Το τοπικ της Παρασκευής

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Απο τα κοινά που έχουμε είναι η λατρεία μας για την Παρασκευή.
Απο εδω και πέρα έχουμε και τον χώρο μας για να τα σχέδια μας για το ΣΚ, για να γράψουμε ότι θέλουμε σε σχέση με αυτήν την ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Yeah! Τέλειο τόπικ! The best :D
Εγώ είμαι σούπερ χαρούμενο γιατί σήμερα είναι παρασκευή και αύριο θα πάω εκδρομή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΕΜΕ :mad: :P
(Κάθε Σάββατο πρέπει να ξυπνάω από τις 8:30 γιατί στις 10 έχω ιδιαίτερο :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΕΜΕ :mad: :P
(Κάθε Σάββατο πρέπει να ξυπνάω από τις 8:30 γιατί στις 10 έχω ιδιαίτερο :( )

Εσύ με το Σάββατο έχεις πρόβλημα τότε όχι με την Παρασκευή:P
Μια χαρά πέφτεις για ύπνο την Παρασκευούλα, δεν σου φταίει με τίποτα μην τα βάζεις μαζί της!:mad: :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ελπίζω αυτό το ΣΚ να είναι το ίδιο επεισοδιακό και διαφορετικό από την καθημερινή ρουτίνα σαν το προήγουμενο έστω και αν διακρίνεται από αρκετή βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
και μόνο που δε δουλεύω...........μου φτάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ την Παρασκευή δεν την γουστάρω:mad:
Ακριβώς επειδή είναι το τέλος της εβδομάδας οπότε στην δουλειά συνηθίζαμε να τρέχουμε πανικόβλητοι για να τελειώσουμε απο διάφορες υποχρεώσεις ώστε να μην τα έχουμε την Δευτερα συν του ότι όλες οι δημόσιες υπηρεσίες κλείνουν νωρίτερα οπότε είχαμε και περιορισμένο χρόνο στην διάθεση μας.
Το βράδυ της Παρασκευής κάτι πάει να σώσει αλλά δεν είναι αρκετό για να την αγαπήσω.
Επισης εντελώς συμπτωματικά τους περισσότερους χωρισμούς τους έκανα Παρασκευή και δεν υπάρχει αντίστοιχο τραγούδι για να ταυτιστώ:/:


Παρολα αυτά τα σχεδιά μου για τα Σ/Κ θα μπαίνω να τα γράφω αλλά απο την άλλη Παρασκευή γιατί αυτό το Σ/Κ έγινε ΣΚ*τα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εσύ με το Σάββατο έχεις πρόβλημα τότε όχι με την Παρασκευή:P
Μια χαρά πέφτεις για ύπνο την Παρασκευούλα, δεν σου φταίει με τίποτα μην τα βάζεις μαζί της!:mad: :P :P :P

Αν το πάμε έτσι τότε όλοι εσείς γιατί γουστάρετε την Παρασκευή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν το πάμε έτσι τότε όλοι εσείς γιατί γουστάρετε την Παρασκευή?

Γιατί ξυπνάμε ότι ώρα θέλουμε το Σάββατο!:P :P :P :P
Να κάνεις το ιδιαιέτερο την Παρασκευή και μετά που θα τελειώνεις θα σου αρέσει και εσένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γιατί ξυπνάμε ότι ώρα θέλουμε το Σάββατο!:P :P :P :P
Να κάνεις το ιδιαιέτερο την Παρασκευή και μετά που θα τελειώνεις θα σου αρέσει και εσένα :)

Δεν είναι όλα τόσο απλά :(
Την Παρασκευή το απόγευμα έχω μάθημα και δεν μπορώ. Εκτός του οτι δεν μπορεί και η μαθήτριά μου βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ η Παρασκεύη αλλά ιδιαίτερα μετά τις 2 το μεσημέρι που σχολάω..!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν είναι όλα τόσο απλά :(
Την Παρασκευή το απόγευμα έχω μάθημα και δεν μπορώ. Εκτός του οτι δεν μπορεί και η μαθήτριά μου βέβαια.

Καημένο αδεσποτάκι :console:
Και εμένα ήταν ένα διάστημα που δούλευε η γυναίκα μου Σάββατα (7 το βράδυ ερχόταν σπίτι) και σε καταλεβαίνω.
Είναι πίκρα να έχεις κάτι να κάνεις το Σάββατο:( Υπομονή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χαίρομαι ιδιαίτερα που επιτέλους ήρθε η Παρασκευή, αν και για να είμαι ειλικρινής δεν την πολύ-κατάλαβα αυτή τη βδομάδα. Πέρασε πολύ γρήγορα. Τελοσπάντων...... Αύριο το πρωί σκεφτόμαστε με τον Γιάννη μου να πάμε στο Σύνταγμα και στο Κολωνάκι για βόλτα και ψώνια και το απόγευμα ο μπαμπάς μου θέλει να βγάλει τις κόρες του (εμένα και την αδελφή μου) βόλτα! Προς το παρόν αυτά είναι τα πλάνα για το ΣουΚου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι έχουμε...
Εγώ απόψε θα πάω με τον εορτάζοντα σε κάτι φίλες, να κάνουμε κουλουράκια χριστουγεννιάτικα!!!
Αύριο θα ετοιμάζουμε όλη μέρα το πάρτι του, βλ. Catering "El Γίδι"!!!
Κυριακή... ένα μεσημεριανό σινεμά θα πάω σίγουρα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Its Friday im in looooove :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιατί ξυπνάμε ότι ώρα θέλουμε το Σάββατο!:P :P :P :P

Εκτος απο εμας που δουλευουμε ΚΑΙ σαββατο. :mad:
Παραυτα, μου αρεσει η Παρασκευη γιατι μου υπενθυμιζει -οχι οτι το ξεχναω- οτι η εβδομαδα τελειωσε.. το Σαββατο στην δουλεια περναει πολυ πολυ γρηγορα (συνηθως). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εκτος απο εμας που δουλευουμε ΚΑΙ σαββατο. :mad:
Παραυτα, μου αρεσει η Παρασκευη γιατι μου υπενθυμιζει -οχι οτι το ξεχναω- οτι η εβδομαδα τελειωσε.. το Σαββατο στην δουλεια περναει πολυ πολυ γρηγορα (συνηθως). :)

To έχω ζήσει και αυτό δυστηχώς, τουλάχιστον έχεις και ένα ρεπό μέσα στην εβδομάδα (όχι οτι αναπληρώνει το Σάββατο αλλα κάτι είναι και αυτό)
Σου έυχομαι να βρείς κάτι που να μην έχει Σάββατο μέσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
To έχω ζήσει και αυτό δυστηχώς, τουλάχιστον έχεις και ένα ρεπό μέσα στην εβδομάδα (όχι οτι αναπληρώνει το Σάββατο αλλα κάτι είναι και αυτό)
Σου έυχομαι να βρείς κάτι που να μην έχει Σάββατο μέσα:)

Ποιος εχει ρεπο? :confused:
Οχι εγω παντως.. :worry:

Ειναι οικογενειακη επιχειρηση.. ουτε ρεπο παιζει, ουτε να βρω κατι που να μην εχει Σαββατο. Ελπιζω ομως.. στην αλλαγη ωραριου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αυριο δουλευω αλλααααααα...... σε μία βδομάδα από τώρα θα είμαι ΠΑΡΙΣΙ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λοιπόν! Ξέθαμμα mode on!!

Εγώ σκοπεύω κατ' αρχήν να κοιμηθώ καλά...

Απόψε θα δούμε ταινία, είτε το Bladerunner με ιχλίμπεντιχ και ένα φίλο και σε Home cinema...
Ή γούτσουγούτσου με τον ιχλίμπεντιχ!

Αύριο θα τον πάω για ελληνικό, γιάμι!!

Το βράδυ θα κάνουμε fondue... και την Παρασκευή ίσως αράξουμε με φίλους σπίτι μου, με επιτραπέζια, να χωνέψουμε το brunch!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top