Χρόνια Πολλά σε όλους!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ ΟΛΟΥΣ! Με σκλαβώνει ιδιαίτερα το όλο σκηνικό καθότι με τους πιό πολλούς από εσάς που μου ευχηθήκατε, έχω σφαχτεί στο παρελθόν!:redface:

Νιώθω δε την ανάγκη να το εκφράσω δημοσίως, ότι παρόλο που δεν μιλάμε πια με την Crazyhelen, μου έστειλε την πιό γλυκιά "ευχή με εικόνα" την οποία έβαλα και display picture στο msn για σήμερα (Από αύριο πάλι η Aishwarya:clapup: ) (Σε είχα κάνει και report για τα "αρχιμηνιά.. σου μέχρι το πάτωμα" σε άλλο θέμα. Έφαγες κι εσύ warning ή μόνο εγώ είμαι ο προνομιούχος;:P Banαρε τον εαυτό σου τώρα!!!:P Όχι εντάξει, μη φάς γουόρνινγκ.:D Ποιά θα μου στέλνει αρκουδάκια με ευχές μετά;;;:( :( :( :( )

Ειδικότερα:

Κρόνε: Ευχαριστώ!!!:clapup: Για το άρχοντας ναι θα μείνω! Για το μια καλή κοπέλα που λες... δεν μιλάω ακόμα! Τώρα κρατάω "ηρωική άμυνα" απέναντι σε κάτι "επιθεσούλες" στη σχολή! Ίδωμεν!:clapup: (παίζουν πολύ καλή μπαλίτσα στην επίθεση τα κορίτσια, μη τις υποτιμάτε!)

Γιος-τάου: Τένκ γιού!:clapup: Πάμε γερά ρε αγόρι!!! Γέρασα φίλε μου, γέρασα! (και -σε κάποιες περιστάσεις- μυαλό δεν έβαλα:P ).

Φέηθ: Ευχαριστώ ρε φίλε!:clapup: Οι θεοί νιώθω ότι είναι πάντα στο πλάι μου! Είθε οι Άρχοντες του Κόμπολ λοιπόν να είναι και στο δικό σου πλευρό και να σε προσέχουν! Ότι επιθυμείς φίλε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ρε άρχοντα,υγεία και ευτυχία πολύχρονος:birthday::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Valder χρόνια πολλά και καλά :clapup:
Ό,τι επιθυμείς φίλε μου, να σου πάνε όλα καλά σου εύχομαι και να περάσεις τη σημερινή μέρα, όπως και όες τις επόμενες, με επιτυχία, υγεία και κάθε ευτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω παλι καθυστερημενος ε;;;;;:mad:
ΦΤΟΥ ΜΟΥ ΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ...και το ελεγα οτι οταν γεννηθηκα δεν πηρα αμεσως οξυγονο και ολο καποιο κουσουρι θα μου εχει αφησει και οι δικοι μου δεν με πιστευαν...:P

Valder μου τι να σου πρωτοπω;;;;;:D
Πολυχρονος, παντα ευτυχισμενος και φυσικα πανω απ' ολα υγεια!!!:birthday: :cake:
Να εισαι παντα καλα ρε αγορινα, να εισαι παντα αληθινος,ντομπρος και "καλο παιδι" οπως εισαι τωρα!
Nα θυμασαι πως δεν μετρανε τα χρονια που υπαρχουν στην ζωη σου, αλλα η ΖΩΗ που εχεις βαλει πραγματικα μεσα σε αυτα τα χρονια!;)
Κι εγω ειμαι σιγουρος πως καθε χρονος που θα ερχεται θα τον ζεις στον απολυτο βαθμο του!Ετσι οπως κανεις και τωρα!
Και παλι οτι καλλιτερο μεσα απο την καρδια μου ρε αγορινα!;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Βαλντερ..Και ότι επιθυμείς..Τα καλύτερα εύχομαι και να είσαι πάντα καλα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Valderako μιά μέρα διαφορά έχουμε???? :)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Να είσαι πάντα καλά, ευτυχισμένος, οτι επιθυμείς ευχή μου να το αποκτήσεις, να φτάνεις πάντα ψηλά κ κάθε μα κάθε σου όνειρο να γίνει αληθινό!!!! Ευχές για μιά ζωή που να μοιάζει με παραμύθι!!!! Να είσαι πάντα καλάααααααααααααα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Ευχαριστώ bill slayer, adespoto, Mario, nikita13 και stalitsa.

Ειλικρινά ο καθένας με τη δικιά του ευχή, με έκανε πολύ χαρούμενο. Είστε καταπληκτικοί και οι 5 και σας εκτιμώ αφάνταστα!:) Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου, όπως και κάθε άλλο παιδί που μου ευχήθηκε αυτή την τόσο σημαντική ημέρα για εμένα.:redface: Να είστε όλοι πάντα καλά και να ζείτε με την ποιότητα που εσείς επιθυμείτε. Σε ότι τομέα θέλετε...υγεία, χαρά, εργασία, όλα με ποιότητα!:)

Πάμε γερά για τα 24!!!:clapup:

ΥΓ: Σταλίτσα στο είχα ξαναπεί όταν γράφτηκες στο στέκι και μου είχες πεί και για τη φίλη σου που έχει κι αυτή γενέθλια στις 18/10/83! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Απαραδεκτη! Χθες ειχε και η μαμα μου γενεθλια, και το ξεχασα ΕΝΤΕΛΩΣ!

:oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
ΥΓ: Σταλίτσα στο είχα ξαναπεί όταν γράφτηκες στο στέκι και μου είχες πεί και για τη φίλη σου που έχει κι αυτή γενέθλια στις 18/10/83! :)

Αχ ναί!!!! Η κλασσική μου αμνησία..!!! Sorryyyyyyyyyyyy!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ δυστυχώς δεν είχα την δυνατότητα να ευχηθώ μέσα από εδώ στην σταλίτσα και στον άρχοντα, όμως τους έστειλα του καθενός ένα sms με τις ευχές μου....

αλλά επιβάλεται να σας ευχηθώ κι από εδώ...

σας ευχομαι και των δύο το ίδιο πράγμα.....

να έχετε μια ζωή ΓΕΜΑΤΗ με ΑΓΑΠΗ!!!
Τίποτα άλλο δεν χρειάζεται... μόνο αυτό... πιστέψτε με :)

Φιλιά πολλά και στους δυο σας με την αγάπη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Ααααχ εγώ το λέω, όταν έχεις τέτοιους φίλους... μπορείς να μην νιώθεις υπέροχα;:redface: :clapup:

Ά ρε Κουέ...!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
fandago.......
:flowers: πολύχρονος!

σου εύχομαι η ζωή σου να είναι γεμάτη με περισσότερες στιγμές ευτυχίας απ ότι δυστυχίας :)
να είσαι πάντα γερός και με αγάπη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
φιλε fandago (κορυφαιο nick name ετσι;;;Α-Θ-Α-Ν-Α-Τ-Ο!!!) σου εχυχομαι να τα χιλιασεις και η ζωη να σου επιφυλασει οτι καλυτερο για την συνεχεια.;)
Μονο ευχαριστες εκπληξεις και μονο επιτυχιες.:clapup:
Πανω απ' ολα υγεια για εσενα και οσους αγαπας!
Και παλι πολυχρονος! :cake: :birthday: :drunk: :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευχαριστώ σας, πολύ! Αν και λίγο άρρωστος σήμερα, σε λίγο θα σβήσω τα κεράκια και θα φάω την αγαπημένη μου τούρτα (Γιώτης, αμυγδάλου, παράξενο έ; ). Μακάρι οι ευχές σας να πιάσουν τόπο και να σας επιστραφούν πολλαπλάσιες! Και πάλι αυχαριστώ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! και οτι ποθεις... στην αγκαλια σου να το βρεις!!:) :clapup: :birthday: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα fandago!!
:birthday::birthday::birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Είναι ωραίο να σου εύχονται! Και στσι χαρές σας (που λέμε εδώ)!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά κι από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα fandago!! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χε χε, δυο-δυο θα σας ευχαριστώ. Να είστε καλά και εσείς κορίτσια, να περνάτε πάντα καλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top