Χρόνια Πολλά σε όλους!

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Βικη χρονια σου πολλα και καλα, παντα με χαμογελα και υγεια σου ευχομαι :)


επισης να πω χρονια πολλα και στην Μαμα μου και στο γιο μου τον μικρο που εχουν γεννεθλια σημερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα κι ευτυχισμενα Βικυ. :D


Χρονια πολλα κι ευτυχισμενα για σημερα (4/6) στην Αντζελινα!!!!!!!!!!!:clapup: :hug: :inlove: :huglove: :birthday: :cake: :birthday:

Να την χαιρεσε βρε Μαριε. :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά βικάκι και μαμά και γιέ του χαντρούλι!!!!!!!!!!

υγεία πάνω από όλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επισης να πω χρονια πολλα και στην Μαμα μου και στο γιο μου τον μικρο που εχουν γεννεθλια σημερα :)

να τους χαίρεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια που γιορτάζουν άλλα θέλω να πώ χρόνια πολλά στο γλυκό μου βικάκι που όσο πάει και γίνετε γρια, χρόνια πολλά να ζείσει και να έυτυχίσει κοντά στον ανδρούλη της:) :kissing: :kissing: :bigarmhug :bigarmhug :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :panwkatw: :panwkatw: :panwkatw: :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρόνια πολλά και καλά Βίκη :)
Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και υγιής :flowers:

Βικη χρονια σου πολλα και καλα, παντα με χαμογελα και υγεια σου ευχομαι :)


επισης να πω χρονια πολλα και στην Μαμα μου και στο γιο μου τον μικρο που εχουν γεννεθλια σημερα :)

Χρονια σου πολλα κι ευτυχισμενα Βικυ. :D




Να την χαιρεσε βρε Μαριε. :D:P

χρόνια πολλά βικάκι και μαμά και γιέ του χαντρούλι!!!!!!!!!!

υγεία πάνω από όλα:)

Χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια που γιορτάζουν άλλα θέλω να πώ χρόνια πολλά στο γλυκό μου βικάκι που όσο πάει και γίνετε γρια, χρόνια πολλά να ζείσει και να έυτυχίσει κοντά στον ανδρούλη της:) :kissing: :kissing: :bigarmhug :bigarmhug :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :panwkatw: :panwkatw: :panwkatw: :panwkatw:

σας ευχαριστω ολους παιδακια...να στε καλα...κι εσεις οτι ποθειτε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά!
Πάντα χαρούμενη και ήρεμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και απο εμένα Χρόνια Πολλά σε όποιον γιορτάζει !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
viki χρονια πολλα και καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Βίκυ με ύγεια, αγάπη και ευτυχία σε εσένα και στους αγαπημένους σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά βικούλαααααααα :)

Οτι επιθυμεις! Πάντα υγεία και χαρά :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
:birthday: Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Βικούλα Χρόνια Πολλά, οτι επιθυμεις!!:D



Χαντεράκοο να τους χαιρεσαι :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά!
Πάντα χαρούμενη και ήρεμη!!

Και απο εμένα Χρόνια Πολλά σε όποιον γιορτάζει !!!:)

viki χρονια πολλα και καλα!

Χρόνια πολλά Βίκυ με ύγεια, αγάπη και ευτυχία σε εσένα και στους αγαπημένους σου! :)

Χρόνια σου πολλά βικούλαααααααα :)

Οτι επιθυμεις! Πάντα υγεία και χαρά :) :) :)

:birthday: Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!:birthday:

Βικούλα Χρόνια Πολλά, οτι επιθυμεις!!:D



Χαντεράκοο να τους χαιρεσαι :) :)


σας ευχαριστω ολους παιδακια ...ολους:bigarmhug

κι εσυ χαντερ να χαιρεσαι τη μαμα σου και το γιο σου.(δεν το ανεφερα πριν γι αυτο το λεω:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα βικυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Χρονια πολλα βικυ!

σ ευχαριστω κρονε να εισαι καλα...κι εσυ καλη επιτυχια στις εξετασεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Βίκυ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα,Βίκυ...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Βικάκι, πάνω απ' όλα με υγεία και αγάπη! :)

Μωρό μου.. να τους χαίρεσαι και να τους καμαρώνεις πάντα! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα σε όλες τις Βίκυ...:clapup:
βρε γενέθλια έχει η κοπέλα, δε γιορτάζουν όλες οι Βίκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top