Του την χώνεις η όχι;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ δεν θα μπορούσα να το κάνω :(
βέβαια ποτέ μην λες ποτέ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ δεν θα μπορούσα να σκοτώσω κάποιον που δεν μου έχει κάνει τίποτα για όσα λεφτά και να μου δώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
θα το έκανα αν μου έδιναν και τον εξοπλισμό που θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ουτε κι εγω θα το εκανα.Με τιποτα.Εκτος αν μου λεγανε "σκοτωσε τον αλλιως θα σκοτωσουμε τη μανα σου,τον πατερα σου και τα αδερφια σου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αποκλείεται να το έκανα. Τις προάλλες πάτησα μια γάτα με το αυτοκίνητο και έκλαιγα 1 ώρα, πώς να μπορέσω να σκοτωσω άνθρωπο? No way.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Αποκλείεται να το έκανα. Τις προάλλες πάτησα μια γάτα με το αυτοκίνητο και έκλαιγα 1 ώρα, πώς να μπορέσω να σκοτωσω άνθρωπο? No way.....

κι εγώ δεν παίζει με τπτ. εδώ πριν κάνω μπάνιο παλεύω να διώξω τις νωχελικές σκνίπες που αράζουν στην μπανιέρα για να μην πνιγεί καμμία κατα λάθος :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
κι εγώ δεν παίζει με τπτ. εδώ πριν κάνω μπάνιο παλεύω να διώξω τις νωχελικές σκνίπες που αράζουν στην μπανιέρα για να μην πνιγεί καμμία κατα λάθος :redface:.


Νωχελικές σκνίπες στην μπανιέρα? Μα καλά, πού μένεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
νέα ιωνία μένω, δίπλα στο άλσος :). σκνίπες έγω βαφτίσει κάτι μικρούλια μυγάκια, δεν ξέρω εάν όντως λέγονται έτσι :redface:. μη φανταστείς ότι κατοικοεδρεύει στη μπανιέρα κάνα κοπάδι, μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού είναι ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billpapad:
Ουτε κι εγω θα το εκανα.Με τιποτα.Εκτος αν μου λεγανε "σκοτωσε τον αλλιως θα σκοτωσουμε τη μανα σου,τον πατερα σου και τα αδερφια σου"

Σε τέτοια περίπτωση θα προσπαθούσα να του αλλάξω γνώμη αν δεν γινόταν αναγκαστικά θα σκότωνα τον καυμένο τον ανθρωπάκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ελατε μωρε, ενας ανθροπως ειναι, δεν σκωτονετε και κανενα γκρουπ ανθροπων. Και στο κατω κατω για να θελουν να τον σκωτοσουν κατι θα εκανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ελατε μωρε, ενας ανθροπως ειναι, δεν σκωτονετε και κανενα γκρουπ ανθροπων. Και στο κατω κατω για να θελουν να τον σκωτοσουν κατι θα εκανε

ΚΑλέ τί σκληρός είσαι??
σκέψου αυτός να ήταν κάποιος δικος σου και αν έλεγαν οι άλλοι σιγά καλέ ένας άνθρωπος είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ελατε μωρε, ενας ανθροπως ειναι, δεν σκωτονετε και κανενα γκρουπ ανθροπων. Και στο κατω κατω για να θελουν να τον σκωτοσουν κατι θα εκανε

Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα. Αν ήσουν εσύ αυτός ο άνθρωπος?
Δεν έχει σημασία πόσους σκοτώνεις, είτε ένας είναι είτε πολλοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλε για πλακα το ειπα, πεσατε να με φατε...
Σιγουρα δεν εινια τοσο απλο να σκωτοσεις καπιον. Αλλα αν μου δεινανε ολα αυτα (οπως ειχα πει) θα το εκανα, αλλα θα ητανε μια δυσκολη αποφαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
νέα ιωνία μένω, δίπλα στο άλσος :). σκνίπες έγω βαφτίσει κάτι μικρούλια μυγάκια, δεν ξέρω εάν όντως λέγονται έτσι :redface:. μη φανταστείς ότι κατοικοεδρεύει στη μπανιέρα κάνα κοπάδι, μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού είναι ;).

Ο.Κ. Γιατί έτσι όπως το έγραψες φαντάστηκα ότι μένεις πάνω τα βουνά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω το σκοτονα και για 10.000.000 και μετα φυτευα μια και στο τυπα που μου τα εχωσα και την εκανα μεχικο με ολο το χαρτι :D

η ζωη ειναι μικρη ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από agent_provocateur:
εγω το σκοτονα και για 10.000.000 και μετα φυτευα μια και στο τυπα που μου τα εχωσα και την εκανα μεχικο με ολο το χαρτι :D

η ζωη ειναι μικρη ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Καλέ τί βάρβαρος είσαι???:P
έτσι στην ψύχρα θα μπορούσες να σκοτώσεις άνθρωπο??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ολα μια ιδεα ειναι παιδια αμα παιζουν 15 τουβλα εκει να δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Το να σκοτώσεις σαν σκέψη είναι πολύ εύκολο να πεις ναι μπορώ άνετα, αλλά στην πράξη είναι εκεί που κλάνεις μέντες, μην νομίζεται πως οι σκοτωμοί γίνονται εύκολα
και άνετα σαν το medal of honor.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εσυ εχεις κλαδεψει κανενα και ξερεις απο σκοτομους?????????? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ναι μια μέλισσα που με είχε πάρει από πίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top