Χρόνια Πολλά σε όλους!

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους. Γιορταζει και η πιου σημερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
χρονια πολλα και απο μενα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά love. :)


Μάνια, να τα εκατοστήσεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε αυτήν που βγαίνει ολόκληρη το δεκαπενταύγουστο
και τώρα τα πίνει όξω αν και το πιο εξτρίμ ποτό της μάλλον είναι μια σουμάδα
(ξέρει αυτή :pfff: )
Να ζήσεις να σε λυπόμαστε , καιτούλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στη Βικ και στη Μάνια, να έχουν του Αβραάμ και του Ισαάκ τα καλά (μη σας πω και του Ιακώβ) και να ζήσουν σαν τα ψηλά βουνά, να έχουμε να σκαρφαλώνουμε κι εμείς οι σπορτίφ τύποι.

Ωστόσο, μόλις έφαγα μια φλασιά!! Όταν ήμουν 19 ετών, μου εύχονταν χρόνια πολλά στα γενέθλιά μου και πέρασαν πολλά χρόνια από τότε, άρα μάλλον η ευχή έπιασε εν μέρει τουλάχιστον. Και τι έγινε που έπιασε δηλαδή; Έγινα ένας σαραντάρης με τα χάλια που όλοι γνωρίζουν. Ρε μήπως δεν πρέπει να ευχόμαστε τέτοια πράγματα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά εορτάζοντες!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοβ μου, κουκλάκι μου να τα εκατοστήσεις και να σε χαιρόμαστε! Να είσαι πάντα ο εαυτός σου, ευτυχισμένη, ερωτευμένη, αυθόρμητη, να ρουφάς τη ζωή σαν μία σταγόνα απόλυτης ευτυχίας, σε μία αγκαλιά της μανούλας σου, σε ένα βλέμμα του αγοριού που σου αρέσει, σε ένα χαμόγελο, σε ένα καινούριο ζευγάρι παπούτσια :happy:
Μη χάσεις ποτέ την αυθεντικότητά σου καλό μου και να μην αφήνεις τίποτα να σε πτοεί- μπορείς να καταφέρεις τα πάντα!

Happy Birthday!!
:hug:





..τουρτίτσα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Bικάαααααακι!!!:birthday::D

Χρόνια πολλά, πολλά, πολλά, πάρα πολλά με υγεία, αγάπη, όμορφες στιγμές, τρελά κέφια, μπουζούκια, τσιφτετέλια, βόλτες, χαμόγελα...ότι επιθυμείς λαβ!! :clapup:Φρόντισε να πιείς την ζωή σου με το καλαμάκι, ναι;! Ηappy 19...




Και μόλις συνειδητοποίησα οτι είχε και ο Μπιλλάκος γενέθλια και η γαϊδούρα δεν το είχα πάρει καν πρέφα!! :redface::look: Οι ευχές όμως κρατάνε για πάνω από 40 μέρες οπότε...:D

Χρόοοοοοοοοοοοοονια Πολλλλλλλά!!!
Πολύχρονος boy, με υγεία, ευτυχία, όμορφες στιγμές, χαμηλό ζάχαρο...:P ότι επιθυμείς ευχή μου!! Τσάκο γλυκάκια και εσύ...

choco_l_orange.jpg choco_orange_web.jpg choco_orange_truffle.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στη Βικ και στη Μάνια, να έχουν του Αβραάμ και του Ισαάκ τα καλά (μη σας πω και του Ιακώβ) και να ζήσουν σαν τα ψηλά βουνά, να έχουμε να σκαρφαλώνουμε κι εμείς οι σπορτίφ τύποι.

Ωστόσο, μόλις έφαγα μια φλασιά!! Όταν ήμουν 19 ετών, μου εύχονταν χρόνια πολλά στα γενέθλιά μου και πέρασαν πολλά χρόνια από τότε, άρα μάλλον η ευχή έπιασε εν μέρει τουλάχιστον. Και τι έγινε που έπιασε δηλαδή; Έγινα ένας σαραντάρης με τα χάλια που όλοι γνωρίζουν. Ρε μήπως δεν πρέπει να ευχόμαστε τέτοια πράγματα;;;

ευχαριστω παααααααρα πολυ!!:D
γιατι καλε να μην εχου:Dμε χρονια πολλα?!! ειναι ωραια η ζωη!!!;)

Λοβ μου, κουκλάκι μου να τα εκατοστήσεις και να σε χαιρόμαστε! Να είσαι πάντα ο εαυτός σου, ευτυχισμένη, ερωτευμένη, αυθόρμητη, να ρουφάς τη ζωή σαν μία σταγόνα απόλυτης ευτυχίας, σε μία αγκαλιά της μανούλας σου, σε ένα βλέμμα του αγοριού που σου αρέσει, σε ένα χαμόγελο, σε ένα καινούριο ζευγάρι παπούτσια :happy:
Μη χάσεις ποτέ την αυθεντικότητά σου καλό μου και να μην αφήνεις τίποτα να σε πτοεί- μπορείς να καταφέρεις τα πάντα!

Happy Birthday!!
:hug:





..τουρτίτσα :happy:


χαχαχ φοβερο!! ειδικα η ευχη και η εικονα με το παπουτσακι ελιωσα:P:D
σευχαριστω παααααααααααρα μα παρα πολυ για τις ομορφες και γλυκιες(σα και σενα φυσικα:pfff: ευχες σου καλυψουδακι!! να σαι παντα καλα και ανταποδιδω:):D:happy:
Bικάαααααακι!!!:birthday::D

Χρόνια πολλά, πολλά, πολλά, πάρα πολλά με υγεία, αγάπη, όμορφες στιγμές, τρελά κέφια, μπουζούκια, τσιφτετέλια, βόλτες, χαμόγελα...ότι επιθυμείς λαβ!! :clapup:Φρόντισε να πιείς την ζωή σου με το καλαμάκι, ναι;! Ηappy 19...




thankiew thankies!!! πολλα ευχαριστω και στη πατριωτισα τη πειραιωτισα την μαρα μας:D
οτι επιθυμεις και εσυ κοριτσαρα μου:D!






Υ.Γ.:Πραγματικα σας ευχαριστω ολους παρα πολυ που με τιμησατε με τις ευχες σας:redface:
συγκινηθηκα σταληθεια:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
σε οσεσ οσουσ γιορταζουν[εχουν γενεθλια] χρονια ΚΑΛΑκαι πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρονια πολλα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χρονια πολλα λοβερ μποι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρόνια πολλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Χρόνια πολλά(χα προτωτύπησα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρονια πολλά lover boy :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμήτε!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
thank you:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top