Χρόνια Πολλά σε όλους!

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.



Χρόνια Πολλά κι ευτυχισμένα, Λουκρητάκι!:D








https://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12

Χμ, αυτο το Λουκρητακι πρεπει να το διορθωσουμε..:P
Ευχαριστω πολυ Αλεξανδρααααααα.:D:D

χρονια πολλα Ειρηνη.οτι επιθυμεις.;)

Τενκιου, να 'σαι καλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Χρόνια πολλά χλαπατσουλίνι μου!!!:D:PΝα τα εκατοστίσεις κι ό,τι επιθυμείς!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χρονια Πολλα Λουκ μου!!!
Πολλες κατακτησεις σου ευχομαι και λιγότερα off-topic!
Μας εχεις ξεθεωσει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο i-school. Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους.

Χρόνια Πολλά Λουκ! Να σε χαιρόμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χρόνια πολλά χλαπατσουλίνι μου!!!:D:PΝα τα εκατοστίσεις κι ό,τι επιθυμείς!!!:D

Σ' ευχαριστω αφεντικακι μου εξαλλο!:D:P
Ευχαριστω πολυυυ!:D

Χρονια Πολλα Λουκ μου!!!
Πολλες κατακτησεις σου ευχομαι και λιγότερα off-topic!
Μας εχεις ξεθεωσει...:P

Dankeeeeeeeeeeee!:D
Και συγνωμη, γιατι σε εχω ξεθεωσει?
Εσυ τα σβηνεις?
Α, με πνιγει το δικιο!
:P:P
-----------------------------------------
Χρόνια πολλά στο i-school. Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους.

Χρόνια Πολλά Λουκ! Να σε χαιρόμαστε!

Ευχαριστω πολυ Σοφιαννα!:D
Καλα ντακσει, το οτι θα με χαιρεστε ειναι το μονο σιγουρο, δεν το συζητω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Χρουνια πουλλα μαρη. Να σι χιρομαστι. :P

Ναι. Σοβαρα τωρα. Χρονια πολλα και ο,τι επιθυμεις. :)



Διαλεξε και παρε ποια βερσιον θελεις. :P


Α καιιιι λιγοτερα οφφ, μην ξεχνιομαστε. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ζέαρ γκεέρτε Λουκρητία,

ιχ βούνσε ντίαρ χέρτσλιχε Γκλουκβούνσεν ουντ φιλ φιλ Ερφόλγκ ιν ντάινεν Λέμπεν.
-----------------
Μετάφραση:
Αγαπητή Λουκρητία,

σου εύχομαι "Χρόνια Πολλά" και πολλή πολλή επιτυχία στη ζωή σου.
(Η μετάφραση είναι κατά λέξη ακολουθώντας το γερμανικό τρόπο γραφής-ναι πολύ επίσημος :P)

Χρόνια πολλά ρε και να χαίρεσαι το γατόνι σου. :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χρουνια πουλλα μαρη. Να σι χιρομαστι. :P

Ναι. Σοβαρα τωρα. Χρονια πολλα και ο,τι επιθυμεις. :)



Διαλεξε και παρε ποια βερσιον θελεις. :P


Α καιιιι λιγοτερα οφφ, μην ξεχνιομαστε. :P:P

Την πρωτη, αφου ετσι συνεννοουμαστε εμεις.:P:P
Σε ευχαριστω πολυ Χρηστο, να 'σαι καλα!
Και για δωρο ΑΠΑΙΤΩ να παρεις πισω την προειδοποιηση..:zilia::xix::P
Α, και το τελευταιο.. εχμ, εχμ.. χλωμον.. αλλα θα προσπαθησουμε..:fss::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mπα μπα μπα...Έχει η πρώην μου γενέθλια;:)

Χρόνια πολλά Λογκρ και καλά μυαλά(αν και χλωμό το βλέπω)

Το δώρο σου εδώ.Για να μη με λέτε και κακό μετά:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ζέαρ γκεέρτε Λουκρητία,

ιχ βούνσε ντίαρ χέρτσλιχε Γκλουκβούνσεν ουντ φιλ φιλ Ερφόλγκ ιν ντάινεν Λέμπεν.
-----------------
Μετάφραση:
Αγαπητή Λουκρητία,

σου εύχομαι "Χρόνια Πολλά" και πολλή πολλή επιτυχία στη ζωή σου.
(Η μετάφραση είναι κατά λέξη ακολουθώντας το γερμανικό τρόπο γραφής-ναι πολύ επίσημος :P)

Χρόνια πολλά ρε και να χαίρεσαι το γατόνι σου. :D:P

:lol::lol:
Τι γερμανικα διδασκω η ατιμη γμτ.
Θα ψαξω να δω αμα εχω ριζες απο ντοητσλαντ, δεν εξηγειται αλλιως τετοιο ταλεντο.:P:P
Θενξ Χρονη, φφφφφχαριστω!:D
-----------------------------------------
Mπα μπα μπα...Έχει η πρώην μου γενέθλια;:)

Χρόνια πολλά Λογκρ και καλά μυαλά(αν και χλωμό το βλέπω)

Το δώρο σου εδώ.Για να μη με λέτε και κακό μετά:fss:

Μμμ.^^
Μου ευχηθηκε ο πρωην μου?^^
(γελοιε, κι εσυ κι εγω.:P)
Ευχαριστω πολυ Λιακο, αν και το δωρο μου δεν το ανοιγει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
:lol::lol:
Τι γερμανικα διδασκω η ατιμη γμτ.
Θα ψαξω να δω αμα εχω ριζες απο ντοητσλαντ, δεν εξηγειται αλλιως τετοιο ταλεντο.:P:P
Θενξ Χρονη, φφφφφχαριστω!:D

:lol:
Μα τέτοιο πηγαίο ταλέντο! Τύφλα να έχει η Μέρκελ. :P:P



Ππππππππππππππαρακαλώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μμμ.^^
Μου ευχηθηκε ο πρωην μου?^^
(γελοιε, κι εσυ κι εγω.:P)
Ευχαριστω πολυ Λιακο, αν και το δωρο μου δεν το ανοιγει..:P

:'(:'(:'(:'(

Kαλά τότε βολέψου με αυτό :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά! Ό,τι επιθυμείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'(

Kαλά τότε βολέψου με αυτό :thanks:

Πφ.. συνηθισμενο.-.-'
Αλλα.. αχουυ, τι καλο!
Και ετσι κι αλλιως δεν μετραει το δωρο, η σκεψη μετραει!
Και λοιπα, και λοιπα..:P:P

Χρόνια σου πολλά! Ό,τι επιθυμείς :)

Σ' ευχαριστω πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πφ.. συνηθισμενο.-.-'
Αλλα.. αχουυ, τι καλο!
Και ετσι κι αλλιως δεν μετραει το δωρο, η σκεψη μετραει!
Και λοιπα, και λοιπα..:P:P

To δώρο για την Πίτσα μου:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ω, τωρα που το ξανασκεφτομαι εισαι γλυκας μωρε μωρε.:xixi:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Χρονιά πολλά ρε ζαβό και στο forum :p

Ζωή να έχεις να μας σπας τα νεύρα και να τρως αθετήσεις.

Α στο καλό, συγκινήθηκα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αμην Παναΐαμ.:papas::P
Μμ, σ' ευχαριστω πολυ Μητσουλα.:D
Χαρτομαντηλακια για τις μυξουλες.:xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μωρή σιχαμένη σταμάτα να μεγαλώνεις κάποτε, δεν βαρέθηκες να γερνάς;

Άντε βλαμένο Λουκ, χρόνια καλά, να είσαι πάντα γερή να μας τα πρήζεις.. εε, να μας διασκεδάζεις ήθελα να πω. :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Λουκ και απο εμενα χρονια πολλα με πολυ χιουμορ και Αρκα. Να'σαι παντα οπως εισαι τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top