Χρόνια Πολλά σε όλους!

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Vampi!Ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Vampi! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Σηκώστε τα ποτήρια σας
ευχές για να της πουμε,
πόσο τη χρειαζόμαστε
και πως την αγαπούμε

Χρόνια πολλα και από εμένα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σηκώστε τα ποτήρια σας
ευχές για να της πουμε,
πόσο τη χρειαζόμαστε
και πως την αγαπούμε

Χρόνια πολλα και από εμένα!:)

γεια σου ωρε συντεκνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιδάκι! Αγάπη, δημιουργία, επιτυχία, πολλές σοκολάτες κι ακόμα περισσότερα ταξίδια. Συγγνώμη που δεν ψάχνω να βρω κάτι πετυχημένο να επισυνάψω, αλλά πέρασα μόνο για να αφήσω μερικές σκόρπιες ευχές στα γρήγορα. Kisses.:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
:no1:Χρόνια Πολλά στους σημερινούς εορτάζοντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χρονια πολλα!

να χαιρεστε το ονομα σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σ΄όσες - όσους γιορτάζουν σήμερα ή έχουν τα γενέθλιά τους!!! Να ΄στε καλά παιδιά και να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα στους εορταζοντες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ό,τι επιθυμείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
χρονια ΚΑΛΑ και πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν ή έχουν γενέθλια σήμερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιδάκι! Αγάπη, δημιουργία, επιτυχία, πολλές σοκολάτες κι ακόμα περισσότερα ταξίδια. Συγγνώμη που δεν ψάχνω να βρω κάτι πετυχημένο να επισυνάψω, αλλά πέρασα μόνο για να αφήσω μερικές σκόρπιες ευχές στα γρήγορα. Kisses.:birthday:
Ευχαριστώ πολύ, υποβρύχιά μου! :) Οι ευχές σου είναι καλύτερες από σοκολάτες και κακάο!

Γιδάκι μου χρόνια σου πολλά και όμορφα! Να είσαι πάντα καλά και ευτυχισμένη, με όσους αγαπάς δίπλα σου :) Να έχεις πολλά όνειρα και να πραγματοποιούνται όλα :)

Πολύχρονη και ευτυχισμένη γιδάκιιιιιι :D
Θενξ πολύ, Φιέλδι μου!! Και σ' εσένα, να πραγματοποιηθούν ΟΛΑ μας τα όνειρα!

Χρονια πολλα γιδι!!

Τιμη μου να σου προσφερω ενα μικρο δωρακι..



Διαλεξε και παρε.. Εγω πληρωνω. :pfff:

Ιιιι, ακριβώς το μοντελάκι που έψαχνα! Ασορτί με τα μάτια μου!

Σιστεράκι μου γλυκό..
Θέλω να σου γράψω ένα κατεβατό ευχές και να το στριμώξω σε ένα αεροπλάνο μαζί με μία τεράστια τούρτα να έρθει να σε βρει εκεί στις Άλπεις. (μα κι εσύ βρε καρδιά μου, πιο μακριά δεν είχε; αμαν..)

Αλλά μέχρι να βρω πτήσεις μπλα μπλα μπλα..

Χρόνια σου πολλάααα και ευτυχισμέναααααα!! :hug:
Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα το ζεστό, γλυκό, έξυπνο, χαμογελαστό, bad ass, κυνικό, προσγειωμένο, αυθεντικό, αυθόρμητο, λογικοσυναισθηματικό, χαρισματικό πλασματίδιο.. που γνώρισα και υπεραγαπάω.
Αν έλεγα πως έχω οικογένεια στο νετ.. θα ήσουν εσύ- το μεγάλο μου σιστεράκι!! :happy:

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλη σου η ζωή να είναι όπως την έχεις ονειρευτεί!! :) Να κάνεις όλα όσα θέλεις, να πας σε όλα τα μέρη εκείνα που (είμαι σίγουρη πως) ανυπομονείς να επισκεφθείς, να είσαι περιτριγυρισμένη από ανθρώπους που αγαπάς και σε αγαπούν κι εκείνοι.. :) Και να μην αφήσεις ποτέ κανέναν να σε αλλάξει (αλλιώς θα το πω στη μαμά :X)


γιατίιιι σε αγαπάω όπως είσαι!!


λοιπόν,
πάω να βρω Boeing να σου στείλω τα "βαριά" :happy:


πς. ξέχασα..





:happy:



φιλάκια πολλάααα!!
Happy seventh Birthday!! :hug:
Σιστεράκι, ό,τι και να απαντήσω σ' αυτή την ευχή-χείμαρρο είναι λίγο!!! Ευχαριστώ πολύ, πιτσιρίκι!! :-*

Xρονια πολλα γιδω, οοοο,τι επιθυμεις!
Yγειες, ευτυχιες, και ηρεμιες εσωτερικες :)


εντιτ: ακυρο, βρηκα καλυτερη


Αχ με κολάζεις, πολύ με κολάζεις και δεν είναι αυτά για την ηλικία μου.
Ευχαριστώ πολύ, my love, μουατς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και σ΄αυτούς που γιορτάζουν και σ΄όσες-όσους έχουν τα γενέθλιά τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν ή έχουν γενέθλια σήμερα. :)
τα ιδια,για να μην τα ξαναγραφω με καλυψε ο yoz:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Xρόνια πολλάαααα στη Ραφαέλα και σε όσους άλλους γιορτάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ευχαριστώ Κωνσταντίνα μου:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σ΄όσες - όσους γιορτάζουν σήμερα ή έχουν τα γενέθλιά τους!!! Να ΄στε καλά παιδιά και να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε!!!:D


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top