Χαρίζω...

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για να δω, μου κάνουν...



























καλά είναι, τα παίρνω! :D


Χαρίζω μια hobbitοτρυπα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Θενξ, μου χρειαζόταν κάτι που δεν ξέρω τι είναι. :D

Χαρίζω έναν βάτραχο, να, αυτόν.



Προσοχή, δαγκάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τον κρατώ στοργικά στα απαλά μού χέρια, τον γλωσσοφιλώ και άξαφνα μεταμορφώνεται σε Μolka...mmmmmm. Κουάξ βατραχάκι, κουάξ.

Χαρίζω μια μπομπότα κι ενα προφυλακτικό με άρωμα "φρούτα του δάσους". :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Χαρίζω μια μπομπότα κι ενα προφυλακτικό με άρωμα "φρούτα του δάσους".

Άντε, για να ξεκολλήσω το παιχνίδι τα παίρνω και τα στέλνω στον ''Kyrio Mermigki''...:P:P

Χαρίζω ένα άσπρο φωτιστικό γραφείου IKEA που μοιάζει με βάζο...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Το παίρνω για να έχω κάτι να σπάσω όταν θα έχω νεύρα. :P

Χαρίζω ένα μεταχειρισμένο σετ 50άρες χορδές μπάσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν είναι αλόγου τις πέρνω για να τις κάνω δωρεά σε άτριχο άλογο, αν είναι συνθετικές θα του φτιάξω περούκα:P

Χαρίζω 10 παράτερες κάλτσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Λατρεύω τις κάλτσες,σαν τον Σκρουτζ που κάνει βουτιά σε κέρματα, εγώ κάνω σε φρεσκοπλυμένες κουβαριασμένες κάλτσες!

Χαρίζω 1 χαλασμένο ξυπνητήρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τέλεια! Ό,τι πρέπει για μένα που μισώ το πρωινό ξύπνημα! :D

Χαρίζω ένα κουμπαρά γουρουνάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τον παίρνω γιατί τα ψιλά στις τσέπες μου σπάνε τα νεύρα

χαρίζω των υπογραφή μου γιατί βιάζομαι να την αλλάξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λατρεύω τις κάλτσες,σαν τον Σκρουτζ που κάνει βουτιά σε κέρματα, εγώ κάνω σε φρεσκοπλυμένες κουβαριασμένες κάλτσες!


Ποιός είπε πώς είναι φρεσκοπλυμένες;:confused::worry::P


Πέρνω την υπογραφή και την κρατάω γιατί εγώ ξωμινα απο ιδέες.

Χαρίζω ένα πιάτο με υπογραφή μυταρά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το παίρνω φυσικά!

και χαρίζω ένα αρωματικό κερί πορτοκάλι-κανέλα
<3 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εννοείται ότι το παίρνω, και να μην το χάριζες :whistle:

Χαρίζω ένα σιντί που έχω που το'χει γράψει μια φίλη μου, το οποίο έχει μπλεγμένα beatles με Γονίδη... :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ωωω, πολύ καλό για ρομαντικές βραδιές στη μπανιέρα! :) Το παίρνω.

Χαρίζω ένα μώβ κορδόνι αθλητικού παπουτσιού, που άφησε η κόρη μου πάνω στο γραφείο μου. Α! και 3 κιλά σκόνη.


EDIT: Στο δώρο της Καλυψούς πήγαινε το ποστ μου :mad: όχι και Γονίδη στη μπανιέρα! Ύμαρτον!!!
ΕDIT 2: Ξεχάστε το κορδόνι (και υπόσχομαι να ξεσκονίσω...) ας πάρει κάποιος το Γονίδη! :P

Γεια σου Νινιιιιιιιι!!!!!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χαλαρά το παίρνω!!!!

Τώρα που φεύγω από το σπίτι θα το παίζω στη διαπασών [και εγώ θα φεύγω :P] για να σπάσω τα νεύρα σε όλους τους γείτονες που μου έχουν κάνει τα νεύρα κρόσσια τα τελευταία χρόνια!

Χαρίζω ένα κάρο άκυρα cd με παλιές εκδόσεις διαφόρων software που ανακάλυψα τώρα που τα βάζω σε κούτες για να τα μεταφέρω ότι έχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
pfff κανείς δεν θέλει τέτοια συλλεκτικά κομμάτια??? Καλά θα τα κρατήσω να τα πουλήσω στο e-bay ρεεεε, καλά σας!!! :P


χαρίζω το εγχειρίδιο της C που έχω, σετάκι με το βιβλίο "δορυφορικές επικοινωνίες" που βλέπω απέναντι στη βιβλιοθήκη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Καλά αν και δεν κατάλαβα πολλά από το βιβλίο θα το πάρω και θα φάει βιβλιοθήκη! Χαρίζω μια πακέτα παραλίας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλά αν και δεν κατάλαβα πολλά από το βιβλίο θα το πάρω και θα φάει βιβλιοθήκη! Χαρίζω μια πακέτα παραλίας !

Λέω να την πάρω, διότι φαίνεται να είναι 3 σε 1 :P

Αν είναι πετσέτα, όσες και να έχεις πάντα χρειάζεσαι άλλη μια.
Αν είναι μπαγκέτα, θα χρειαστεί στην παραλία μετά το μπάνιο που πιάνει η πείνα.
Αν πάλι είναι ρακέτα, θα χρειαστεί να μου χαρίσετε κι έναν συμπαίκτη :worry::P

Χαρίζω ένα IE bug χωρίς το κλουβί του :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Λέω να την πάρω, διότι φαίνεται να είναι 3 σε 1 :P

Αν είναι πετσέτα, όσες και να έχεις πάντα χρειάζεσαι άλλη μια.
Αν είναι μπαγκέτα, θα χρειαστεί στην παραλία μετά το μπάνιο που πιάνει η πείνα.
Αν πάλι είναι ρακέτα, θα χρειαστεί να μου χαρίσετε κι έναν συμπαίκτη :worry::P

Χαρίζω ένα IE bug χωρίς το κλουβί του :lol:
Λοιπόν ήταν ρακέτα τελικά! Όσο για συμπαίχτη ,μια βόλτα στην παραλία και σίγουρα θα βρεις.;)

Τώρα ειλικρινά δεν ξέρω έχει γινει ακριβώς ! Τι είναι πάλι αυτό το ΙΕ bug? Πάντως θα το τιμήσω!
Χαρίζω μια πετσέτα θαλάσσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Παίρνω την πετσέτα γιατί θα την χρειαστώ το σκ και χαρίζω...

...ένα ξύλινο μουσικό κουτί!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
και φυσικα το περνω ειναι πολυ γλυκο και ωραιο:)

λοιπον εγω χαριζω την αγαπημενη μου ροδουλα που κανει ροδια μινιατουρες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top