Χρόνια Πολλά σε όλους!

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Και τον λένε και Βασίλη τον βλάκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βίκυ, χρόνια πολλά με υγεία και χαρά! :)
(Υγεία πάνω απ' όλα :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Βικούλα, ότι επιθυμείς και πάνω απ' όλα υγεία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Βίκυ!!!!

Χρόνια πολλά κι από μένα σε όλες τις Βίκυ...:clapup:

Χρόνια πολλά και καλά Βικάκι, πάνω απ' όλα με υγεία και αγάπη! :)

Μωρό μου.. να τους χαίρεσαι και να τους καμαρώνεις πάντα! :kissing:

Βίκυ, χρόνια πολλά με υγεία και χαρά! :)
(Υγεία πάνω απ' όλα :))

Χρόνια πολλά Βικούλα, ότι επιθυμείς και πάνω απ' όλα υγεία :)

σας ευχαριστω παιδια...σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας...
:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug και ολους τους προηγουμενους που μου ευχηθηκαν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΙΚΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :bigarmhug :cake: :birthday: :birthday:
Πολυχρονη και καθε ευτυχια σου ευχομαι!!!!!!;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σ ευχαριστω πολυ μαριο...:)
τελεια η καρτουλα με το γατακι:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ένα λάθος έκανα βρε παιδιά αμάν:P
Χίλια συγγνώμη viki_thess...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ένα λάθος έκανα βρε παιδιά αμάν:P
Χίλια συγγνώμη viki_thess...:/:

δεν πειραζει μην ανησυχεις...:)
ολα καλα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αχ Βικάκι μου συγγνώμη, τώρα μπήκα και είδα ότι έχεις γενέθλια :redface:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ λοιπόν, να σε χαίρονται όλοι και να περνάς πάντα καλά. :cake:
Και βέβαια, ΥΓΕΙΑ πάνω απ όλα!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά και ευτυχίσμένα vicky μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Viki…χρόνια πολλά και πολύ πολύ μα παρα πολύ υγεία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ_009.jpg
    ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ_009.jpg
    228.3 KB · Εμφανίσεις: 84

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Αχ Βικάκι μου συγγνώμη, τώρα μπήκα και είδα ότι έχεις γενέθλια :redface:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ λοιπόν, να σε χαίρονται όλοι και να περνάς πάντα καλά. :cake:
Και βέβαια, ΥΓΕΙΑ πάνω απ όλα!! :clapup:

Χρόνια σου πολλά και ευτυχίσμένα vicky μας! :)

Viki…χρόνια πολλά και πολύ πολύ μα παρα πολύ υγεία. :)

σας ευχαριστω παιδια...τωρα ειδα τις ευχες σας...να στε καλα ολοι σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Γεια σου Viki..Χρόνια πολλά κι απο μένα-ελπίζω όχι ετεροχρονισμένα!Να περνας πάντα καλά,με υγεία και ευτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Γεια σου Viki..Χρόνια πολλά κι απο μένα-ελπίζω όχι ετεροχρονισμένα!Να περνας πάντα καλά,με υγεία και ευτυχία!:)

σ ευχαριστω μαρουλι μου:)
χτες ειχα γενεθλια...αλλα δεχομαι ευχες και σημερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βικάκι επειδή εγω πάω με ΔΦ(διαφορα φάσης:P) μιας μέρας και χθες δεν μπηκα καθόλου,
Χρονια σου πολλα και οτι επιθυμείς!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Βικάκι επειδή εγω πάω με ΔΦ(διαφορα φάσης:P) μιας μέρας και χθες δεν μπηκα καθόλου,
Χρονια σου πολλα και οτι επιθυμείς!:kissing:

σ ευχαριστω μπιλακο μικρο μου...κι εσυ οτι ποθεις.:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oikologos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Περιβαλλοντολόγος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μόλις σήμερα έκανα εγγραφή και ακόμη ψάχνομαι. Παρόλα αυτά χρόνια σου πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Μόλις σήμερα έκανα εγγραφή και ακόμη ψάχνομαι. Παρόλα αυτά χρόνια σου πολλά.

σ ευχαριστω συμπατριωτη:) (σαλονικιος ειδα εισαι κι εσυ:) )
κι εσυ οτι ποθεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στη καλή μου φίλη Λια που με τον ακέραιο χαρακτήρα της και την ωριμότητά της, μου έχει δώσει πολλά μαθήματα ζωής!

Να ζήσεις καλή μου, σ'αγαπάω πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Λία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top