Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Είδες εγώ έφαγα από τα εκατομμύρια το ένα το (μ)

Αλλά μπάμιες δεν τρώω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν τα ρεβύθια.... τώρα αν είναι καποιος που του αρέσουν να μου το πει.... δεν μπορώ να καταλάβω τι βρήσκουν α ναι και οι μπάμιες με τιποτα λέμε.... έκατομύρια να με δινεις δεν τρωω....

Λατρεύω τα ρεβύθια!!! Όλα τα όσπρια, αλλά ειδικά ρεβύθια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν το παστίτσιο, ο μουσακάς (τα βρίσκω αρκετά βαριά για το στομάχι), το σπανακόρυζο(μπλιάχ....), το κατσίκι(μυρίζει κάπως....), και απο ψάρια η σαρδέλα(αυτή κι αν μυρίζει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Λατρεύω τα ρεβύθια!!! Όλα τα όσπρια, αλλά ειδικά ρεβύθια. :)
+1000 Στα όσπρια :clapup:
Αν και τα αγαπημένα μου είναι τα φασόλια :D

Πρόβλημα με τις μπάμιες δε έχω αλλά δε με τρελαίνουν κιόλας :worry:
Πάντως αν δε είναι μαγειρεμένες σωστά και πας να τις φας χωρίς ψωμί είναι απαίσιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε μ' αρέσει το ταχίνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χόρτα... τα σιχαίνομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Ο πατσας. ΜΠΛΙΑΧ και μόνο που το λέω αηδιάζω.Όταν μου έρχεται η μυρωδια νομίζω ότι βρίσκομαι σε τουαλετα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Σιχαινομαι το μουσακα κ το παστιτσιο! κ οι σταφιδες! μοιαουν με κατσαριδες κ με αηδιαζουν!:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ο πατσας. ΜΠΛΙΑΧ και μόνο που το λέω αηδιάζω.Όταν μου έρχεται η μυρωδια νομίζω ότι βρίσκομαι σε τουαλετα.:/:

Αγαπητή φίλη τον έχεις παρεξηγήσει πολύ τον πατσά. Σίγουρα δεν είναι και η πιο λεπτή γεύση, αλλά το αν θα σου αρέσει ή όχι έχει σχέση με τις μνήμες που έχεις από την παιδική ηλικία. Εμένα ας πούμε. από μικρός μου άρεσε πολύ ο πατσάς και τώρα είναι φορές που τον αποζητώ. Πάντως είναι ένα φαγητό το οποίο είτε σου αρέσει είτε το σιχαίνεσαι. Είναι τόσο έντονη και δυνατή η γεύση που δεν μπορεί να σε αφήσει αδιάφορο.

Ένα φαγητό πάντως το οποίο δε μου αρέσει, είναι το "μακαρονοσουφλέ". Το βρίσκω αφάνταστα βαρετό και προβλέψιμο σαν γεύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Σιχαινομαι το μουσακα κ το παστιτσιο! κ οι σταφιδες! μοιαουν με κατσαριδες κ με αηδιαζουν!:/::/::/:

Θα συμφωνήσω για τα δύο πρώτα αυτά ακριβός πήγα να γράψω.
Τα τρώω μόνο όταν κάνω της δικές μου συνταγές που με το αποτέλεσμα αυτό μόνο παστίτσιο κ μουσακά δεν έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
οι μπαμιες!μοιαζουν με πρασινα σαλιγκαρια και ειναι γλοιωδεις........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν καθόλου τα γεμιστά! Τρώω μόνο την γέμιση και αυτή όταν έχει ψηθεί ξεχωριστά από τις ντομάτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είναι που γεμίζετε μόνο ντομάτες; Και εγώ από τα γεμιστά πάντως, μόνο γεμιστές πατάτες τρώω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είναι που γεμίζετε μόνο ντομάτες; Και εγώ από τα γεμιστά πάντως, μόνο γεμιστές πατάτες τρώω :P

Όχι η μαμά μου τα γεμιστά δεν τα φτιάχνει μόνο με ντομάτα! Βάζει πιπεριές, μελιτζάνες και κολοκύθια, αλλά και πάλι δεν τρώγονται! Γεμιστές πατάτες μια φορά έχω φάει και ήταν πολύ ωραία! Τι να το κάνεις όμως... πάλι γεμιστά τα λένε! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
δεν τρωω τις σως ολων των ειδων...(μαγιονεζα,τζατζικι κτλ)

δεν μου αρεσουν τα γεμιστα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είναι που γεμίζετε μόνο ντομάτες; Και εγώ από τα γεμιστά πάντως, μόνο γεμιστές πατάτες τρώω :P

Υπάρχουν και γεμιστές πατάτες;! Με τι τις γεμίζεις; :X
Με έπιασε λιγούρα τώρα και θα πάω να δω μήπως φτιάξω- πολύ γιαμ ακούγεται
:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Με την ίδια γέμιση με τα γεμιστά. Μπαίνουν και στο ίδιο ταψί, δεν τις φτιάχνεις χώρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Με την ίδια γέμιση με τα γεμιστά. Μπαίνουν και στο ίδιο ταψί, δεν τις φτιάχνεις χώρια :P

ωωωω, καλό ακούγεται, μα μου ήρθε καλύτερη ιδέα- γεμιστές με τυρί :D
(ούτε θέλω να ξέρω πόσο παχυντική είναι η ιδέα μ... απλά θα την υλοποιήσω!)


άλλο που δεν τρώω με τίποτα- το ροκφορ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά, το θέμα είναι "φαγητά που αρέσουν σε όλους εκτός από εσάς", όχι "φαγητά που δεν μας αρέσουν". Το ροκφόρ βρε Καλυψώ αρέσει σε όλους εκτός από σένα; Μάλλον μόνο εγώ το τρώω, και όσο γ@μ@τη και να είμαι, δεν νομίζω ότι αποτελώ και όλο τον κόσμο :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδιά, το θέμα είναι "φαγητά που αρέσουν σε όλους εκτός από εσάς", όχι "φαγητά που δεν μας αρέσουν". Το ροκφόρ βρε Καλυψώ αρέσει σε όλους εκτός από σένα; Μάλλον μόνο εγώ το τρώω, και όσο γ@μ@τη και να είμαι, δεν νομίζω ότι αποτελώ και όλο τον κόσμο :P :P

Τότε μάλλον μόνο όλος ο δικός μου περίγυρος το λατρεύει! Πού έχω πέσει Θεέ μ... :S :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top