Το ημερολόγιο της maria100000

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ο ενας δεν μπορει να αγαπησει και για τους δυο...Εαν δεν εισαι σιγουρη για τα αισθηματα σου...Καλυτερα να του το πεις...Να μην τον τυραννας αδικα τον ανθρωπο...Ναι θα πληγωθει,θα πονεσει,ισως και να κλαψει....Αλλα καλυτερα τωρα παρα αργοτερα που θα ειναι πολυ αργα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
δεν ξερω δεν ξερωω...αυριο θα λεω αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όταν δεν είστε μαζί πόσο συχνά μιλάτε και με τι τρόπο και επίσης όταν έρχεται στην Ελλάδα πόσο κάθεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οχου.....Ελεος πια....Σταματα με αυτην την καραμελα δεν ξερω δεν ξερω....
Κατα βαθος ξερεις πολυ καλα αλλα φοβασαι να το αποδεχτεις....
Ωριμασε επιτελους και παρε μια αποφαση...Μην περιμενεις απο τους αλλους να την παρουν για εσενα...

(Σορρυ για το υφος του μυνηματος...Αλλα επρεπε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
μα η αληθεια ειναι δν μπορω να βγαλω ακρη...

μιλαμε κα8ε μερα απο φβ..οταν ερχεται κα8εται 5 μερεσ το πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Την ιστορια με τον Μεγα Αλεξανδρο και τον Γορδιο δεσμο φανταζομαι την ξερεις....
Ουτε αυτος μπορουσε να βγαλει ακρη...Τι εκανε λοιπον??

μιλαμε κα8ε μερα απο φβ..οταν ερχεται κα8εται 5 μερεσ το πολυ..

Θα ελεγα να μην μιλατε μονο απο φουμπου...Κανα μηνυμα η και σκαιπ θα ηταν καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
:P :P :P :(

δν εχμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ιon

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
κατι παρομοιο ειχα παθει και εγω.. ειχα καιρο μια σχεση εξ αποστασεως αθελα μου βεβαια..απλα ετσι ηρθαν τα πραγματα. εγιναν και καποια αλλα πραγματα που με πειραξαν παρα πολυ ενω στην αρχη τα καταπινα ελεγα οκ δεν πειραζει παμε παρακατω μετα σταματησα να το κανω αυτο.. ενοιωσα οτι δεν παει αλλο.
Καταλαβα οτι η αποσταση ειναι ενα παααρα πολυ μεγαλο προβλημα και οχι μονο μας κανει να συμπεριφερομαστε χαλια αλλα και αντι να φουντωνει τον ερωτα οπως λενε οσο περναει ο καιρος η φλογα εσβηνε.. και ο λογος ;; γιατι αν υπαρχει αποσταση θα πεις κατι παραπανω απο το τηλ που δεν θα το ελεγες οταν τν εβλεπες τον αλλο face to face ,θα θα κοιταξεις δεξια και αριστερα για καμια αλλη κοπελα ή ανδρα και ας μην το θες ,καποιες φορες σου ερχεται αυθορμητο, ισως πεις ψεμματα κτλ κτλ. Ολα αυτα χωρις να τα θες γιατι εχεις κουραστει.. Μετα λοιπον απο διαφορα περιστατικα που εγιναν σταματησα ποια να δικαιολογω καταστασεις και συμπεριφορες και κτλβα τι και πως.. οτι φταιει η αποσταση και ολο αυτο που νοιωθαμε το χαλασε αυτη η κωλοαποσταση.
Ενοιωθα και γω μπερδεμενη καποια περιοδο οταν προσπαθουσα να το παρω αποφαση οτι τελος υπαρχει αποσταση και πρεπει να κανω κατι γιαυτο να δωσω ενα τελος ..ενοιωθα κουρασμενη με ολο αυτο και ηθελα να φυγω αλλα κατι με κρατουσε δεν μπορουσα δεν ηξερα τι ηθελα με λιγα λογια αλλα μετα λογω καποιοων περιστατικων παλι ξυπνησα και ειπα ως εδω. Οποτε τωρα τα ξεκαθαρισα με το παιδι και ολα καλα. Εαν σε αγαπαει ο αλλος θα σε κτλβει. Εξαλου και αυτος το ιδιο δυσκολα περνουσε οσο εγω.
Τωρα;; Μου αρεσει και μενα ενας αλλα εχει δυστυχως σχεση και αρκετων χρονων οποτε δεν θα κατσω να ασχοληθω.. εξαλου δεν εχω και πολλα περιθωρια να τον γνωριζα(εαν δεν ειχε σχεση). Οποτε προχωραμε :)

Πιστευω πως και εσυ θα κτλβεις με το καιρο απο διαφορες καταστασεις ποιος αξιζει τελικα και ποιον θες.. θα ερθει απο μονο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ιον +φωνω μαζι σου ο χρονοσ θα δηξει πραγματικα τι θα γινει..αν ειναι να αντεξει μια σχεση θα αντεξει αν οχι σημενει πωσ δεν αξιζε,εξαλου ολα για καποιο λογο γινονται..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Καλισπερα..αν σας βγουν τα ματια απο τα ορθογραφικα μου μην δωσετε και πολυ σημασια :Pας ξεκινήσουμε από τα βασικά είμαι 16 χρονων πριν από 2 χρονια που πήγαινα αγγλικά είχα έναν συμαθιτι μου μέσα στην τάξη..μια μέρα μου πε πωσ δεν μπορεί να με δει φιλικά και μου πρότεινε να τα φτιάξουμε,εγώ δn μπορούσα να τον δω κάτι άλλο πέρα από φίλο μου...μετά από 2 μήνες που μιλάγαμε, με τον τρόπο του με έκανε και τον "αγάπησα"..αρχίζαμε και ερχόμασταν ποιο κοντά..σε σημείο να τα φτιάξουμε.εγώ δεν ένιωθα και πολύ σίγουρη γι αυτόν...μετά από 2 μήνες του το είπα και χωρίσαμε...μετά τα ξαναφτιάχνουμε και συνέχισε αυτό για άλλες 2 φορες το ίδιο πράγμα φτιάξιμο χωρισμός δηλαδη..αφού είχαμε χωρίσει την τελευταία φορα μαθαίνω ότι θα φύγει για πάντα από την ελλάδα και θα πάει στο εξωτερικό για οικογενειακούς λόγους..το πήρα όχι και τόσο σοβαρά είπα ντάξει μωρέ σιγά..όταν έφυγε όμως και πέρασαν 6 μήνες χωρίς να μιλήσουμε και χωρίς να ξέρω νέα του τρελάθηκα...ευτυχώς μια μέρα έφτιαξε φβ και τα ειπαμε απο κει εγω χαρικα τοσο πολυ μου εκλεγα γιατι αναρωτιομουνα αν ειναι καλα...μετα απο κανα μηνα περιπου του λεω πωσ μου αρεσει ακόμα και πως το σκέφτομαι συνεχεια μου pe και αυτός το ίδιο..και από κείνη την μέρα ήμασταν μαζί μέσο fb..ήμασταν μια χαρά ώσπου που έρχεται ελλάδα το περασμένο πάσχα.ήμασταν τόσο ταιριαστή τον αγαπούσα τόσο πολύ και αυτός ακόμα περισσότερο από τι μπορούσα να φανταστώ..ήρθε η μέρα που t λέω στην αδερφή μου ότι τα με αυτό t αγόρι πραγματικά τα χω κάνει σκατά γιατί με αγαπάει τόσο πολύ αλλα εγώ πάντα δη ξέρω τι νιώθω για αυτόν μια τον θέλω και μια όχι..δεν αντεχωω.....ειμαι στην εφηβεία θέλω και άλλες σχέσεις και αυτή η σχέση πήγαινε για σοβαρό και δν μου ερεσε.....το καλύτερο θα ηταν να μιλήσουμε μετά από χρονια και τότε θα με σίγουρη για το τι θέλω και αν είμαστε και οι δυο μονοι να το ξαναπροσπαθήσουμε.....ξέρω κάνω και λέω βλακείες αλλα δη ξερω γιατί....πάντα σε τέτοια ζητήματα το χω πάντα αλλα στο δικό μου το θέμα δεν μπορώ να βγάλω άκρη καμια..κάποιοι λένε ότι αυτοί που ne έξω τα βλέπουν καλύτερα τα πράγματα γαΐτη δεν συναισθήματα..και σας ρωτάω τι σκατά να κάνω αφού είδη τα χω κάνει??πάλι τον σκέφτομαι...δεν αντεχω αλλο...:/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

webdev

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ορθά κοφτά, καλυτερα να το αφησεις στην ησυχια του το παιδί. Αφου δεν ξερεις τι θελεις ειναι η καλυτερη λυση αφου ουτε αυτον θα ταλαιπωρεις, ουτε τον εαυτο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Ναι αυτο θα κανω...αλλα αν καταληξουμε μετα απο χρονια και οι 2 να μαστε κολιμενοι??πωσ θα το καταλαβει αυτοσ η εγω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
ημασταν ια χαρά ώσπου που έρχεται ελλάδα το περασμένο πάσχα.ήμασταν τόσο ταιριαστή τον αγαπούσα τόσο πολύ και αυτός ακόμα περισσότερο από τι μπορούσα να φανταστώ..ήρθε η μέρα που t λέω στην αδερφή μου ότι τα με αυτό t αγόρι πραγματικά τα χω κάνει σκατά γιατί με αγαπάει τόσο πολύ αλλα εγώ πάντα δη ξέρω τι νιώθω για αυτόν μια τον θέλω και μια όχι..δεν αντεχωω.....ειμαι στην εφηβεία θέλω και άλλες σχέσεις και αυτή η σχέση πήγαινε για σοβαρό και δν μου ερεσε.....το καλύτερο θα ηταν να μιλήσουμε μετά από χρονια και τότε θα με σίγουρη για το τι θέλω και αν είμαστε και οι δυο μονοι να το ξαναπροσπαθήσουμε.....ξέρω κάνω και λέω βλακείες αλλα δη ξερω γιατί....πάντα σε τέτοια ζητήματα το χω πάντα αλλα στο δικό μου το θέμα δεν μπορώ να βγάλω άκρη καμια..κάποιοι λένε ότι αυτοί που ne έξω τα βλέπουν καλύτερα τα πράγματα γαΐτη δεν συναισθήματα..και σας ρωτάω τι σκατά να κάνω αφού είδη τα χω κάνει??πάλι τον σκέφτομαι...δεν αντεχω αλλο...:/::(


δεν καταλαβαινω απο το σημειο που ηρθε Ελλαδα,τι εγινε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι αυτο θα κανω...αλλα αν καταληξουμε μετα απο χρονια και οι 2 να μαστε κολιμενοι??πωσ θα το καταλαβει αυτοσ η εγω??

Θα είμαι όσο πιο ειλικρινής μπορώ. Μου ακούγεται εξαιρετικά ανώριμη η συμπεριφορά σου, ακόμα και για την ηλικία σου. Καλύτερα να τον αφήσεις στην ησυχία του τον άνθρωπο, να βρει μια κοπέλα που να ξέρει τί θέλει. Εκτός κι αν έχει αυτοκαταστροφικές τάσεις το παιδί, οπότε οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
το ξερω οτι ειναι ανωριμο και το παραδεχομαι εγω η ιδια....ποτε δεν εχω φερθει ετσι..και σχετικα ειμαι ενα ωριμο κοριτσι αλλα με αυτο το θεμα δεν ξερω τι ειχα παθει οτι σκευτομουνα το ελεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σοβαρή σχέση στα 16???? Όσο κι αν σου φαίνεται οτι "πάει για γάμο", δεν παίζει να συμβεί :P
Απλά δεν έχεις βρει κανέναν που να σε ενδιαφέρει εδώ και ασχολείσαι μ αυτόν, συν τις τύψεις που σ'έχουνε φάει γιατί "σ'αγαπάει", συν το οτι τον έχεις δεδομένο, συν το ότι η ηλικία σου δε σου επιτρέπει να δεις το πραγματικό μέγεθος του προβλήματος (που είναι πολύυυυυυυυυ μικρότερο απ'ότι νομίζεις). Αλλά εφηβεία είναι, θα περάσει ;) Προς το παρόν απολαυσέ την!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σοβαρή σχέση στα 16???? Όσο κι αν σου φαίνεται οτι "πάει για γάμο", δεν παίζει να συμβεί :P
Απλά δεν έχεις βρει κανέναν που να σε ενδιαφέρει εδώ και ασχολείσαι μ αυτόν, συν τις τύψεις που σ'έχουνε φάει γιατί "σ'αγαπάει", συν το οτι τον έχεις δεδομένο, συν το ότι η ηλικία σου δε σου επιτρέπει να δεις το πραγματικό μέγεθος του προβλήματος (που είναι πολύυυυυυυυυ μικρότερο απ'ότι νομίζεις). Αλλά εφηβεία είναι, θα περάσει ;) Προς το παρόν απολαυσέ την!
με κάλυψες πλήρως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ολοι αυτο μου λενε..τυχαιο??χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αυτό το "θέλω να κάνω κι άλλες σχέσεις" μου θυμίζει που ήμασταν με τον αδερφό μου μικρά στο παγωτατζίδικο στο Ξυλόκαστρο και λέγαμε στον παγωτατζή "Θέλω να βάλεις κι άλλες γεύσεις! Φυστίκι, σοκολάτα, στρατσιατέλλα...κλπ" κι έκανε ο αδερφός μου ένα παγωτό ουράνιο τόξο σε μέγεθος τούρτας.

Δηλαδή what the frak...? Σας χαλάει να κάνετε σχέση με αυτόν που σας αρέσει και να τον κρατήσετε; Και μη μου πείτε ότι είναι 16άρα η κοπελίτσα και γι αυτό τα λέει, διότι και κάτι 30άρες τα ίδια λένε ακόμα.

Εκτός κι αν δεν σου αρέσει ρε παιδί μου και θες να ψάξεις κάτι άλλο. Εκεί ναι, να το δεχτώ ότι ψάχνεις μέχρι να βρείς αυτό που σε ικανοποιεί. Αλλά να σου αρέσει ο άνθρωπος και να τον πετάς γιατί πρέπει να μαζέψεις σχέσεις λες και μαζεύεις κουπόνια για να κερδίσεις ένα σερβίτσιο με βαθιά πιάτα, ε βράσε με, δεν έχει λογική...

Ποιός σας είπε ότι οι αριθμοί κάνουν τη ζωή; Οι στιγμές με ανθρώπους που αγαπάμε και μας αγαπάνε, κάνουν τη ζωή. Και το λέω εγώ αυτό που έχω αρκετά μεγάλο αριθμό συντρόφων στο παρελθόν μου και θυμάμαι ΤΙ; Τις διακοπές στη Μήλο το 2007 με την Αγγελικούλα αγκαλιά στην παραλία να μας χτυπάει το κύμα! Πρόσφατο; Όχι! 5 χρόνια πριν και 7 σχέσεις πριν. Γιατί; Γιατί ήταν όμορφο...Χέστηκα με το συμπάθειο για όλα τ' άλλα. Δε με έκαναν πιό αρεστό στους φίλους μου. Δε μου μεγάλωσαν το μόριο 30 εκατοστά...

Η αύξηση του αριθμού των συντρόφων, ένα πράγμα υποδηλώνει μόνο. Το πόσο πολύ τυχερός ή άτυχος ήταν κανείς στο να βρεί γρήγορα αυτό που του ταιριάζει. Άλλοι το βρίσκουν με την πρώτη φορά, άλλοι με τη δέκατη τέταρτη. Και όχι, ούτε εμπειρία σου δίνει αναγκαστικά. Μπορεί να κάνεις 40 σχέσεις και να σαι ο ίδιος μαλάκας/τσουλί. Μπορείς να κάνεις 2 και στην τρίτη να είσαι ο μέγιστος κι ακαταμάχητος. Είναι ανάλογα το πόσο ανοίγεις τα μάτια σου, τ αυτιά σου και το μυαλό σου για να μάθεις την εμπειρία, και μπορεί να σου ρθει μέχρι και στην πρώτη σου σχέση.

Κι εγώ τώρα που είμαι στα 28 καλοπερνάω και μόλις ακούω γάμος βγάζω σπυριά, αλλά αν μου τύχει η ΜΙΑ που θα με κάνει να λιώνω και να κελαηδάω σα μπουλντόζα, εσείς λέτε να μη μου περάσει η ιδέα; Ή θα πω όχι "είναι πανέμορφη, είναι πανέξυπνη αλλά άστο καλύτερα, δεν έχω συμπληρώσει ακόμα τον αριθμό 24 στο μπλοκάκι οπότε δε μπορώ να παντρευτώ μέχρι τα 53 μου χρόνια"; Τι λέμε τώρα...

Κάτι δε σου άρεσε στο αγόρι. Εκεί ποντάρω εγώ, διότι αν σου άρεσε και φέρθηκες έτσι, είσαι άξια της μοίρας σου και σου εύχομαι να βρεις δυο τρεις μαλάκες, να στρώσεις, για να εκτιμήσεις τι θα μπορούσες να έχεις ΚΑΙ να σου αρέσει.

Και δε στο λέω υποτιμητικά, αλλά τελείως φιλικά. Άμα δεν ξέρει η δεξιά σου τι ποιεί η αριστερά σου, άσε τα καλά παιδιά και πήγαινε να σε εκμεταλλευτεί κανας αλήτης, να μάθεις με το σκληρό τρόπο τι εστί ζωή, και ίσως έτσι να εκτιμήσεις καλύτερα τι αναζητάς. Το να μπαίνεις σ' ένα φόρουμ και να λες "χαχα είμαι ανώριμη, τα ίδια μου λένε όλοι" χαίρω πολύ, δε σε διορθώνει. Δεν κατάλαβες κάποιο λάθος. Αύριο θα ξεχάσεις τι συζητήσαμε όλοι σ' αυτό το θέμα και θα πας να κάνεις τα ίδια σε άλλο αγόρι. Τσάμπα σάλιο...

Ή με λόγια μαθαίνει κανείς, ή με εκμετάλλευση στην πράξη. Και η πλειοψηφία μάντεψε, μαθαίνει με εκμετάλλευση στην πράξη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top