Χρόνια Πολλά σε όλους!

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ΓΕΙΑ σε ολους ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα γιατι εκτως το οτι δεν ειχαμε σχολειο επειδη ψηφιζανε οι καθηγητες....εχω και τα γεννεθλια μου και την γιορτη μου!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά ,πολύχρονη ,να χαίρεσαι το όνομά σου !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
ΓΕΙΑ σε ολους ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα γιατι εκτως το οτι δεν ειχαμε σχολειο επειδη ψηφιζανε οι καθηγητες....εχω και τα γεννεθλια μου και την γιορτη μου!!!!!!!!!!!!!:D
Να τα χιλιάσεις!!Σου εύχομαι πάντα χαρές στη ζωή σου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Αααα!!:jumpy:
Καποια δημοσιευσε κομματαρααααααααααα.:D:D
Robert..:heart:

Ευχαριστω πολυ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.:P

Α, ποκαχοντας χρονια σου πολλα βρε συνονοματη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λουκρητία Λουκρητία
Πιες μια coca-cola κρύα
Φόρα τώρα τα καλά σου
Ξέρεις..όχι τα εξώπλατά σου
Βάλε κορδέλα στα μαλλιά
Κι έλα μές την εκκλησιά
Άναψε και μια στο μπόι σου λαμπάδα
Δηλαδή κεράκι τι!λαμπάδα:P
Φάε κι ένα κομμάτι τούρτα
Μη την φας όλη ρε άσε και για την Κούρτα*
Και κλείσε και τα μάτια τώρα
Τρέξε και άνοιξε τα δώρα
Όποιο κουτί όμως και να ανοίξεις
Τα ίδια θα βρεις και θα τσιρίξεις
Μυρμήγκια!Μυρμήγκια! θα αντικρύσεις
Μη μου δακρύσεις!Μη μου δακρύσεις
Χρόνια πολλά ρε αμοιβάδα
Άντε του χρόνου με λιακάδα
Ταξίδι πήγαινε όπου θέλεις
Τον Duff να βρεις και να τον φέρεις
Ήρεμα όμως είσαι και μικρή
Κοίτα μην τον τρέχουνε σε καμία φυλακή




*όνομα πολύ γνωστό στην Αρχαία Μύκονο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λουκρητία Λουκρητία
Πιες μια coca-cola κρύα
Φόρα τώρα τα καλά σου
Ξέρεις..όχι τα εξώπλατά σου
Βάλε κορδέλα στα μαλλιά
Κι έλα μές την εκκλησιά
Άναψε και μια στο μπόι σου λαμπάδα
Δηλαδή κεράκι τι!λαμπάδα:P
Φάε κι ένα κομμάτι τούρτα
Μη την φας όλη ρε άσε και για την Κούρτα*
Και κλείσε και τα μάτια τώρα
Τρέξε και άνοιξε τα δώρα
Όποιο κουτί όμως και να ανοίξεις
Τα ίδια θα βρεις και θα τσιρίξεις
Μυρμήγκια!Μυρμήγκια! θα αντικρύσεις
Μη μου δακρύσεις!Μη μου δακρύσεις
Χρόνια πολλά ρε αμοιβάδα
Άντε του χρόνου με λιακάδα
Ταξίδι πήγαινε όπου θέλεις
Τον Duff να βρεις και να τον φέρεις
Ήρεμα όμως είσαι και μικρή
Κοίτα μην τον τρέχουνε σε καμία φυλακή




*όνομα πολύ γνωστό στην Αρχαία Μύκονο :p
πεθαινω για ευχες τις σοζις!
εισαι τρελη:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
:lol2::lol2::lol2::lol:
ΕΠΙΚΟ.>.<
Εγραψες μωρη χαζη, εγραψες!
Θενξ ε λοτ.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα στη αδερφουλα μου, αν και δεν σε εμφανιζει( :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
η οποία είναι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Έχω κ εγώ γενέθλια σήμερα!!:D(το ξέρω ότι δε φαίνεται!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
χρόνια σου πολλά λοιπόν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Έχω κ εγώ γενέθλια σήμερα!!:D(το ξέρω ότι δε φαίνεται!!)
χρονια πολλα!!!!!οτι επιθυμεις!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλααααααα!!!:D
οτι επιθυμεις!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
:thanks:πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χρονια πολλα!να τα εκατοστησεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ!!(πάλι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα λακτα!
περιμενω κερασμα!:p



ηλια κανεις σας δεν την ξερει:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Θένκς Θεοδώρα!!
Κέρασμα ε??Κρίμα δν πρόλαβες τα μοίρασα όλα τα λακτάκια :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top