Το ημερολόγιο της maria100000

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
εεε αυτό σου λέω!! δοκίμασε και κράτα μας ενήμερους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
αν οντως του αρεσεις με το που θα δει οτι κατι γινεται απτην πλευρα σου(εστω κι αν αυτο ειναι απλα να μην αδιαφορεις) θα το παλεψει το πραγμα!συνηθως απλα περιμενουν την πρωτη κινηση απτον αλλον για να παρουν το θαρρος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
μαλλον αυτο ειναι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας..εδω και αρκετο καιρο τα ειχα με ενα αξιολωγο παιδι.. δυστηχοσ για διαφορουσ λογουσ εφυγε απο την ελλαδα αλλα ερχεται καμια φορα..το θεμα μου ειναι οτι οταν λοιπει τον θελω πολυ και τον σκευτομαι συνεχεια ενω οταν ερχεται δν νιοθω πολυ ωραια ενω θα επρεπε να πεταγα απο την χαρα μου μολισ τον εβλεπα..δεν ξερω τι νιοθω..δεν ξερω τι θελω..πωσ γινεται απο την μια στιγμη στην αλλη να μην τον πολυ θελω???:confused:
Ίσως επειδή αυτό που έχει μείνει σε σένα είναι η εικόνα που είχες τότε για εκείνον και τώρα σου φαίνονται όλα παράξενα.Αν μάλιστα περνάει και πολύς καιρός μέχρι να τον ξαναδείς μου φαίνεται λογικό να μην αισθάνεσαι άνετα δίπλα του.Είναι αλλιώς να είστε συνέχεια μαζί και αλλιώς μια στο τόσο...αλλάζεις και εσύ αλλά και τα συναισθήματα που έχεις για εκείνον..Απο δω και πέρα όμως αν δεν βλέπεστε συχνά ετσι θα είναι και είναι φυσιολογικό.Είναι φυσιολογικό να σου λείπει διοτι έχεις τόσες όμορφες αναμνήσεις απο εκείνον,όμως ενω πλέον υπάρχει μια απόσταση και κάποιος χρόνος που δε μοιράζεστε μαζί είναι λογικό να μην αισθάνεσαι τόσο κοντά του και να μην νιώθεις τα ίδια που ένιωθες οταν ήσουν συνέχεια μαζί του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
I'm sorry, αλλά η τιμή "τον/την θέλω" είναι δυαδική. Είναι είτε μηδέν (δεν σε θέλω) είτε ένα (σε θέλω).
Ενδιάμεσες τιμές, κλάσματα και τετραγωνικές ρίζες ερευνώνται ως εγωιστικές αντιδράσεις.


...:worry:
γωγ, φοβάμαι πως έχεις να ανακαλύψεις πολλά πράγματα για τις γυναίκες στην πορεία της ζωής σ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
...:worry:
γωγ, φοβάμαι πως έχεις να ανακαλύψεις πολλά πράγματα για τις γυναίκες στην πορεία της ζωής σ :P
Αν πρόκειται για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ γυναίκες,μάλλον οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...και κάποιοι άλλοι έχουν να ανακαλύψουν πολλά πράγματα για τους ανθρώπους στην πορεία της ζωής τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γωγ, φοβάμαι πως έχεις να ανακαλύψεις πολλά πράγματα για τις γυναίκες στην πορεία της ζωής σ :P
Παράπονο δεν έχω, αν μη τι άλλο η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Θα κάνω μια προσπάθεια κι αν δω ότι δε γίνεται κάτι,τότε τα παρατάω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Salokin Somisa

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Στιχογράφος και μας γράφει απο Ληξούρι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όταν τον βρεις στο σχολείο πες του απλά μια καλημέρα.
Τα άλλα θα έρθουν μόνα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Το ελπίζω να έρθουμε σε φιλική επαφή..γιατί είμαστε λίγο απομακρυσμένοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Θα κάνω μια προσπάθεια κι αν δω ότι δε γίνεται κάτι,τότε τα παρατάω..

αμα σου αρεσει πολυ γιατι να τα παρατησεις καλε???:confused:προσπαθα το λιγο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Φοβάμαι την απόρριψη...αν δε θέλει,δε μπορώ να τον αναγκάσω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν δεν μιλάτε (έστω και σχετικά τυπικά) το πιο πιθανό είναι δεχτείς απόρριψη.
Μου έχει τύχει από το πουθενά να σκάσει μύτη μια κοπέλα, αμφιβάλλω αν είχα προσέξει και πότε φατσικά. Μου κάνει ερωτική εξομολόγηση. Αν και ωραία κοπέλα ομολογώ, ένιωσα "wtf" από την άποψη δεν την ήξερα. Ένιωσα σαν κάποιος πλασιέ να προσπαθεί να μου πουλήσει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Τα τυπικά τα έχουμε..ένα "καλημέρα","τι κάνεις?" και τα σχετικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Γεια σας,εδω και αρκετουσ μηνεσ εχω χωρισει με το αγορι μου.....και που χωρισαμε παλι αγαπιομασταν....αλλα χωρισαμε για πρωσοπικουσ λογουσ....το θεμα μου ειναι οτι εγω τον εχω ξεπερασει ασ πουμε αλλα αυτοσ δν μπορει με τπτ τ χω πει να κανει αλλη σχεση αλλα τπτ δεν μπορει δν μιλαγαμε γ μηνεσ αλλα και παλι δν μπορει.Με αγαπαει τοσο πολυ που θα μπορουσε να κανε τα παντα για μενα...μου λει οτι για παντα θα με αγαπαει..εχει παθει ε3αρτησει απο μενα..δεν 3ερω απο την θεση μου τι να κανω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ποσο χρονων ειστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
16 εφηβεία αλλάαα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Για αυτο.....Ξερω γω...Μιλα με τους φιλους του...Να κανονισουν να βγουνε καποιο Σαββατο βραδυ...Να δει οτι δεν εισαι η μονη κοπελα σε τουτο τον κοσμο.
Η συνταγη ειναι κλασσικη...Ο ερωτας με ερωτα περναει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Βασικά είχα και εγώ αυτό το πρόβλημα.. Επειδή το έχω ψάξει, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να τον αφήσεις να σε ξεπεράσει.. Να μην του μιλάς.. Αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.. Σκέψου δηλαδή τι θα έκανες στην θέση του, αν κάποιος με τον οποίο ήσουν τρελά ερωτευμένη, σε χώριζε. Είναι πολύ δύσκολο. Δείξε κατανόηση και άφησε τον.. Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top