Χρόνια Πολλά σε όλους!

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Εγώ απ'ότι θυμάμαι,το χε πει η fabulous,αλλά δεν παίρνω κι όρκο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η κάντυγκερλ δεν το χε πει ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εσυ μωρη ασε το κουτσομπολιο και ευχησου στο παιδι μην του δημιουργηθουν ψυχολογικα!:mad:
Σταδιαλα, με συγχισες.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Η κάντυγκερλ δεν το χε πει ρε;

Δε θυμάμαι πολύ καλά,πάντως το χε πει κάποια και μετά το είχαν "υιοθετήσει" όλοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Α!Χρόνια πολλά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα λοιπόν να ευχηθώ, σε έναν από τους πιό ευχάριστους, μορφωμένους και ξύπνιους ανθρώπους που είχα την τιμή να συναντήσω.

Μέγα Χάουλα, η ύπαρξή σου οφείλει και αξίζει να συνεχίσει το ταξίδι της σε αυτόν τον κόσμο, για πολλές δεκαετίες ακόμα! Κοινώς, χρόνια πολλά και πάντα με υγεία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Κώστα!!! :):D
Να τα εκατοστήσεις με υγεία, δημιουργικότητα και πολύ πολύ αγάπη από τους γύρω σου!!!
:birthday: ότι ειλικρινά επιθυμείς ας στο φέρει το μέγα χάος στην πόρτα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γιώργο, χρόνια πολλά. Και να ξέρεις, μερικές φορές μου αρέσει να σε πειράζω.:P

Κόλλημα κι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ωραία ευχή,Ρηνούλα...:P

Χρόνια πολλά Γιώργο!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

Ευχαριστώ. :)

Κακως..:fss::P
Οχι ρε =Ρ, εχω μια υποψια για Βικυ παντως.:who::p

Εγώ απ'ότι θυμάμαι,το χε πει η fabulous,αλλά δεν παίρνω κι όρκο.:P

Η κάντυγκερλ δεν το χε πει ρε;

Εσυ μωρη ασε το κουτσομπολιο και ευχησου στο παιδι μην του δημιουργηθουν ψυχολογικα!:mad:
Σταδιαλα, με συγχισες.
:P

Δε θυμάμαι πολύ καλά,πάντως το χε πει κάποια και μετά το είχαν "υιοθετήσει" όλοι.:P

Δεν ξέρω, πραγματικά, για ποιο πράγμα μιλάτε. :what: :P

Α!Χρόνια πολλά.:D

Ευχαριστώ, να 'σαι καλά. :thanks:

Γιώργο, χρόνια πολλά. Και να ξέρεις, μερικές φορές μου αρέσει να σε πειράζω.:P

Κόλλημα κι αυτό!

Νομίζω τελικά έχει αρχίσει να μου αρέσει το πείραγμα. :P

Ευχαριστώ κι εσένα Αλεξάνδρα. :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Για το ποιος ειχε πρωτοπει το "Σαντογιουφαξ" ρε.=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χρονια πολλα Γιωργακη!:D

Και σου υποσχομαι οτι μια μερα η ΓΗ θα γινει κοκκινη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για το ποιος ειχε πρωτοπει το "Σαντογιουφαξ" ρε.=Ρ

Ω, ναι! My bad, συγγνώμη. :P

Χρονια πολλα Γιωργακη!:D

Και σου υποσχομαι οτι μια μερα η ΓΗ θα γινει κοκκινη :p

Εεε, ναι, ευχαριστώ όπως και να 'χει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ευχαριστώ. :)


Δεν ξέρω, πραγματικά, για ποιο πράγμα μιλάτε. :what: :P

Ευχαριστώ, να 'σαι καλά. :thanks:


Νομίζω τελικά έχει αρχίσει να μου αρέσει το πείραγμα. :P

Ευχαριστώ κι εσένα Αλεξάνδρα. :thanks:


Ε, μα τι σου λέω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χρονια πολλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αγαπητοί συμφορουμίτες, η κρυφή κάμερα του Όττο, πίσω από τον καθρέφτη του Χάουλα, μας αποκαλύπτει ένα μικρό στιγμιότυπο από την ώρα που Εκείνος ξύπνησε το πρωί τη μέρα των γενεθλίων Του, στο φτωχικό Του καλύβι και αντίκρυσε έκθαμβος το μόνο πλάσμα που θαύμασε αληθινά στη ζωή Tου: Τον Εαυτό Του.
(παρακαλώ μη βγάλετε βρώμα και με περιλάβει, γιατί τα λιοντάρια Του περιμένουν πάντα πεινασμένα για κανάγιες παπαράτσι σαν και του λόγου μου...)


Ο Χάουλας δεν γερνάει...ωριμάζει!
Τα μαλλιά του δεν γκριζάρουν, λαμπυρίζουν σαν ασήμι!
Ο Χάουλας είναι αθάνατος, τουλάχιστον για πολύ καιρό! :hehe:
Ο Χάουλας κατέκτησε τα πάντα, είναι τίγρης, είναι σαμουράι,
είναι κύριος και αφέντης!

AVE Moi!!:pfff:


Φίλοι και φίλες, σας ευχαριστώ μέσα απ' την καρδιά μου, όχι μόνο για το ότι θυμηθήκατε να μου ευχηθείτε για τον ένα ακόμη χρόνο που από σήμερα βαραίνει τη γέρικη καμπούρα μου, αλλά και για τα πανέξυπνα σχόλια και λογοπαίγνια με το νικ μου. Να είστε πάντα καλά και να με αντέχετε...

Σας αξίζω!! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Epote, σου ευχομαι χαρουμενα γενεθλια με υγεια!
Να εισαι παντα ετσι καυστικος, ανυποτακτος, χυμα, ενιοτε εκνευριστικος, αλλα αληθινος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά epote! Ό,τι επιθυμείς! Να 'σαι πάντα καλά να μας εξηγείς όσα δεν καταλαβαίνουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Καλό μήνα και Χρόνια Πολλάάάάάά!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χρόνια πολλά epote!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top