Χρόνια Πολλά σε όλους!

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες του κόσμου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Κωνσταντίνε(ilint_ntara)!! Να τα εκατοστήσεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Σταύρο μ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
x-man

εστω και καθηστερημενα σου ευχομαι χρονια πολλα και καλα γεματα χαρα και υγεια!
εισαι πολυ καλο παιδι και σου ευχομαι να αποκτησεις οτι επιθυμεις επειδη το αξιζεις.

(σ.σ. σε ευχαριστω για ολα(ξερεις εσυ) να ξερεις οτι ποτε δεν θα ξεχασω αυτο που εκανες:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά YouTube.com:redface:
Κλείνει τα 5.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε Κώστα/ Κωνσταντίνα/ Ελένη/ Έλενα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
yozerehs χρονια πολλα!!!

καλη επιτυχια στις πανελληνιες και καλη προοδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά σε Κωνσταντίνο, Κωνσταντίνα & Ελένη!:D
Να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε!!! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας!
:D


Επίσης, να τα χιλιάσουν όσοι/όσες έχουν γενέθλια σήμερα!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά σε Κωνσταντίνο, Κωνσταντίνα & Ελένη!:D
Να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε!!! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας!:D


Επίσης, να τα χιλιάσουν όσοι/όσες έχουν γενέθλια σήμερα!:birthday:

Ευχαριστούμε Νικόλα! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ντινακι μου...Χρο- νια Πο-λαααααααααα!:kissing:

ακοθστικε μεχρι εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Nickname!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εεε, ναιι !!! Σήμερα είναι η μέρα που πριν από 15 χρόνια ακριβώως,
Ο κόσμος είχε τη τιμή να καλωσορίσει έναν άγγελο, εμένα εννοείται...(Μην ακούσω βλακείες) !!! :D
Έγινα επιτέλους 15 χρονών...Πλέον θα μπορώ να βλέπω 3ο Νόμο/10ηΕντολή/Κόκκινο κύκλο κ.λπ
Χωρίς τη γκρίνια του μπαμπά κ της μαμάς !!! :P
Γενικά ελπίζω να είμαι πιο ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ, γιατί αυτό θέλει κάθε έφηβος..(Πιστεύω)..
Μόλις σήμερα κατάλαβα πόσο ωραία είναι η ζωή, και πόσο τυχερός είσαι που ζεις...
Ανάμεσα στα 500 εκκατομύρια σπερματοζωάρια μόνο εμείς τα καταφέραμε...
Πραγματικά νιώθω πολύ τυχερός και μακάρι να τα σκέφτομαι όοολα αυτά όταν θα έχω τις μαύρες μου..
...Έτσι, για να παίρνω κουράγιο !!!
Αυτάαα λοιπόνν...Χρόνια μου πολλά και πάλιιι...Να με χαίρεστε/ονται !!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Χρονια πολλα Νικο!!!! Πολυ ωραια και σωστα οσα λες....ειθε να εχεις μια ευτυχισμενη και γεματη εφηβικη ζωη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χρονια σου πολλα και καλα Νικο...:D
αντε δυο μηνες και λιγοτερο θελω και εγω ακομα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Xρόνια πολλά ρε Τρίκαλο,κι εγώ απο εκεί καταγομαι.:)απο που είσαι ακριβώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
:birthday: Χρόνια σου πολλά λοιπόν, να τα εκατοστήσεις και πολύχρωμος!:-P εύχομαι πραγματικά η εφηβεία να σου αφήσει τις ωραιότερες αναμνήσεις, για να έχεις να θυμάσαι και να γελάς, ίσως, όταν θα μπεις στον κόσμο των μεγάλων! Και πάλι χρόνια πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά & καλά και να γίνουν πραγματικότητα τα όνειρά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνηγ49852

Νεοφερμένος

Η ειρηνηγ49852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χρονια πολλα!!!!οτι επιθυμεισ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Xρονια πολλα Νικο οτι επιθυμεις!~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Χρονια Πολλα Νικο!Αυτο που πλεον μπορεις να δεις σειρες που ειναι για ανω τνω 15 και τετοια το'χα σκεφτει κι εγω,αλλα μου ρθε αφου περασαν τα γενεθλια μου.Ειναι πολυ τελειο παντως.Αντε να σε χαιρομαστε που λες κι εσυ και ολα να σου ρθουν καλα στη ζωη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top