Χρόνια Πολλά σε όλους!

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ρε είχα και εγώ γενέθλια εχθές!!!

Γμτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα , να τα εκατοστησεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
στα ειπα απο το προφιλ στα λεω και απο δω!
Να ζήσεις γυρόπαιδο και χιόνια πολλά
μεγάλος να γίνεις με παρασινα μαλλιά
εσύ να μεγαλώσεις να μην είσαι μικρός
σαμπανιες θ΄ανοίξω να σαι προσεκτικός χαχχα
πολύχρωμος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ρε είχα και εγώ γενέθλια εχθές!!!

Γμτ!
Aληθεια ειχες γενεθλια προχθες;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Σημερα εχει γενεθλια ο kon_poimin(ναι απο το στεκι μας ειναι)...
Xρόνια πολλά αγοράκι μου!! Να τα εκατοστήσεις και να σε χαιρομαι!!
Να πραγματοποιηθούν οοοολα σου τα όνειρα.....
Σ'αγαπώ πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
"ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ" σ΄όλες/όλους!
Εννοείται και χρόνια πολλά και καλά σ΄όσες/όσους γιορτάζουν ή έχουν γενέθλια αυτές τις μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

volt

Νεοφερμένος

Ο volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Άνοιξα αυτό το thread με γενικό τίτλο Ευχές για μέρες όπως η σημερινή,
σίγουρα όλοι θα θέλατε να στείλετε ευχές σε μερικούς ιντερνετικούς φίλους
και γείτονες στο e-steki...;)

Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη :)
Οι ευχές μου προς όλους, υγεία, ευτυχία και δύναμη σε σας
και στις οικογένιες σας και σε επαγγελματικό επίπεδο.:D

Υ.Γ. moderators αν υπάρχει παρόμοιο thread ή το έβαλα σε λάθος σημείο
δείξτε κατανόηση, το κρασί φταίει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά & καλά στη wolfe4ever για τη γιορτή της και στον chris-veria για τα γενέθλιά του!
Χρόνια πολλά επίσης σ΄όσες/όσους γιορτάζουν ή έχουν γενέθλια σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεκατεσσεροαπριλιάτισσα Δήμητρα, χρόνια σου πολλά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Να ζήσεις μιμιτ, να σε χαιρόμαστε εις τα σπάργανα του φιλοσοφημένου αυτού φόρουμ.

Να σε χαίρεται το ποντικομουσουδάκι σου κι ο αντρούλης σου. :redface:


Το δώρο μου:

https://www.youtube.com/watch?v=peEGkUDUcxY

Και σε περίπτωση που δεν τα είδες, ιδού σε μεγέθυνση (μουσειακό είδος):

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεκατεσσεροαπριλιάτισσα Δήμητρα, χρόνια σου πολλά! :clapup:
Ευχαριστώ Τζωρτζή μου!!! :kissing:

Να ζήσεις μιμιτ, να σε χαιρόμαστε εις τα σπάργανα του φιλοσοφημένου αυτού φόρουμ.

Να σε χαίρεται το ποντικομουσουδάκι σου κι ο αντρούλης σου. :redface:


Το δώρο μου:

https://www.youtube.com/watch?v=peEGkUDUcxY

Και σε περίπτωση που δεν τα είδες, ιδού σε μεγέθυνση (μουσειακό είδος):

Αχ να 'σαι καλά μοναμουρ. Αλλά θα ταιριάζει στο σαλόνι μου; Αρονώ... :hmm: Κάρτα αλλαγής έβαλες στο κουτί; Δεν τη βρίσκω... :P


Όσοι δεν βλέπετε το δεύτερο δώρο, είναι που δεν παίζει το link, δοκιμάστε εδώ: https://junkyard.aeroplastics.net/John_Isaacs/2004/04_Isaacs_big_shit_R.jpg
(σιγά να μην του το διορθώσω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ιζι κομ ιζι γκο, χρονια πολλα!!:D



Yγ Τετοια κιτς χρονια πολλα μονο εγω μπορουσα να στειλω..:look::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βάλε κι εσύ μια κάρτα αλλαγής καλού-κακού... :P






Ευχαριστώωωω!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρονια σου Πολλα Isiliel! Πολυχρονη..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Δήμητρα, σου εύχομαι Χρόνια Πολλά και Ευτυχισμένα, από τα βάθη της καρδιάς μου! :clapup:
:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρονια σου Πολλα Isiliel! Πολυχρονη..:D
Ευχαριστώ πριγκιπέσα μου! :hug:
Δήμητρα, σου εύχομαι Χρόνια Πολλά και Ευτυχισμένα, από τα βάθη της καρδιάς μου! :clapup:
:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


-petros
Ευχαριστώ Πετρή! Σ' αγαπάω πολύ-πολύ! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Να ζήσεις μιμιτ, να σε χαιρόμαστε εις τα σπάργανα του φιλοσοφημένου αυτού φόρουμ.

Να σε χαίρεται το ποντικομουσουδάκι σου κι ο αντρούλης σου. :redface:


Το δώρο μου:

https://www.youtube.com/watch?v=peEGkUDUcxY

Δεσμώτη μου, δεν ήταν ανάγκη βρε! Θα ξεπατώθηκες για να παρασκευάσεις ένα τέτοιο έργο τέχνης. :hehe:Τουλάχιστον θα σου μείνει η αυτοσυγκέντρωση...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=369638&postcount=7


χρόνια πολλά στο μέλος που εισήγαγε την επιστημονική σκέψη στο συναίσθημα και το συναίσθημα στην επιστημονική σκέψη


π.σ. μπορώ να δω τον όττο σε μια γωνιά να μουρμουρίζει : κοίτα τι συναισθηματική παπαριά πέταξε για να μην ξοδευτεί και κάνει κάνα δώρο

αλλά τον συγχωρώ και είμαι περήφανος για αυτόν , γιατί ακόμα και έτσι έκανε χρήση επιστημονικής σκέψης στον συναισθηματισμό μου

και άρα έκανε με την σειρά του περήφανη την ισί , προσθέτοντας τούτο στους πολλούς-πολλούς λόγους που έχει για να είναι περήφανη

και του χρόνου







































γλυκό:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μα που πάτε και τα ξετρυπώνετε...ούτε εγώ δεν θυμάμαι ότι τα έχω γράψει αυτά :whistle:

Ευχαριστώ nevertheless :D :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top