Χρόνια Πολλά σε όλους!

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οκ Τοτε, χρονια πολλα μωρο μου, ευχομαι να εισαι οσο χαμογελαστη οσο ησουν ολο το Σ/Κ, να περνας καλα, να εισαι ευτηχισμενη και παντα γελαστη :)

:hug: :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χρονια πολλα σε οσους εχουν γενεθλια σημερα και σε οσους-ες γιορταζουν..

]ifrit[
kajira
crazyhelen..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε κωνσταντίνους Ελένες και γενικα σε όσους γιορτάζουν :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όλους και όλες

Καγιράκι να σε χαιρόμαστε ματάκια μου... :kissing: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ξέχασα να ευχηθώ σε Κωνσταντίνους κι Ελένες!:redface:

Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν! Kajira και Crazyhelen σας εύχομαι ΕΥΤΥΧΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Xρόνια πολλά στους Κων/νους, Κων/νες, Ελένες του φόρουμ (αυτούς πουυ ξέρω κι αυτούς που δεν ξέρω)!! :)

ifrit χαρούμενα γενέθλια και ότι επιθυμείς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
οκ Τοτε, χρονια πολλα μωρο μου, ευχομαι να εισαι οσο χαμογελαστη οσο ησουν ολο το Σ/Κ, να περνας καλα, να εισαι ευτηχισμενη και παντα γελαστη :)

:hug: :hug:

..και δίπλα σου ελπίζω :) :huglove:

χρονια πολλα σε οσους εχουν γενεθλια σημερα και σε οσους-ες γιορταζουν..
kajira

Eυχαριστώ πολύ :)

Χρόνια πολλά σε όλους :)

Χρόνια πολλά σε κωνσταντίνους Ελένες και γενικα σε όσους γιορτάζουν :clapup: :clapup:

Να ειστε καλά :)

Καγιράκι να σε χαιρόμαστε ματάκια μου... :kissing: :kissing:

:bigarmhug :kissing:

Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν! Kajira και Crazyhelen σας εύχομαι ΕΥΤΥΧΙΑ.

Ανταποδίδω την ευχή! :)

Xρόνια πολλά στους Κων/νους, Κων/νες, Ελένες του φόρουμ (αυτούς πουυ ξέρω κι αυτούς που δεν ξέρω)!! :)

:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιφριιιιιιιιιιιιιτ
πολύχρονος βρε!!!! επιτέλους μεγάλωσες :P
άντε καιρός να αρχίσει σγα σγα να συμβαδίζει η ηλικία σου με το μυαλό σου γιατί μέχρι τώρα είχες μικρή ηλικία :P
κάθε ευτυχία και καλή επιτυχία και στις πανελλήνιες :)



kajiraκι μου... χρόνια πολλά για τη γιορτή σου :)
θα σου ευχόμουν κι εσένα ο,τι επιθυμείς αλλά ξέρω ότι το έχεις ήδη... άρα τι να ευχηθώ σε μια έξυπνη και ευτυχισμένη γυναίκα? άντε... λίγα περισσότερα φράγκα :P

crazyhelen
κι εδώ πρόβλημα... άλλη μια γυναίκα που τα έχει όλα :P
αμάν βρε κορίτσια... τι να σας πω :P
ευτυχίσμενη να είσαι πάντα :)

χρόνια πολλά και σε όλους όσους γιορτάζουν ή γεννεθλιάζουν σήμερα....
χρόνια πολλά και στην αδερφούλα μου που κλείνει τα 42 σήμερα και αποφάσισε να κόψει το κάπνισμα...
αδερφούλα μου, αν και δεν θα το δεις... σου εύχομαι να το καταφέρεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
kajiraκι μου... χρόνια πολλά για τη γιορτή σου :)
θα σου ευχόμουν κι εσένα ο,τι επιθυμείς αλλά ξέρω ότι το έχεις ήδη... άρα τι να ευχηθώ σε μια έξυπνη και ευτυχισμένη γυναίκα? άντε... λίγα περισσότερα φράγκα :P

Πολλά περισσότερα χρήματα θέλω.. κάνε τροποποίηση μηνύματος! :P:P

Σ' ευχαριστώ πολύ Κουεδίνι μου, κι εσύ ό,τι επιθυμείς και μ ένα πόνο ο Ωρίωνας!

:kissing: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όλους τους εορτάζοντες σήμερις :)

Ιδιαίτερα φιλούθκια στην kajira και την crazyhellen

και φυσικά...

Χρόνια Πολλά στον Ifrit! :)


Πάντα επιτυχίες σε όλους σας εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες!:) ifrit ενηλικιώθηκες βλέπω ε?:P Να τα εκατοστήσεις:clapup: και να τα εκατο-στύσεις(λολ πλάκα κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους πολύ :) :redface:

Κουε μου γιατί είχα μικρή ηλικία; :P

Ξάδερφε δε τα λένε δημόσια αυτά ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χρονια πολλα καγιρι και ιφριτ!!!

Να τα εκατοστησετε και οι δυο!

Χρονια πολλα και σε ολους τους υπολοιπους που γιορταζουν και δεν το ξερω εννοειται... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστούμε...! :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όλους τους εορτάζοντες σήμερις :)

Ιδιαίτερα φιλούθκια στην kajira και την crazyhellen

Πάντα επιτυχίες σε όλους σας εύχομαι!

Χρονια πολλα καγιρι και ιφριτ!!!

Να τα εκατοστησετε και οι δυο!

Να είστε καλά και οι δύο! :) :) :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε φριτ και καγίριον!!!!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ Γιάννο μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
...διδυμακια λοιπόν :P
...kajira και ]ifrit[... Χρόνια σας πολλά, καλά, δημιουργικά…:cake:

Και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όσους γιορτάζουν σήμερα…:)


Μεγάλη γιορτή…ποιος κερνά σήμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γλυκα

Νεοφερμένος

Η Γλυκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!Και χρόνια πολλά και στην Μαμά μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top