Χρόνια Πολλά σε όλους!

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εμού μου...με σκλάβωσες με το ποίημα :redface:...Είναι απλά υπέροχο :) :D
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ ψυχή μου! :kissing: :hug: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χρονια πολλα Vkey ... οτι επιθυμεις!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ Πάνο μου....κι εσύ ο,τι επιθυμείς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Σου εύχομαι και εγώ χρόνια πολλά και ευτυχισμένα...
και ότι επιθυμείς... κοριτσάρα μου γλυκιά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου!:D
Ο,τι επιθυμείς!Και να μην μου στεβαχωριέσαι για κανένα μ@λάκα!
Μάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πάλι τλτ ήρθα;:(
Να γράψω ένα μεγάλο μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα στεκιόπαιδα για τις ευχές που μου έδωσαν μικρές ή μεγάλες (ναι Κουεδίνο για σένα το λέω που καταφέρνεις και με συγκινείς Σαββατιάτικα):kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :kissing:
Και με τη σειρα να πω χρόνια πολλά σε όλους όσους γιόρταζαν/είχαν γενέθλια όσο έλειπα Εχp, faith, Jenny, Vkey αυτούς πρόλαβα να δω συγγνώμη:( :P και σε όσους άλλους ξεχνάω να είστε πάντα χαμογελαστοί και να έχετε γύρω σας ανθρώπους που σας αγαπούν και τους αγαπάτε:)
Α!Και να μπαίνετε στο στέκι γιατί κι εδώ υπάρχουν κάποιοι που σας αγαπούν και σας νοιάζονται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
*

Να τα εκατοστήσετε και ότι επιθυμήτε σε όσους έχουν σήμερα γενέθλια... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
*

Να τα εκατοστήσετε και ότι επιθυμήτε... :)

Η ευχές είναι για όσους έχουν σήμερα γενέθλια...
και όχι μόνο... :)



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria

Νεοφερμένος

Η Aria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες σήμερα!
και ότι επιθυμείτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Χρόνια πολλά παιδια
έχουμε κανεναν Αλέξανδρο ή Αλεξάνδρα?
εγω 2 ξαδερφια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ΧΡΖ πολύχρονη:D
Γιορτάζω κι εγω σήμερα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια πολλα και στις δυο σας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
bunny.... στο εορτολόγιο λέει ότι σήμερα γιορτάζουν οι....
σήμερα 1/9
Αδαμάντιος, Αδαμαντία, Αμάντα, Αθηνά, Ακριβή, Αντιγόνη, Γόνη, Ασπασία, Αφροδίτη, Διαμάντω, Διώνη, Διόνη, Δωδώνη, Ελπινίκη, Ερασμία, Ερατώ, Ευτέρπη, Θάλεια, Θεανώ, Θεονύμφη, Ισμήνη, Καλλιρόη, Καλλιρρόη, Καλλίστη, Κλειώ, Κλεονίκη, Κλεοπάτρα, Πάτρα, Πατρούλα, Πατρίτσα, Κλειώ, Κοραλία, Κοραλλού, Μαντώ, Μαργαρίτα, Μαριάνθη, Μελέτιος, Μελέτης, Μελετία, Μελετούλα, Μελετίνα, Μελπομένη, Μόσχω, Μοσχούλα, Ουρανία, Πανδώρα, Πηνελόπη, Μπηλιώ, Μπιλιώ, Πολύμνια, Πολυνίκη, Πολύνα, Πόλυ, Ράλλης, Ραλλία, Ραλία, Ραλλού, Σαπφώ, Συμεών, Συμεώνης, Συμεωνή, Συμεωνία, Συμεώνα, Συμεωνίτσα, Σύμος, Σύμη, Τερψιχόρη, Χάιδω, Χάϊδω, Χαϊδω, Χαρίκλεια, Χαρούλα, Ιησούς.....

δεν ξέρω με βάση ποιο απ όλα γιορτάζεις αλλά....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!! :D



XRZ..... Ψάχνω επίσης να βρω το πινακακι να επιβεβαιώσω ότι εχεις γεννέθλια σήμερα? γιορτή έχεις? δεν το βρίσκω.. (νταξ είναι και πρωί :P) δεν ξέρω τι έχεις αλλά αφού λεει το μπανινο να εισαι πολύχρονη....
ε εχεις μάλλον γεννέθλια και θα το ρισκάρω :P

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.... σου εύχομαι τα καλύτερα και χαρούμενα γεννέθλια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κουνελάκι και XRZ χρόνια σας πολλά :clapup:
Κάθε ευτυχία και στις δυο σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χρόνια πολλά μπάνι και xrz με υγεία πάνω απ'όλα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Κουνελάκι & XRZ χρόνια πολλά και ότι επιθημήτε...!:kissing::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά bunny και XRZ !!!! :clapup:
Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο!:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά bunny και XRZ κι από μένα :D



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χρόνια πολλά bunny και XRZ :birthday: Ο,τι επιθυμείτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κουνελάκι και XRZ!!

Ό,τι επιθυμήτε να το αποκτήσετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top