Το τοπικ της Παρασκευής

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
To μόνο που ξέρω είναι πως απόψε θα πάμε για φαγητό έξω σε ένα ιταλικό και την Κυριακή θα πάμε Λούτσα εκδρομούλα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χθες πέρασα καλά, άραξα μετά τη δουλειά και μετά ποτάκι, αργιλέ και κουβεντούλα με δύο φίλους σε ένα τουρκικό εστιατόριο!

Σήμερα... Δεν έχω ιδέα τι θα κάνω...

Ή που θα πάω για πάρτι σάλσα με τα παιδιά από χθες, ή που θα πάω Αυστρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Σήμερα θα πάω στη συναυλια των Εvanescence με την αδερφή μου..Αυριο ούτε και ξέρω τι θα μου ξημερώσει..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σημερα θα δουλευω... και αυριο μπανιο με συμφορουμιτες καπου προς καβουρι-βουλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Σίγουρα για μπάνιο αύριο αλλά σήμερα δε ξέρω ακόμα...
Μάλλον για κανά καφεδάκι και αργοτερα καπου για φαγητό. Έχει έρθει και μια καλή φίλη που έχω να δω καιρό οπότε... αυτά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το πρωι ξυπνησαμε κ πηγαμε για πρωινο σε μια καφετερια στην θαλασσα... μετα πηγαμε για μπανακι επιτελους τελειααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Απιστευτο... Εχω κανονισει τι θα κανω ΚΑΘΕ βραδυ μεχρι ΚΑΙ το αλλο Σαββατο...

Αχ και θα περασω ΤΕΛΕΙΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σήμερα δεν είναι μόνο Παρασκευή. Είναι και η αρχή των διακοπών μου! :)
Χαρούλες!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάω Αυστρία!!! Οκ, έχει κάμποσο τρένο... αλλά θα 'ναι ωρρραία!
Θα 'ναι κι οι γονείς εκεί... χαλλλαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σημερα θα ρθουνε φιλοι μας να αραξουμε σπιτακι και να κανουμε χαβαλε;)
και αυριο εχει εκδρομουλα αυθημερον φλωρινα...μακαρι να μη βρεξει μονο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Παρασκευη σήμερα....:(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σημερα μπορει να ερθει μια φιλη μου πιο αργα να αραξουμε να δουμε ταινιουλα στο χομ σινεμα;)
αυριο το βραδυ θα παμε σε ενα τραπεζι γαμου ( ο γαμος ειναι την κυριακη)
και κυριακη θα παμε στο γαμο και μπορει να παω και για κανενα καφεδακι για κους κους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χθες γύρισα άρων-άρων από τη δουλειά, για να κάνω την τυρόπιτα... και βγήκε τέλεια!!!
Μείναμε ως τις 2.30 στην αυλή του γραφείου, αφού φάγαμε και ήπιαμε καλά και απολαύσαμε την καλοκαιρινή ατμόσφαιρα...

Αλλά ως τη Δευτέρα ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. Χαλλλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το σαββατο βραδυ θα βγω με μια φιλη μου για καφεδακι και την κυριακη εχουμε να παμε στη βαφτιση μιας αλλης φιλης μου που βαφτιζει το μικρο της:) χαλαρα αλλα ωραια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σημερα παρασκευη!! τελεια!!!:)

το σ/κ θα παει 40 βαθμους η θερμοκρασια!!:(

και εγω δεν θα μπορω να παω θαλασσα!!!:mad:

φακ παρασκευη!!! :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η Παρασκευή μου κάνει αίσθηση μόνο όταν δουλεύω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εμένα η Παρασκευή μου κάνει αίσθηση μόνο οταν ΔΕΝ δουλεύω Σάββατο πρωί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σημερα παρασκευη!! τελεια!!!:)

το σ/κ θα παει 40 βαθμους η θερμοκρασια!!:(

και εγω δεν θα μπορω να παω θαλασσα!!!:mad:

φακ παρασκευη!!! :kill:

θα βρεχει απ το σαββατο το βραδυ μεχρι και την τριτη εβουλι απ οτι ειδα...αρα δεν χανεις και τπτ που δεν μπορεις να πας θαλασσα;) και εννοειται οτι θα πεσει η θερμοκρασια δεν θα χει 40 βαθμους το σκ...μεχρι αυριο οτι κανει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η συγκεκριμενη παρασκευη ειναι η τελευταια μερα αυτου του μηνα, οποτε απο μονο του αυτο την κανει τελεια. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εγώ πάντως ετοιμάζομαι να περάσω ένα σαββ/κο χωρίς γονείς και αδέρφια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top