Χρόνια Πολλά σε όλους!

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
καταρχάς να με χαίρομαι!!! και καταδεύτερον χρόνια πολλά στους υπόλοιπους!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Και του χρόνου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπημένη μας love_angel, που ήρθες σαν σίφουνας στο στέκι και μας κέρδισες, σου εύχομαι χρόνια πολλά με υγεία και δημιουργικότητα. Να διατηρήσεις τον αυθορμητισμό και τη φρεσκάδα σου! :hug:

Και φυσικά πολλά πολλά φιλιά στη λατρεμένη μου Μάνια που τη χάσαμε και μας λείπει και θέλουμε να γυρίσει πίσω! Χρόνια Πολλά Μάνια!!! Ό,τι ποθείς :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
οσουσ οσεσ γιορταζουν[ εχουν γενεθλια]χρονια ΚΑΛΑ και πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σευχαριστω παααααααααααααρα πολυ!

και για τις ευχες σου και για τα καλα σου λογια...

και για τη συντροφια που μου κρατα το στεκι ''μας'' πλεον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βασικά δεν τα πάω καλά με τις ευχές ούτε αυτές με μένα - και σιχαίνομαι αυτό το θρεντ , περνάω από έξω προσεκτικά και πάλι τρώω τούμπες από τα σιρόπια που ξεχειλίζουνε


αλλά θα κάνω μια εξαίρεση , γιατί χωρίς αυτές δεν νοούνται κανόνες

χρόνια πολλά (δηλαδή και λίγα να ναι , ευχαριστώ να λες)

ότι επιθυμείς , αρκεί να μην το επιθυμώ και εγώ και το χάσω εξαιτίας σου

πάντα την υγεία σου να έχεις (εκτός αν χρειάζομαι εγώ μια μεταγγιση αίματος ή μεταμόσχευση οργάνου οπότε ένα πτώμα-πρώην γνωστή μου δεν θα μου κάτσει άσχημα)

να μην ξεχνάς ποτέ τους στόχους σου (εκτός και αν σε ξεχάσουνε και κείνοι , οπότε μην κουράζεσαι τσάμπα , μια ζωή την έχουμε άμα τεμπελιάζουμε και λίγο φαίνεται σαν δύο)

να εκτιμάς τους δικούς σου (και κυρίως τους τραπεζικούς τους λογαριασμούς)

να μάχεσαι για το καλό (αλλά πάντα με στυλ , οι επαναστάτες ίσως όχι αλλά η μόδα πάει πάντα στον παράδεισο)

να σπουδάσεις γιατί στις μέρες μας τα πτυχία έχουνε τρομερή αξία (εφόσον έχει ακριβύνει και το κ0λ0χαρτο)

να πέσεις όρθια γιατί έχει πιο πολύ πλάκα

και επίσης μην φύγεις από το στέκι πριν από μένα , θα ήτο αγένεια


χρόνια πολλά βικ βικ και πάντα το ίδιο σπαστική

π.σ κάποιος να φέρει έναν κουβά - θα ξεράσω από την συγκίνηση

π.σ.2 μόλκα και σε σένα τα ίδια , βασικά δεν σε ξέρω αλλά ΑΝ σε ήξερα ;
αφού πέρασα που πέρασα από εδώ γαμώτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Βασικα,

με παρακαλεσε να της ευχηθω γι' αυτο και στελνω αναγκαστικα αυτο το μυνημα. Οτι θα πω εδω περα, δεν το πιστευω πραγματικα.. :whistle: :angelnot:

:P

Ευχομαι στην χαζια Λοβ, που τοσο συμπαθω, να ειναι παντα ετσι γλυκεια και αυθορμυτη.

Χρονια πολλα και καλα Λοβακι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βασικά δεν τα πάω καλά με τις ευχές ούτε αυτές με μένα - και σιχαίνομαι αυτό το θρεντ , περνάω από έξω προσεκτικά και πάλι τρώω τούμπες από τα σιρόπια που ξεχειλίζουνε


αλλά θα κάνω μια εξαίρεση , γιατί χωρίς αυτές δεν νοούνται κανόνες

χρόνια πολλά (δηλαδή και λίγα να ναι , ευχαριστώ να λες)

ότι επιθυμείς , αρκεί να μην το επιθυμώ και εγώ και το χάσω εξαιτίας σου

πάντα την υγεία σου να έχεις (εκτός αν χρειάζομαι εγώ μια μεταγγιση αίματος ή μεταμόσχευση οργάνου οπότε ένα πτώμα-πρώην γνωστή μου δεν θα μου κάτσει άσχημα)

να μην ξεχνάς ποτέ τους στόχους σου (εκτός και αν σε ξεχάσουνε και κείνοι , οπότε μην κουράζεσαι τσάμπα , μια ζωή την έχουμε άμα τεμπελιάζουμε και λίγο φαίνεται σαν δύο)

να εκτιμάς τους δικούς σου (και κυρίως τους τραπεζικούς τους λογαριασμούς)

να μάχεσαι για το καλό (αλλά πάντα με στυλ , οι επαναστάτες ίσως όχι αλλά η μόδα πάει πάντα στον παράδεισο)

να σπουδάσεις γιατί στις μέρες μας τα πτυχία έχουνε τρομερή αξία (εφόσον έχει ακριβύνει και το κ0λ0χαρτο)

να πέσεις όρθια γιατί έχει πιο πολύ πλάκα

και επίσης μην φύγεις από το στέκι πριν από μένα , θα ήτο αγένεια


χρόνια πολλά βικ βικ και πάντα το ίδιο σπαστική

π.σ κάποιος να φέρει έναν κουβά - θα ξεράσω από την συγκίνηση

π.σ.2 μόλκα και σε σένα τα ίδια , βασικά δεν σε ξέρω αλλά ΑΝ σε ήξερα ;
αφού πέρασα που πέρασα από εδώ γαμώτο


σιντακο μου... :hug:

thankies!!^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Βασικα,

με παρακαλεσε να της ευχηθω γι' αυτο και στελνω αναγκαστικα αυτο το μυνημα. Οτι θα πω εδω περα, δεν το πιστευω πραγματικα.. :whistle:

:P

Ευχομαι στην χαζια Λοβ, που τοσο συμπαθω, να ειναι παντα ετσι γλυκεια και αυθορμυτη.

Χρονια πολλα και καλα Λοβακι.. :)


οτι γραψω απο δω και κατω... πραγματικα δε το εννοω, απλα το κανω για λογους ευγενειας..:whistle::angelnot:


:P


σευχαριστω πολυυυυυυ ρασκαλακι μου!!!!!! :huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
λοβ μου τωρα ειδα οτι γιορταζεις...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! οτι επιθυμεις σου ευχομαι παντα με υγεια και να εχεις αυτο το μπριο και την διαθεση παντα στη ζωη σου!!! :)

φιλια πολλα μουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά σ΄όσες γιορτάζουν σήμερα (Αγ. Μαρίνας) και σ΄όσες-όσους έχουν τα γενέθλιά τους!!! Να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε , παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Xρόνια σου πολλά love angel!

Να είσαι χαρούμενη και όταν τα εκατοστήσεις να εξακολουθείς να έχεις την ίδια ενέργεια με τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Χρονια πολλα
Μανια μου!!! :clapup:
Παντα χαρουμενη, ευτυχισμενη και δυνατη να εισαι, οπως μας εχεις δειξει! :D
Μιςς γιου γκερλαααα!!!:)




Love_Angel, χαρουμενα γενεθλια να εχεις κουκλα μου!! :D
Καθε ονειρο σου και επιθυμια σου, ευχη μου!!! :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
λοβ μου τωρα ειδα οτι γιορταζεις...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! οτι επιθυμεις σου ευχομαι παντα με υγεια και να εχεις αυτο το μπριο και την διαθεση παντα στη ζωη σου!!! :)

φιλια πολλα μουν:)

Xρόνια σου πολλά love angel!

Να είσαι χαρούμενη και όταν τα εκατοστήσεις να εξακολουθείς να έχεις την ίδια ενέργεια με τώρα:P






Love_Angel, χαρουμενα γενεθλια να εχεις κουκλα μου!! :D
Καθε ονειρο σου και επιθυμια σου, ευχη μου!!! :D;)


σας ευαχαριστωωωωω παααααααααρα πολυ κοριτσια!!
να στε καλαααααα και σεις οτι επιθυμειτε!!:):)

:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


Χαρούμενα 19 vik-vik μας.... :clapup: Ότι επιθυμείς :-*:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά σ΄όσες γιορτάζουν σήμερα (Αγ. Μαρίνας) και σ΄όσες-όσους έχουν τα γενέθλιά τους!!! Να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε , παιδιά!
το ιδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνιααα πολλάααα love_angel!!! Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα!!!! Πάντα ευτυχισμένη να είσαι!!! :D:D:D

Μάνια μου χρόνιααααα σου πολλάααα!!!! Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα τυχερή!!!!! Κάθε ευτυχία!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


Χαρούμενα 19 vik-vik μας.... :clapup: Ότι επιθυμείς :-*:-*

Χρόνιααα πολλάααα love_angel!!! Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα!!!! Πάντα ευτυχισμένη να είσαι!!! :D:D:D


σας ευχαριστωωω παρα πολυυυυυυ girls!!
και σεις οτι επιθυμειτε! :happy:


μπορου ελπιζω να κοντοζυγωνει και η σειρα σου...
μη νιωθω μονο εγω οτι γερναω:mad:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top