Χρόνια Πολλά σε όλους!

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα κι εδω γιωργακη.... υγεια να χεις παντα σου ευχομαι...ολα τ αλλα γινονται... αυτο ειναι το πολυτιμοτερο αγαθο μας.... :) :) οτι ποθεις.:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά και από μένα Γιώργαρε!Όλα τα όνειρά σου να γίνουν πραγματικότητα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιωργο χρονια πολλα και οτι επιθυμεις!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γιωργο μου χρονια σου πολλα ρε φιλε!:clapup::cake::birthday::drunk::beer:
Να τα χιλιασεις και σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι παντα καλα κι ευτυχισμενος.
Τοσο εσυ οσο και ολοι οσοι αγαπας και σε αγαπανε φυσικα!:hug:;)

Ηappy birthday tou youuu!!!!
Υou belong to the zoooo!!!!
With the monkeys and donkeys and the others like youuuuuuu!!!!! :P:P

Και παλι πολυχρονος φιλε μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χάπι μπέρθντει γιώργο!!! ό,τι επιθυμείς!!! :cake: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους Γιοργάκι ότι επιθυμείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τρίτη παρτίδα. :P

χρονια πολλα κι εδω γιωργακη.... υγεια να χεις παντα σου ευχομαι...ολα τ αλλα γινονται... αυτο ειναι το πολυτιμοτερο αγαθο μας.... :) οτι ποθεις.:)
:) Ευχαριστώ πολύ-πολύ. Να 'σαι πάντα καλά και να χαίρεσαι τον άντρα σου που σ' αγαπάει. :)
Χρόνια πολλά και καλά και από μένα Γιώργαρε!Όλα τα όνειρά σου να γίνουν πραγματικότητα!:)
Θενκ γιου Άλεξ!!! :clapup::clapup:


Το 1/π της τούρτας δικό σου. :bleh: :D
Γιωργο χρονια πολλα και οτι επιθυμεις!:birthday:
Να'χα δυο σουβλάκια. :bleh:


Ευχαριστώ ωρέ Βασίλη!! :clapup:
Γιωργο μου χρονια σου πολλα ρε φιλε!:clapup::cake::birthday::drunk::beer:
Να τα χιλιασεις και σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι παντα καλα κι ευτυχισμενος.
Τοσο εσυ οσο και ολοι οσοι αγαπας και σε αγαπανε φυσικα!:hug:;)

Ηappy birthday tou youuu!!!!
Υou belong to the zoooo!!!!
With the monkeys and donkeys and the others like youuuuuuu!!!!! :P

Και παλι πολυχρονος φιλε μου!:D
Αχαχαχαα!! :clapup::clapup:

Ευχαριστώωωωωωωωωωωω!!! :clapup:

χάπι μπέρθντει γιώργο!!! ό,τι επιθυμείς!!! :cake: :birthday:
Χαλιτώ πολύ Ευούλι! :hug: :bigarmhug

Χρόνια πολλά σε όλους Γιοργάκι ότι επιθυμείς
Σενκ γιου Μάνια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πολύχρωμος κι εντοιχισμένος!!!!
Πάντα υγιής και χαρούμενος, με πολλούς καλούς ανθρώπους γύρω σου, αλλά πάντα άτακτος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα ρε γιωργαρα! :D




Και με μια ωραια Ελενη στο πλαΐ σου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεε! Πως δεν το πηρα εγω αυτο χαμπαρι? Χρονια πολλα Γιωργακη!!!! Να εισαι παντα ετσι χαρουμενος και ο,τι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από εδώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χρονια σου πολλα γιωργη!!!!

:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Καταρχήν, σας ευχαριστω ΌΛΟΥΣ!!!!

Χρόνια πολλά στο Τζοβαννάκι μας. Χρόνια πολλά και καλά. :)
:kissing:

Χρόνια σου πολλά Gio, ό,τι επιθυμείς :D
ενα εχω να πω. ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ:kissing:



Gioooooooooooo! Xρόνια πολλά και καλά κούκλα μου! Ό,τι ποθείς, να είσαι παντά καλά, υγιής,ευτυχισμένη,να δεις όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιούνται ένα ένα και να έχεις τις σχέσεις που θέλεις, με τους ανθρώπους που τις θέλεις! :kissing:

(Καλα μιλαμε καγι μου, τι απιθανη εικονα με τον γουινι!! :kissing:)

Χρόνια πολλά Gio :-*
:kissing::kissing::kissing:

Χρόνια πολλά και καλά, Giovannakiii!!!
θενκς!

Χρόνια Πολλά Giovanάκι! Ο,τι επιθυμείς κούκλα μου! :D

ευχαριστω! (που σκ@τα εισαι χαμενο συ?)

Χρόνια πολλά πολλά και από μένα κ ότι επιθυμείς!!! :clapup:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Χρονια πολλα Gio!!!!!
:kissing::redface:

Χρόνια Πολλά Giovvana, ότι επιθυμείς:)

να σ καλα καρδια μου!!! :kissing:
Χρόνια Πολλά στις 2 εορτάζουσες! Σας εύχομαι ΧΑΡΕΣ.[smilie=2,38,22]

που παει ο τονος? :P :D :kissing:





Χρόνια μας πολλά Giovanna! :)

χρονια μας πολλα κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!! :kissing::clapup:
ειμαστε ντα μπεστ ομως ε!!!
τα καλυτερα κριαρια εβερ!!!!!!!!
καταενθουσιαστηκα με την παρτη σου :)
σημερα μαλιστα μου ετυχε και μια απροσμενη αλλαγη στη δουλεια, και εμαθα οτι καποια με την οποια θα συνεργαστουμε απο βδομαδα ειναι κι αυτη δικια μας :) αυτα ειναι!!!:clapup:

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σήμερα έχουν γεννέθλια ΚΑΙ η Isiliel ΚΑΙ η Giovanna!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγαπημένο και πανέμορφο τρελλοκόριτσο Giovanna
εσύ με τις περισσοτερες παραξενιές του κόσμου :P
εσύ που φέτος βρήκες τον έρωτα (χοχο)
Εσύ που είσαι καλό παιδί και μεγάλη καρδιά (όταν θες:P)
σου εύχομαι πολλά ταξίδια, να φουντώσει περισσότερο ο έρωτας σου και να είσαι πάντα καλά γερή και ευτυχισμένη!
Χρονια πολλά και καλά!

ω ναι!!!! ειμ' ενα τρελλοκοριτσο με μινι τζιν! (αληθεια λεω, απο το zara το πηρα -μου το πηραν δλδ- και ειναι σουπερ σεξι!) τρα λα λα λα λαααα λα λαα! :whistle:
ευχαριστωωωωω!!!
μη με λες παραξενη δημοσια πιδι μ. καπως μου ρχεται :P:clapup:
ε τον ερωτα εγω καθε χρονο τονε βρισκω. αυτος να δουμε ποτε θα βρει εμενα :P
μη σχολιασεις, με καις!;)

Άχουτη! Ευχαριστώ! :redface:

Gio: Σου έχω κι εγώ κάτι εδώ: 14 Απριλίου 1983

που το ξετρυπωσες καταπληκτικο κριαρι?!?

Χρονια πολλα!:birthday:

:kissing:

Kαλημέρα και χρόνια πολλά........
Να είστε πάντα καλά, χαρούμενες και ευτυχισμένες....:)

:kissing::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εντελώς αυθόρμητα και χωρίς να παίζει καθόλου ρόλο το συγκεκριμένο ποστ της ΚΕ,:P

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ isi και gio!!!:)
Σας αξίζει ευτυχία :clapup:

:D :D :D ελα και καλη ανταμωση εμεις!!!
σε κανα αεροδρομιο η στη μαριζα, και την προηγουμενη και αυτη τη βδομαδα, εκει τριγυρναω!!:kissing:
χρόνια πολλά κορίτσια!
να είστε πάντα ευτυχισμένες!:)
:) :clapup:

:cake: :birthday: :birthday: :birthday:


χρόνια καλά με υγεία, δημιουργικότητα και αγάπη.
φχαστουμε!!!!:clapup:

Από τον κήπο(εεε...γλάστρα) μου …με αγάπη.
Χρονια πολλα!!!

φχαστουμε, φχαστουμε!!

Χρόνια Πολλά σε όσους και όσες έχουν γενέθλια!!:clapup: :clapup: :D :birthday:
Με υγεία και αγάπη!!!;)

Isi και Giovanna

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

Ότι επιθυμείτε και οι 2! Χιλιόχρονες :)

:clapup: :clapup: :clapup:
ISI και GIO NA ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ

:birthday:

Χρόνια πολλά Isiliel και Giovanna :D Πάντα υγεία και χαρά Ότι επιθυμείτε :clapup::clapup::clapup:
να σ καλαα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κοπελιά από πάνω, άδειασε λίγο τα πμ σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και στο Ισιλιέλι αλλά και στο Τζιοβάνι!:clapup: Εύχομαι υγεία, ζωή μακρά και δίκαιη, γεμάτη πράγματα και καταστάσεις που θα σας κάνουν ευτυχισμένες.:)

αντε και στα ιδια λημερια με σενα!:clapup:

τζιό: χρόνια σου πολλά πολλά πολλά (τον έρωτά σου να τον πάς πίσω btw, είναι ελαττωματικός:P:P:P:P), να είσαι πάντα χαρούμενο μουτράκι και να ευτυχείς ακόμα περισσότερο μέσα από τη δουλειά σου!!

*παίξτε αμπεμπαμπλομ ε? σίγουρα πράγματα:hehe:

αχ je le sais my dear, εχω ηδηαπευθυνθει στο ινστιτουτο προστασιας καταναλωτη.:whistle:
ευχαριστωωωωωω!!!!!


Χρονια πολλα κορτσουδια, καθε ευτυχια!

:clapup:
Είσαι μέσα στα σωστά χρονικά πλαίσια συνονόματε κανένα πρόβλημα!!! ;)

Ευχαριστώ και πάλι και επίσης θα ήθελα να σας ευχαριστήσω και εκ μέρους της Giovannaς που δεν μπορούσε να παρεβρεθεί απόψε και θα αναλάβω εγώ να της πάω το Oscar στο σπίτι...(παρασύρθηκα! :P )

οειο!!!
σε περιμενα ωρε, αλλα που σουνα? αργησες μπουμπου:P
οντως δε μπορεσα να παρευρεθω, εχμ... αλλα αυτα τα λεμε απο κοντα, απο δωμεσα πια παραγινε :P


σορι για το σπαμ, αλλα...ΕΚΑΨΑ ΛΕΜΕ Ε!!

You have included 82 images in your message. You are limited to using 30 images so please go back and correct the problem and then continue again.

You have included 70 images in your message. You are limited to using 30 images so please go back and correct the problem and then continue again.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πολύχρωμος κι εντοιχισμένος!!!!
Πάντα υγιής και χαρούμενος, με πολλούς καλούς ανθρώπους γύρω σου, αλλά πάντα άτακτος!!!!
Γιδάκιιιιιιιιιιι. Χαλιτώ πολύ-πολύ. :hug:
Χρονια πολλα ρε γιωργαρα! :D




Και με μια ωραια Ελενη στο πλαΐ σου!:P
Θενξ ρε Τάσο! :D


Ελένη, Μαρία, Ιωάννα, Κωνσταντίνα, Αγγελέτα.. :bleh:
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεε! Πως δεν το πηρα εγω αυτο χαμπαρι? Χρονια πολλα Γιωργακη!!!! Να εισαι παντα ετσι χαρουμενος και ο,τι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα!! :clapup:
io-iooooooooooooooooo!!!!!! Θεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεενξξξξ :kissing: :kissing:


Κατερινάκι κλείσε τα μάτια. :bleh:
Χρόνια πολλά και από εδώ :)
:bigarmhug κι από εδώ. :)


(τα λόγια βαριέμαι να τα ξαναλέω, τα 'χουμε πει :P)
χρονια σου πολλα γιωργη!!!!

:):):)
ιιιιιι, Τζοβαννάκι!!! :clapup:


Ευχαριστώ πολύ-πολύ. :kissing:
Και σε σένα χρόνια πολλά!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
...........................................
Αν και καθυστερημενα και ζητω συγγνωμη αλλα βλεπετε ελειπα...
Χρονια πολλα Giovanna και να τα χιλιασεις!;):cake::birthday::birthday:
Σου ευχομαι μεσα παο την καρδια μου οτι καλυτεροτερο και καθε σου ονειρο και επιθυμια να γινει πραγματικοτητα!:)
Ναι εισαι παντα καλα στην υγεια σου κι εσυ και οσοι αγαπας και καθε μερα σου να ειναι και πιο ομορφη απο την προηγουμενη!
Και παλι πολυχρονη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
mario, grazie tanto! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top