Χαρίζω...

MAYROULIS

New member

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα το σπάσω, θα το κρεμάσω στο κρεβάτι μου και όταν βαριέμαι θα παίζω

χαρίζω το χαλί στο αβαταρ μου

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
θα το σκίσω και θα βάλω τις σκυλίτσες μου να κάνουν την ανάγκη τους πάνω του

χαρίζω το μαγιό μου

MAYROULIS

New member

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα μου είναι μεγάλο, οπότε θα το χρησιμοποιήσω για κουβέρτα

χαρίζω το ποντικοπαιχνιδάκι μου

fanouria

New member

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
θα το δώσω στη γάτα μου

χαρίζω το παλιό κινητό μου

MAYROULIS

New member

θα το χρησιμοποιήσω για να κάνω φάρσες στο 11880

χαρίζω ένα δέντρο

Chiyo

New member

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
θα το φυτέψω στον κήπο μου

χαρίζω ένα νεροπίστολο

MAYROULIS

New member

θα το χρησιμοποιήσω για προσάναμα στο τζάκι

χαρίζω...:hmm:... ένα κομματάκι σιλοτέιπ :P

Chiyo

New member

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
θα το χρησιμοποιήσω για να σου κλείσω το στόμα

χαρίζω τον αδερφό μου

MAYROULIS

New member

:pfff:

θα σου τον δώσω πίσω

χαρίζω ένα κομμάτι χαρτί

Chiyo

New member

θα το ζωγραφίσω

χαρίζω μια πατάτα

MAYROULIS

New member

μπορεί να μην έχετε δει γάτο να τρώει πατάτες, αλλά εγώ τις τρώω

ένα ρολοι

Chiyo

New member

θα το φορέσω στο χέρι μου (εκτόσ και αν δεν δουλευει :Ρ)

χαρίζω μια σκούπα

Chiyo

New member

θα κάνω μια στάμπα απάνω

χαρίζω ένα ποτήρι

MAYROULIS

New member

θα το φέρω στο κεφάλι κάποιου:P

έναν κόκο σκόνης :P

Pure_Seduction

New member

Η Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.
θα τον αφησω να πολ/στει

αφηνω ενα βερνικι νυχιων

MAYROULIS

New member

θα σου το βάψω τα νύχια κάποιου όταν κοιμάται:devil:

ένα μολύβι

silia_italiki

New member

Η Σιλια Μπουρτζόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
θα το παρω για να γραψω με δυναμη και να σπασει η μυτη ... αφηνω σιλικονη :P

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...