Χρόνια Πολλά σε όλους!

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Xρόνια πολλά πολλά σε Αναστασία και Τάσο...:):):)...υγεία, αγάπη, ευτυχία, ότι επιθυμείτε!!!

Ζωωωωωωρζ, πολύχρονος dear...να τα χιλιάσεις!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Mπερδεμένε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!
Ό,τι επιθυμείς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μάρα, σε ευχαριστώ πολύ-πολύ! :) :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Μπερδεμένε! Ό,τι επιθυμείς! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα δηλαδή μόνο ο Γιώργος θα έχει σέξυ φωτό ? Η Αναστασία όχι ? Μόνο γλυκά και λέλουδα ?


Τι λέτε καλέ ...



Και οι μάνες έχουν ψυχή ...


Αναστασία χρόνια πολλά
και κάθε μέρα πιο πολύ
να μας ασκείς ..
Κακή επιρροή ...:P

Φορ γιου ... το ντωρο μου









υγ : όποτε βλέπω φωτό με πετσέτα θυμάμαι τη κόρη μιας φίλης μου που είχε πει Την ατάκα : μαμά να τραβήξω τη πετσέτα ???:P:D

Γιώργο , Κρόνε , Μπερδεμένε χρόνια πολλά , καλά και άκρως δημιουργικά :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σας ευχαριστώ όλους αλλά κυρίως ευχαριστώ τη Μελιώ
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Βρέθηκε ένας άνθρωπος να με καταλάβει κι εμένα την παντρεμένη μάνα!
Εχω συγκινηθεί!
Μελιώ μου, ultimate respect!


:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά ΚουΕ μου και ότι επιθυμείς. Να χαίρεσαι το Ωριωνάκι σου.

Επίσης Χρόνια Πολλά στον Τάσο (Dark Kronos). Καλή Πρόοδο και τύχη στη ζωή σου, Κρονάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αναστασούλα και Αναστασούλη χρόνια σας πολλά! :kissing:
Μπερδεμένε, χρόνια πολλά και σε σένα.
Σου χαρίζω ένα "ΞΕ" μπας και γίνεις "ΞΕΜπερδεμενός" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ευχαριστώ κοριτσάκια μου :D



Μπερδεμένε, χρόνια σου πολλά καλέ! Εύχομαι ο νέος χρόνος στη ζωή σου να είναι λιγότερο μπερδεμένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μελιώ σε ευχαριστώ πολύ με τη σειρά μου για τας ευχάς σου! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ναιιιι!
Πρωτηηη!:p
Χρονια πολλα σε ολους τους Γιωργηδες τουτου του φορουμ, και ιδιαιτερα στον Σαντοου.
Επισης χρονια πολλα και στον αδερφο μου, που τοσο αγαπω, στη γιαγια μου (ΓΕΩΡΓΙΑ τη λενε, μην μιλησετε!:p), σε καποια ξαδερφια μου, και σε καμποσους αλλους που δεν μου 'ρχονται τωρα.:p
Xρονια σας πολλα βρε!:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εγω χρονια πολλα για χτες....στη ΛΕΝΙΑ:)

επισης χρονια πολλα σε οσυς γιορταζουν....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
χρόνια πολλά στον Shadowfax στους in flames gn, zedblue και σε όποιον άλλο γιορτάζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εκ βαθιάς καρδίας εύχομαι χρόνια πολλά στο kleftroni μας, που δεν το ξεχνάμε. :)
Happy nameday. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους Γιώργηδες του site οι οποίοι θα είναι κάργα.
Ξεχωρίζω λοιπόν τον qwerty και εννοείται τον Shadow. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά σε όσους σήμερα γιορτάζουν το όνομα τους
Ζωρζ... κλεφτρόνι μου, σας αγαπάμε! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Xρονια πολλά στους Γιώργους και τις Γεωργίες!!!

[ρε γιώργο αυτή τη δουλειά θα κάνουμε με σένα? κάθε τρεις και λίγο χρόνια πολλά θα λέμε? :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιώργοοο! Κλέφτρααα! Χρόνια καλά και πολλά καλέ! Και στη μισή Ελλάδα, δηλαδής... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τζωρτζη μας, χρονια πολλα και καλα!!! :D
Ο,τι επιθυμεις στην αγκαλια σου να το βρεις!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Γιώργο τα χρόνια μου πολλά...Να έχεις ό,τι επιθυμείς και να είσαι πάντα καλά...

Παίζει να υπάρχουν κι άλλοι κι άλλες που γιορτάζουν οπότε χρόνια πολλά σε όλους αυτούς...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top