Χρόνια Πολλά σε όλους!

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:clapup:

ιφριτουλινι μου μου ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!
χρονια πολλα και πολυ πολυ ευτυχισμενα, οπως και με οποιους τα θες!

:clapup: :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Gio MOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!
Σ' ευχαριστώ :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:clapup: :kissing:

:cake: :cake: :cake:

:clapping:








και μη ξεχνιομαστε ε....

:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μμμ ξέχασα τις ονομαστικές γιορτές, ε; :redface:



crazyhelen... Τι άλλο να σου ευχηθώ καλέ; :D
Χρόνια σου πολλά και να σε χαίρονται ο αρραβωνιαστικός σου κι όλοι όσοι σ' αγαπάνε. :)


Καγιράκι!!!!! Τι άλλο να θελήσεις κι εσύ; :clapup::clapup::clapup:
Να σε χαίρεται ο Θοδωρής. :)


Maggie... :D
Χρόοοοοοοοοοοοοονια σου πολλά μικρούλα, να σε χαίρεται η οικογένειά σου κι ειδικά η μικρή αδερφούλα σου που σε παιδεύει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αμαν!!!! ξεχασα καλε τις ονομαστικες και γω!!!!
μα τι χαζο που μαι πια :redface:
καγι μου χρονια πολλα κι ευτυχισμενα!!!! να μας ζησεις, να σε χαιρομαστε και να σε βλεπουμε (εχμ, μαυρα ματια καναμε δλδ αλλα φταιμε κι εμεις λιγο) παντα ΤΟΣΟ ευτυχισμενη!

χρονια πολλα και στο θοδωρη δηλαδη, οχι για τη γιορτη του... χρονια πολλα να σε εχει διπλα του!!!!!!!

χρονια πολλα και στο τρελο λενακι, που παραλιγο να το ξεχασω!! και στη μαγκι, που δε ξεραινομαστε βεβαια πολυ, αλλα δε πειραζει! συντοπιτισσα δεν εισαι καλο μου? αντε, να μας ζησετε ολοι!!!!!!!!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επειδή τόσες κότες από το σπίτι με ντάϊαλ απ, αποκλειεται να τις άντεχε ο πισίς, τα ευχαριστήρια σήμερα! :D

Χρόνια Πολλά σε φριτ και καγίριον!!!!

:)

Ευχαριστούμε, κι εσύ ό,τι πόθεις και φρόντισε να μη χάσεις ποτέ αυτό το αστείρευτό σου χούμορ! :clapup:

...kajira και ]ifrit[... Χρόνια σας πολλά, καλά, δημιουργικά…:cake:

:kissing:

Καταρχάς να σας ευχαριστήσω οοοοοοοολους για τις γλυκές σας ευχές. Σας υπερ-ευχαριστώ όλους.

Να ευχηθώ και γω με τη σειρά μου χρόνια πολλά και ευτυχισμένα στο kajira-ki που γιορτάζει (Hunter μου να την χαίρεσαι την κοπελάρα σου), στην Maggie (να ζήσεις Λενάκι μου) και φυσικά στον Φρουφρούλη μου να είναι πολύχρονος και ευτυχισμένος!

Τέλος, να ευχηθώ τα καλύτερα στην πιο γλυκειά γιαγιά του κόσμου, την γιαγιούλα μου, που έχω την τιμή να φέρω το όνομά της!

Γιαγιά μου χρόνια σου πολλά, με υγεία και ευτυχία! Να σε χαίρομαι!

Και πάλι σας ευχαριστώ! Να μας χαίρεστε όλους όσους γιορτάζουμε σήμερα!

Nα χαιρεσαι την γιαγιάκα σου και να σε χαίρονται όλοι όσοι σ' αγαπούν και αγαπάς Λενιώ! :)

Ιφριτίδιο!!!
Καγιράκι!!!
Τρελοελένη'μ!!!
Μάγκι!!!!

Χρόνια πολλά και καλά, πωπω, τόσα λουλούδια μαζί, μπουκετάκι κάναμ!!!!

Ό,τι επιθυμείτε, πάντα χαμογελαστοί και υγιείς σε μυαλό και σώμα!!!

Ευχαριστώ πολύ Γιδάκι
:kissing:

ι

καγίρι να σε χαιρόμαστε όλοι κ πιο πολύ το χαντεράκι σου!!!!

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Αυτό ξαναπές το! :redface::D

Καγιράκι!!!!! Τι άλλο να θελήσεις κι εσύ; :clapup::clapup::clapup:
Να σε χαίρεται ο Θοδωρής. :)

Σ' ευχαριστώ Γιώργο μου! :)

καγι μου χρονια πολλα κι ευτυχισμενα!!!! να μας ζησεις, να σε χαιρομαστε και να σε βλεπουμε (εχμ, μαυρα ματια καναμε δλδ αλλα φταιμε κι εμεις λιγο) παντα ΤΟΣΟ ευτυχισμενη!

χρονια πολλα και στο θοδωρη δηλαδη, οχι για τη γιορτη του... χρονια πολλα να σε εχει διπλα του!!!!!!!

:kissing: :kissing: :bigarmhug

Κουκλάρα μου να είσαι καλά και να σου έρθουν όλα όπως τα θες! :)

Ευχαριστώ και ολους τους υπόλοιπους των οποίων το μήνυμα δεν το έκανα κοτα γιατί δεν ειχε το νικ μου μέσα! :P

Να 'στε όλοι καλά!

Και χρόνια καλά και στην μικρή, γλυκιά Μaggie! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επ σήμερα έχει γεννέθλια ο Diavolakos!!!
:birthday::birthday:Πολύχρονος και ευτυχισμένος :birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
επ σήμερα έχει γεννέθλια ο Diavolakos!!!
:birthday::birthday:Πολύχρονος και ευτυχισμένος :birthday::birthday:
Χρόνια πολλά στον Διαβολάκο κι από μένα!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Διαβολάκο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στο Διαολάκι του φόρουμ! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο διαβολάκο μας χρόνια πολλά σε όλους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα διαολε. :P
Πολυχρονος κι ευτυχισμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στον πάντα ευθύ Διαβολάκο! Ότι επιθυμείς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
KE, Mario, Vkey, Γιδάκι, dooo, travel lover, Giovanna, Kajira και Γιωργάκη, σας ευχαριστω πααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααρα πολύ!!!!!!!!!! :group::group::group::group:

Να στε καλά βρε!!

Χρόνια Πολλά στην crazyhelen, την kajira, τον ifrit, και όοοοποιον άλλο ξέχασα! Χρόνια πολλά σε όλους τους Κωνσταντίνους και τις Ελένες που γιόρταζαν!

Διαβολάκο, χρόνια πολλά ! :cake:

dooo μου, πιστεύω ότι σχετικά με το shopping, έχεις κάποιο δίκιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πω πω ναι, το ξέχασα, Χρόνια πολλά σε όλους σας και οι εορτάζοντες και εορτάζουσες να είναι πάντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι :) όπως τώρα. Πολλαπλασιασμός της αγάπης στο άπειρο για όλους έστω με καθυστέρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Διαολάκο!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
χρονια πολλα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
χρονια πολλά και καλά κι απο μένα
Ο,τι επιθυμεις :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Evouli! Ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top