Χρόνια Πολλά σε όλους!

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ Νικόλα μου!Ελπίζω να βρεις αυτό που πραγματικά ψάχνεις γρήγορα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Vkey Χρόνια πολλά! :bigarmhug :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Βικούλα χρόνια σου πολλά! :clapup:
Να είσαι πάντα ευτυχισμένη!
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:birthday::birthday: Vkey! Να τα εκατοστησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:P Να ζήσεις Βικούλα και χρόνια πολλααααααααααα
Μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιααααααααααα (να τα βάφεις όμως :P )
Παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φωωωωωωωωωωως
και όλοι να λένε να μια σοφοοοοοοοοοοοοοοοοοος.......


........... :cake:............ :cake:.......... :cake:............
.:cake: .:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.
.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.:cake:.



(23 είναι μην τα μετήσεις :P )




Κουκλί μου σου εύχομαι κάθε ευτυχία με αγάπη υγεία και αρκετά χρήματα για να μπορείς να τα χαρείς χωρίς μιζέρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Καλή Επιρροή πολύ ωραίο αυτό με τα κεράκια.:thumbup:

Vkey μου σου ξαναεύχομαι χρόνια πολλά!!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.

Χρόνια πολλά μικρή και πανέμορφη!!!

:birthday: :birthday: :flowers: :kissing:
Σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί και του χρόνου τέτοια εποχή να είσαι Κέρκυρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Βικούλα!! :)
Ότι επιθυμείς να το πάθεις!:D

Χρόνια πολλά και σε όλους όσους γίορταζαν τις τελευταίες μέρες (Kleftra, faith κλπ,κλπ) αλλά έχω χάσει τον πίνακα που έβλεπα ποιος γιόρταζε κάθε μέρα.:(
Μήπως μπορεί να με ενημερώσει κάποιος για το που μπορώ να τον βλέπω;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα Vkey!Ό,τι επιθυμείς!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μήπως μπορεί να με ενημερώσει κάποιος για το που μπορώ να τον βλέπω;;;:confused:


δεν είναι στην πρώτη σελίδα όπως παλία αλλά υπαρχει.
Αν πατήσεις απ το μενού του βιβλίου εκει που λέει forum και κάνεις scroll στη σελίδα, θα το δεις κάτω κάτω ;)



@ ιφριτ, να χαίρεσαι και τον μπαμπάκα σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ κουε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χρόνια πολλά vkey. άντε, έγινες χούφταλο κι εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βικούλα χρόνια σου πολλά! :clapup:
Να είσαι πάντα ευτυχισμένη!
:bigarmhug

Σ'ευχαριστώ πολύ doc...και τώρα που μεγαλώνω και γερνάω θα είσαι ο προσωπικός μου ιατρός :P

:birthday::birthday: Vkey! Να τα εκατοστησεις!
Σ'ευχαριστώ πολύ μικρή δεσποινής διαβολίνα! :D

:P Να ζήσεις Βικούλα και χρόνια πολλααααααααααα
Μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιααααααααααα (να τα βάφεις όμως :P )
Παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φωωωωωωωωωωως
και όλοι να λένε να μια σοφοοοοοοοοοοοοοοοοοος.......

(23 είναι μην τα μετήσεις :P )




Κουκλί μου σου εύχομαι κάθε ευτυχία με αγάπη υγεία και αρκετά χρήματα για να μπορείς να τα χαρείς χωρίς μιζέρια :P

Όντως...αλλά τα μέτρησα επειδή είμαι μια 23χρονη περίεργη :P Σ'ευχαριστώ πολύ ΚΟΥΕ μου :bigarmhug και εσύ να έχεις ένα υγιέστατο μωράκι και μια πολύ ευτυχισμένη οικογένεια!!! :D
P/s: έχω ήδη αρχίσει το ξανθό για να καλύπτω την άσπρη την ρίζα :P

Vkey μου σου ξαναεύχομαι χρόνια πολλά!!:kissing:
Σ'ευχαριστώ Νικόλα! :D

Χρόνια πολλά μικρή και πανέμορφη!!!

:birthday: :birthday: :flowers: :kissing:
Σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί και του χρόνου τέτοια εποχή να είσαι Κέρκυρα ;)

Αχ σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κουκλίτσα μου! Μακάρι ;) Εσύ ξέρεις ...Κι εσύ ο,τι επιθυμείς κοπέλα μου!Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ :D

Χρόνια πολλά Βικούλα!!
Ότι επιθυμείς να το πάθεις!:D

Σ'ευχαριστώ πολύ Εροδία μου!Επίσης :D

Χρόνια πολλά κι από μένα Vkey!Ό,τι επιθυμείς!:birthday:
Σ'ευχαριστώ!Κι εσύ ο.τι επιθυμείς!!!!!!!:D

χρόνια πολλά vkey. άντε, έγινες χούφταλο κι εσύ...

Εσύ θες πολύ ξύλοοοοοοοοο :mad: Θυμησέ με να σε μαστιγώσω όταν σε δω :P Σ'ευχαριστώ παλτέ μουυυυυυυυ !!!

Είμαι με ένα χαμόγελο ναααααααααααααααα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Vkey !!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup:

Χρόνια σου πολλά!!! Πολύχρωμη και εντοιχισμένη!!!! :P
Εμ...sorry... Πολύχρονη και ευτυχισμένη!!! :clapping:

:birthday:

(Το κέρασμα πότε είναι???) :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύυυυ!!!!!!! :D:D:D
Κι εσυ ο,τι επιθυμείς!

Το κέρασμα θα είναι Βόλο...να περιμένω κανέναν; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια με γενέθλια και γιορτές όσο έλειπα:D

ειδικά στον φεηθούλη που η καρδιά του είναι τρυφερή σαν το μαρούλι:D:D:P:P
(λες να χάλασε το παγωτό που τρώω? το 'χω καιρό στην κατάψυξη::confused:)


βικάκι μου, χρόνια πολλά, να τα διακοσιοστήσεις, με ένα καλό γαμβρό και 5-6-7-10 κουτσούβελα.
Α και μπόλικη υπομονή:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Βικάκι χρόνια πολλά και απο εδώ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
βικάκι μου, χρόνια πολλά, να τα διακοσιοστήσεις, με ένα καλό γαμβρό και 5-6-7-10 κουτσούβελα.
Α και μπόλικη υπομονή:D:D:D:D

Σ'ευχαριστώ ντουάκι! Βρε ξέρεις τα όνειρα μου για το μέλλον :worry: Θα αρχίσω να σε φοβάμαι :P Κι εσύ ότι επιθυμείς κουκλίτσα :D

Βικάκι χρόνια πολλά και απο εδώ:clapup:

Σ'ευχαριστώ μπανίνο μουυυυυυυυυυυυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά ρε Βίκυ.. Αφιερωμένη, μια στροφή από ένα ποίημα μου..

"Μοιάζεις με τις κοπέλες που ερωτεύομαι
και κλαις σαν τις κοπέλες που μισώ
φιλάς σαν τις κοπέλες που δε γεύομαι
χαμογελάς σαν τις κοπέλες που αγαπώ"

ΥΓ. ifrit να χαίρεσαι τον πατέρα σου! Πέστου χρόνια πολλά εκ μέρους μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top