Τι τρώτε για πρωινό;

Αστυόχη

Νεοφερμένος

Η Αστυόχη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ζεστο γαλατακι απο αγελαδιτσα(που εχει ενας φιλος μας) και που και που καμια φετα με βουτηρο και μαρμελαδα (ή μερεντα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν τρώω πρωινό. Προτιμώ να κερδίσω κανά τεταρτάκι ύπνου παρά να φάω. Και γενικά το πρωί δεν μπορώ εύκολα να φάω, αναγουλιάζω μερικές φορές. Αργότερα, μπορεί να φάω κάτι. Ένα είδος δεκατιανού (το οποίο βέβαια είναι γύρω στις 12, αλλά σιγά δεν πειράζει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κάποτε που δούλευα στην Αθήνα, έπαιρνα κάθε πρωί κουλούρι Θεσσαλονίκης που μου άρεσε πολύ.
Τώρα που είμαι κοντά στο σπίτι μου, δυστυχώς οι φούρνοι δεν έχουν καλά κουλούρια, δεν τρώγονται καν, και την βγάζω είτε με τυρόπιτα (πολύ ανθυγιεινό το ξέρω), είτε το πρωί βάζω δύο-τρεις φέτες ψωμί για τοστ (ωμό, αυτό με την ψίχα) με λίγο becel (αυτό που λένε ότι ρίχνει την χοληστερίνη - αν είναι αλήθεια), και την βγάζω μέχρι το απόγευμα που γυρνάω σπίτι.
Και φυσικά ένα φραπέ σφηνάκι, μονορούφι δηλαδή, σκέτο, γιατί χωρίς καφέ το πρωί δεν μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
οταν τρωω,τοτε κρυο γαλα και 1 φετα με μελι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγω 2 φετες γαλοπουλα,ενα μπολ κορν φλεικς με λιγα αμυγδαλα και μια κουταλια
μελι τελος βαζω γαλατακι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω 2 φετες γαλοπουλα,ενα μπολ κορν φλεικς με λιγα αμυγδαλα και μια κουταλια
μελι τελος βαζω γαλατακι:)


Oλα αυτα τρως το πρωι?:worry:
Και την υπολοιπη μερα τι τρως δηλαδη?:hmm::P

Οποτε ειμαι σε ''αποτοξινωση'' απο αλκοολ και ανισορροπη διατροφη, τρωω ενα μπωλ δημητριακα και κατα ις 12 ενα κουλουρακι Θεσσ/κης
Τις αλλες περιοδους ''τρωω'' 4 τσιγαρα απανωτα μαζι με τον καφε μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Oλα αυτα τρως το πρωι?:worry:
Και την υπολοιπη μερα τι τρως δηλαδη?:hmm::P

Οποτε ειμαι σε ''αποτοξινωση'' απο αλκοολ και ανισορροπη διατροφη, τρωω ενα μπωλ δημητριακα και κατα ις 12 ενα κουλουρακι Θεσσ/κης
Τις αλλες περιοδους ''τρωω'' 4 τσιγαρα απανωτα μαζι με τον καφε μου.:P

Αν θες να γινεις λεπτουλα!:)( γαλοπουλα και κοτοπουλο πολυ!! , λαχανικα και βεβαια φρουτα οσο πιο πολλα μπορεις)
κοπψε τα τσιγαρα και το αλκοολ ή τουλαχιστον μια στο τοσο καντο και τρωγε υγειινα
στο λεω φιλικα θα νοιωσεις και καλυτερα και θα μπορεις να κανεις τα παντα!:rolleyes::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m(A).niC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
γαλα με 2 φετες ψωμι με μερεντα!!μμμμμμμμμμμμ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν θες να γινεις λεπτουλα!:)

Σε παρακαλω πολυ να προσεχεις τι λες στις γυναικαρες.

κοπψε τα τσιγαρα και το αλκοολ ή τουλαχιστον μια στο τοσο καντο και τρωγε υγειινα
στο λεω φιλικα θα νοιωσεις και καλυτερα και θα μπορεις να κανεις τα παντα!:rolleyes::rolleyes:

Κοψε την πολλη υγιεινη ζωη, γιατι χανεις το νοημα της ζωης καθως μονο το αλκοολ και η νυχτα μακραινουν τη ζωη. Στο λεω φιλικα γιατι μπορω να κανω τα παντα.:rolleyes:

Και φυσικα σε πειραζω τοση ωρα:P:P, μια χαρα μας τα λες.:) Εισπνεουμε που εισπνεουμε τον καρκινο καθε μερα, τουλαχιστον ας προσεχουμε οσο μπορουμε.:)

τσαφ τσουφ: Σημερα εφαγα γιαουρτακι με μελι για πρωινο:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Σε παρακαλω πολυ να προσεχεις τι λες στις γυναικαρες.

τι ειπα??:eek::confused:

Κοψε την πολλη υγιεινη ζωη, γιατι χανεις το νοημα της ζωης καθως μονο το αλκοολ και η νυχτα μακραινουν τη ζωη. Στο λεω φιλικα γιατι μπορω να κανω τα παντα.:rolleyes:

Λες?:worry:

Και φυσικα σε πειραζω τοση ωρα:P:P, μια χαρα μας τα λες.:) Εισπνεουμε που εισπνεουμε τον καρκινο καθε μερα, τουλαχιστον ας προσεχουμε οσο μπορουμε.:)

Λεω και εγω!!:P:D

τσαφ τσουφ: Σημερα εφαγα γιαουρτακι με μελι για πρωινο:D


Μπραβο αυτο ειναι μια τελεια αρχη!!!!!!!:clapup::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
φραπε και 2 μπισκοτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
κανονικο πρωινο απο τοτε που αρραβωνιαστηκα....ο συντροφος μου παντα τρωει πληρες πρωινο,δηλαδη αυγουλακι,λουκανικο.τσαι η χυμο,ομελετα και τετοια...επειδη ξυπναμε και την ιδια ωρα περιπου αρχισα να τρωω και εγω κανονικα...συζηταμε και καθως τρωμε και νιωθω πολυ καλυτερα μεχρι το επομενο γευμα,,συνηθως μπουκια δεν εβαζα στο στομα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ενα μπωλ με δημητριακα και γαλα ,τον καφε μου και κατα τις δεκα φρεσκο χυμο πορτοκαλι:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ενα μπωλ με δημητριακα και γαλα ,τον καφε μου και κατα τις δεκα φρεσκο ουισκάκι με πάγο:):):)

κανονικο πρωινο απο τοτε που αρραβωνιαστηκα....ο συντροφος μου παντα τρωει πληρες πρωινο,δηλαδη αυγουλακι,λουκανικο.τσαι η χυμο,ομελετα και τετοια...

ποτέ δεν κατάλαβα πως τρώνε άνθρωποι πρωί-πρωί λουκάνικα , μπέικον και ομελέτες - πόσο μάλλον σε συνδυασμό με τσάι και χυμό :confused:
θα μου πεις γούστα είναι αυτά , στην Τουρκία τρώγανε για πρωινό καρπούζι μαζί με λουκάνικα και σαλάμι :confused:

π.σ. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εναν καφε κι αυτον μεσα στο μαθημα...
Αναθεμα το προγραμμα που μας βγαλανε...

Αλλα ετσι κι αλλιως την ωρα που ξυπναω δεν κατεβαινει μπουκια...

Πολυ σπανια βεβαια τρωω τα μακαρονια που περισσευουν απο την βραδινη μαζωξη:redface:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Πολυ σπανια βεβαια τρωω τα μακαρονια που περισσευουν απο την βραδινη μαζωξη:redface:...

με μπέικον ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ποτέ δεν κατάλαβα πως τρώνε άνθρωποι πρωί-πρωί λουκάνικα , μπέικον και ομελέτες - πόσο μάλλον σε συνδυασμό με τσάι και χυμό :confused:
οντως..λουκανικο πρωι πρωι..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ψωμακι με μερεντα , καποιο φρουτο και χυμο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Συνηθως ειναι σκετα...

Αλλα βρασμενα σε μπολικο πιπερι και τσιλι...:redface:

καυτερό τσίλι ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top