Χαρίζω...

provatooo

New member

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
α θα την τιμήσω! η αδερφή μου θα ενθουσιαστεί!

χμμ..χαρίζω τον λογαριασμό του αερίου!:P

πλακίτσα.. λοιπόν χαρίζω μια τσάντα νάικ, γιατί εχω γεμίσει.. είναι σε καλή κατάσταση! ;)

Noisette

New member

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.
το βαζω στον φακελο και στον στελνω πισω!:P

χαρίζω μία καλή διάθεση!:D

moonlight

New member

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.
εγω εγω την θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:redface:

ε τοτε εγω να χαρισω αγαπη:)

Noisette

New member

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.
θα την παρω και θα την μοιρασω σε οσους την χρειαζονται!:)

χαριζω τον ηλιο!

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
Τον παίρνω και τον χαρίζω σε εκείνους που δεν έχουν έναν! ;)

Χαρίζω ένα μπολάκι με φράουλες!

metalhead9121

New member

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
το παίρνω.(λατρεύω τις φράουλες)

χαρίζω:hmm:.....ένα μαξιλαράκι nirvana

Nininaou

New member

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Eννοείται το παίρνω! :clapup:

Χαρίζω ένα στυλό διαφημιστικό της electroworld :confused:

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.
Το παίρνω φυσικά, έχω άπειρα στυλό αλλά δεν είναι ποτέ αρκετά, τα χάνω, τα δαγκώνω, τα χαλάω :loltooth:

Χαρίζω μία κούπα με τον Mickey

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
την παίρνω, ειδικά αμα είναι από εκείνες τις τεράστιες :D:D

και χαρίζω το αγαπημένο μου βιβλίο- Ένα παιδί μετράει τ άστρα...

Tsipouro

New member

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.
Το έχω διαβάσει, αλλά θα το πάρω για να το κάνω δώρο στην ανιψιά μου τον Ιούνιο.

Χαρίζω το βιβλίο East of Eden (το έχω γραμμένο στην Αγγλική γλώσσα, δε νομίζω να είναι πρόβλημα αυτό) του John Steinbeck.

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.
Το παίρνω, μ αρέσει ο Steinbeck.

Χαρίζω 4 τετράδια με τίγρεις ζωγραφισμένες πάνω.

MissKit

New member

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.
Θα τα πάρω και τα τέσσερα, για να τα μοιραστώ με τις φίλες μου.

Ο επόμενος θα πάρει από εμένα αυτό:

maria_lulu

New member

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Θα την βαλω διακοσμητικο.

Αφηνω ενα πακετο κουνελοτροφη.

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Τη βουτάω και τρέχω διότι την είχα ανάγκη.
Αφήνω ένα o-ring από το παπί.

katalinos

New member

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.

maria_lulu

New member

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Στα σκουπιδια:P

Αφηνω ενα βιβλιο.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.
Θα το πάρω μετά από αρκετή σκέψη

Χαρίζω το σπίτι μου (όλοι οι άστεγοι εμπρός!)

maria_lulu

New member

Θα το παρω και θα το γεμισω ζωα!:P

Αφηνω μια λαμπα.

MAYROULIS

New member

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα την κρατήσω για να τη σπάσω στο κεφάλι κανενός

αφήνω το κρεβάτι μου (βλ φωτο)

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
Θα το δώσω στο ένα απο τα δύο σκυλιά μου!!:devil:

Χαρίζω ένα βραχιόλι μου

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...