Χρόνια Πολλά σε όλους!

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
evouli χρόνια πολλά!! Να τα εκατοστήσεις, να έχεις ό,τι ποθείς!
Να είσαι πάντα τόσο γλυκειά και ευχάριστη!!

Φιλάκια πολλά πολλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ παιδια για τις ευχες σας! ευχομαι και σε σας τα καλυτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μαγκουλίνιιιιιι!!!! :bigarmhug
Ευχομαι τα καλυτερα για'σενα!!! :D ;)

dooo, Bill, viki_thess σας ευχαριστω παααααααααρα πολυ ολους !!!

παλιοπαιδα ολα σας, με κανετε και συγκινουμαι... :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εβούλιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Χρόνια πολλά κι από μένα! :birthday: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα evouli!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Haaaaappyyyyy Biiiirthdaaaay!!!

Aaaaalleeees Guuuuuteeee!!!

Booonneeeee anniversaiiiireeee!!!

Feliiiz Navidaaaaad!!!

(Τι εννοείς δεν ξέρω ισπανικά; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Γιώργο, Dark και Γιδάκι μου!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ βρε παλιοπαιδα.. :redface: :P

Θελω να πω τα Χρονια μου Πολλά και στο μωρό μου που σήμερα έχει και αυτό τα γενεθλιάκια του!!!! ΚΑΡΓΑ μωρό μου!!!!! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Γιώργο, Dark και Γιδάκι μου!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ βρε παλιοπαιδα.. :redface: :P

Θελω να πω τα Χρονια μου Πολλά και στο μωρό μου που σήμερα έχει και αυτό τα γενεθλιάκια του!!!! ΚΑΡΓΑ μωρό μου!!!!! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
χρόνια του πολλά να ζήσετε ευτυχισμένοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Γιώργο, Dark και Γιδάκι μου!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ βρε παλιοπαιδα.. :redface: :P

Θελω να πω τα Χρονια μου Πολλά και στο μωρό μου που σήμερα έχει και αυτό τα γενεθλιάκια του!!!! ΚΑΡΓΑ μωρό μου!!!!! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

να τον χαιρεσαι evouli:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να τον χαίρεσαι και να είστε πάντα ευτυχισμένοι κι ερωτευμένοι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Να τον χαίρεσαι και να είστε πάντα ευτυχισμένοι κι ερωτευμένοι! :)

ευχαριστω πολυ!! ευχομαι και σε εσας τα καλυτερα.. ;) ;) ;) ;) ;) να ειστε παντα ετσι ευτυχισμενοι οπως σας "διαβαζω".. ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
evouli Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται και να αλληλοχαιρόσαστε :P
(ελπίζω να του έχεις ετοιμάσει τπτ σπέσιαλ ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
evouli Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται και να αλληλοχαιρόσαστε :P
(ελπίζω να του έχεις ετοιμάσει τπτ σπέσιαλ ;))

ευχαριστω πολύ κουέ μου!!! :) :) :) :) :)

οσο για το σπεσιαλ... ναι... ;) :redface:

































του ετοιμασα το φαγητο που μου ζητουσε την προηγουμενη εβδομαδα.... :P :P :P :P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Γιώργο, Dark και Γιδάκι μου!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ βρε παλιοπαιδα.. :redface: :P

Θελω να πω τα Χρονια μου Πολλά και στο μωρό μου που σήμερα έχει και αυτό τα γενεθλιάκια του!!!! ΚΑΡΓΑ μωρό μου!!!!!
Ευουλίνι μου :birthday: :birthday: :birthday: :alljumpy: :alljumpy: να ζήσετε και να το απολαύσετε σήμερα!!!!!! Και εύχομαι κάθε χρόνο για Πάντα να το γιορτάζετε μαζί...!!!!!:drunk: :drunk: :drunk: :beer: :beer: :galliko: :galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ευουλίνι μου :birthday: :birthday: :birthday: :alljumpy: :alljumpy: να ζήσετε και να το απολαύσετε σήμερα!!!!!! Και εύχομαι κάθε χρόνο για Πάντα να το γιορτάζετε μαζί...!!!!!:drunk: :drunk: :drunk: :beer: :beer: :galliko: :galliko:

:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
ευχαριστω πολυ καλο μου!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα ντουλινιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...να τα εκατοστησεις!!!!
οτι ποθεις...αντε και με ενα μωρακι τωρα!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Ντουζάκι!:cake: :panwkatw: Κρίμα που δε θα 'ρθεις στο meeting...χάσαμε το κέρασμα :bleh: :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ντουλίνιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια για τα πρώτα -άντα! :yahoo:


(πάρε με στο γάμο σου να σου πω "Και του χρόνου" :P)

Χρόνια πολλά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα Doo! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top