε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! Κ εσείς ό,τι επιθυμείτε να το αποκτήσετε!:)

Χρόνια σου πολλά μπουμπούκακι μας:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μαράκι χρόνια πολλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για χθες παιδιά:D . Χρόνια πολλά mage να περνάς καλα με υγεία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σας ευχαριστώ όλους για τα χρόνια πολλά, αν και δεν έγινα 30 ψέμματα λέει το μηχάνημα, νι. Έβαλε ένα μηδενικό παραπάνω:bleh::D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
σας ευχαριστώ όλους για τα χρόνια πολλά, αν και δεν έγινα 30 ψέμματα λέει το μηχάνημα, νι. Έβαλε ένα μηδενικό παραπάνω:bleh::D:D:D:D:D



χαχα χαλλλαρά κάνει λάθος το "μηχάνημα"

:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ντουλίνι μου, δεν το είδα εγκαίρως! :(

Χρόνια καλά όμως, αν και καθυστερημένα. Ό,τι ποθείς να το πάθεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένη, ερωτευμένη, υγιής και δημιουργική! Κάθε σου επιθυμία ευχή μου! :)

(Και θέλω να σε γνωρίσω λέμε! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ντουλίνι μου, δεν το είδα εγκαίρως! :(

Χρόνια καλά όμως, αν και καθυστερημένα. Ό,τι ποθείς να το πάθεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένη, ερωτευμένη, υγιής και δημιουργική! Κάθε σου επιθυμία ευχή μου! :)

(Και θέλω να σε γνωρίσω λέμε! :D)

σενκγιου σέξιγκερλ:P :D

όσο για τη γνωριμία, θα'ρθει που θα παει...αρκεί να μην αλλάζει ημερομηνίες το κουέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
α καλα, παει γερασα............


ντουζακι χρονια πολλα βρε!!!! να τα εκατοστησεις!!!! οτι επιθυμεις!!!!!!

σορρυ που αργησα αλλα ξες τωρα........γεραματα.........και καπου εχω αφησει το μυαλο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
α καλα, παει γερασα............


ντουζακι χρονια πολλα βρε!!!! να τα εκατοστησεις!!!! οτι επιθυμεις!!!!!!

σορρυ που αργησα αλλα ξες τωρα........γεραματα.........και καπου εχω αφησει το μυαλο μου

σενκγιου και σένα, μικρέ:P

επίσης το μυαλό σου το έχει πιάσει όλο μια ψυχή, αλλά δε γίνεται δουλειά έτσι, δε περισσεύει τίποτα για μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα torry μου...οτι ποθεις καμαρι μου...να χαιρεσαι το μωρακι σου και να εισαι παντα ευτυχισμενη.:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα Τορυ! Να χαιρεσε το παιδακι και τον αντρα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χρόνια πολλά και καλά μανούλα Τόρρυ :)
τις καλύτερες ευχές για σένα και την οικογένεια σου :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια καλά Torry, να χαίρεσαι τον κούκλο σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και υγιείς όλοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
χροοονια πολλα σε σεεενα χροοονια πολλα
κ ευτυχισμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top