Χρόνια Πολλά σε όλους!

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλα τα παιζάκια του φόρουμ που γιορτάζουν/έχουν γενέθλια..!
:birthday:

Πολύχρονοι και ό,τι επιθυμείτε..!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην Maggie που την ξέχασα η απαράδεκτη :)
Ο,τι επιθυμείς κουκλίτσα μου :D

Και στον ένα...μοναδικό...ανεπανάληπτο μπρο...
Δεν επαναλαμβάνω τις ευχές μου εδώ...τις ξέρεις ήδη ;)
Σ' αγαπώ μην το ξεχνάς όμως νι; :D

Και σε όσες-όσους γιορτάζουν λόγω ονόματος σήμερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστώ και πάλι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Καταρχάς να σας ευχαριστήσω οοοοοοοολους για τις γλυκές σας ευχές. Σας υπερ-ευχαριστώ όλους.

Να ευχηθώ και γω με τη σειρά μου χρόνια πολλά και ευτυχισμένα στο kajira-ki που γιορτάζει (Hunter μου να την χαίρεσαι την κοπελάρα σου), στην Maggie (να ζήσεις Λενάκι μου) και φυσικά στον Φρουφρούλη μου να είναι πολύχρονος και ευτυχισμένος!

Τέλος, να ευχηθώ τα καλύτερα στην πιο γλυκειά γιαγιά του κόσμου, την γιαγιούλα μου, που έχω την τιμή να φέρω το όνομά της!

Γιαγιά μου χρόνια σου πολλά, με υγεία και ευτυχία! Να σε χαίρομαι!

Και πάλι σας ευχαριστώ! Να μας χαίρεστε όλους όσους γιορτάζουμε σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τι βλάκας που είμαι ξέχασα την Λένα!!!! :redface:


ΛΕΝΑ μου Χρόνια Πολλά με υγεία, ευτηχία και αγάπη να είσαι πάντα Χρόνια Πολλα΄!

+ copy paste τα ίδια για την Γιαγιά σου (είναι on line να τα δει ? :confused: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Α, νόμιζα ότι εννοούσες ανώριμος :P :D
Λενίτσα σ' ευχαριστώ και για το πμ σου, και να χαίρεσαι και τη γιαγιά σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα Don Corleone!!!! Να σε χαιρεσε! Και ιδικα τωρα με την μοικανα!

Χρονια πολλα και σε ολες τις Ελενες και τους Κωνσταντινους (σορυ που δεν σας ονοματιζω εναν-εναν αλλα βαριεμε...:P Αφηστε που ο ifrit αξιζει πιο πολυ απο σας:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τι κάφρος που είσαι ρε :bleh:

Σ' ευχαριστώ πολύ :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τι βλάκας που είμαι ξέχασα την Λένα!!!! :redface:


ΛΕΝΑ μου Χρόνια Πολλά με υγεία, ευτηχία και αγάπη να είσαι πάντα Χρόνια Πολλα΄!

+ copy paste τα ίδια για την Γιαγιά σου (είναι on line να τα δει ? :confused: )

Σ'ευχαριστώ μανάρι μου!
Δυστυχώς η γιαγιούλα μου δεν είναι on line (αυτό να δω, και θα τα έχω δει όλα σε αυτή τη ζωή....τη γιαγιά μου να σερφάρει στο internet!!!!!!!) αλλά θα τυπώσω τις ευχές όλων σας και θα τις της μεταφέρω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πωπω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κι εγω ξεχασα την Μaggie!!!!!:redface:
Ειμαι για φαπες το ξερω....:redface:



Μaggioulini ομορφουλινι χρονια σου πολλα!!!!:clapup: :kissing:
Να χαιρεσαι την εορτη σου και να σε χαιρονται καρδουλα!!!!;)
Πολλα πολλα φιλια!!!!!!!!:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:confused: Γιορτάζει η Maggie??????
η γνωστή δική μας Maggie??????

εεεεεεεεεεεεεελααααααααα ρεεεεεεεεεεεεε


magggggggiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeee
:clapup::clapup::clapup:
πολύχρονη βρε ομορφούλα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ιφριτίδιο!!!
Καγιράκι!!!
Τρελοελένη'μ!!!
Μάγκι!!!!

Χρόνια πολλά και καλά, πωπω, τόσα λουλούδια μαζί, μπουκετάκι κάναμ!!!!

Ό,τι επιθυμείτε, πάντα χαμογελαστοί και υγιείς σε μυαλό και σώμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μάτζι χρόνια σου πολλά μικρό ζουζούνι:D:D

και με ρέγουλα το σόπινγκ ε? έχεις ξετινάξει τα μαγαζιά:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστώ γιδάκι!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστούμε borat :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ιφριτίδιον αινόρΧ αλλόΠ!!!!!!!!!!

τρελοελενίτσα να σε χαιρόμαστε!!!!!!!!!!

μαγκυ κ συ;;; χρόνια πολλά γλυκό μου!

μα ποιος άλλος;;;

καγίρι να σε χαιρόμαστε όλοι κ πιο πολύ το χαντεράκι σου!!!!

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους (πολλούς) εορτάζοντες και γενεθλιούχους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ τρουφίνιο και τραβελ :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top