Τι τρώτε για πρωινό;

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
για το καλοκαιράκι....καρπουζάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!! γιάμι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όταν έχω σχολείο δεν προλαβαίνω... Αλλά τώρα το καλοκαίρι ή νεκταρίνια που τα λατρεύω ή δημητριακά με γάλα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Συνηθως δεν τρωω πρωινο (το καλοκαιρι κυριως) αλλα οταν εχω σχολειο τρωω ενα κουλουρι η μπισκοτα με μαρμελαδα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μπορεί γενικά όλη τη μέρα να είμαι νηστική και να μη με πειράξει αλλά δεν ΑΝΤΕΧΩ να την πέσω για ύπνο χωρίς να έχω φάει κάτι :D ….

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο:clapup:...(άσχετο)
Αλλά τώρα έχω αρχίσει να τρώγω πρωινό αν και δεν πεινάω πάντα μπορώ να πω.
Φανατικά γιαούρτι και κάποιες φορές τυρί ή γάλα με παξιμάδι ή και φρούτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Καλοκαιρινό πρωϊνό:

Ένα μεγάλο μπωλ γιαούρτι με δημητριακά με σοκολάτα, ή με δημητριακά με ξηρούς καρπούς (τα αποξηραμένα φρούτα αποκλείονται) με μερέντα :D ή κομματάκια από όποια σοκολάτα υπάρχει (υποχρεωτικά) στο ψυγείο.

(αναλόγως την ώρα καλύπτει και το μεσημβρινό γεύμα;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εδω και κανα διβδομαδο ξυπναω ειτε πρωι ειτε μετα απο μεσημεριανο υπνο και τρωω ενα παγωτινι πριν φτιαξω καφε:redface:
με μερέντα)

Δε παιρνω μερεντα πλεον γιατι σε μια μερα (κι ουτε) εχει φυγει με το κουταλακι:redface:

Ειμαι λιχουδω σοκολατου, τι να κανω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όταν έχω σχολείο, δύο φέτες με βούτυρο και μέλι και ένα ποτήρι γάλα, είναι αρκετά για 'μένα. Το καλοκαίρι πάλι, δεν τρώω τίποτα το πρωί :P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Κααααααααααααααααφέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε (χωρίς τσιγάρο ! )
Ως μανιακός καφεδάκιας έχω τις καφετιέρες έτοιμες κάθε μέρα ανελλειπώς και το tumbler κάθε μέρα μέσα στην τσάντα της σχολής...

Μωρέ λέτε να είμαι εθισμένος; Μπα δε νομίζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoKi

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Οπσωδήποτε καφέ (αν βαριέσαι να κάνεις εσπρέσο καλός είναι κι ο φραπές μωρέ), κι απο κει και πέρα ό,τι κάτσει, ακόμα και τον χθεσινό γύρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Στανταρ ενα φλιτζανι του τσαγιου corn flakes με ενα φλιτζανι του τσαγιου γαλα...τωρα μερικες φορες μπορει να πιω και ενα ποτηρι χυμο......μονο σημερα εκανα την αταξια μου κ εφαγα 3 μπισκοτα soft kings...:redface::redface: (υποσχομαι στον εαυτο μου οτι δεν θα το ξανακάνω..αλλα δεν φταιω εγώ...μου μιλούσαν τα άτιμα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


όταν έχω κέφια για πρωινό.....
αυτά τα gold flakes με γάλα ......αλλα δυστυχώς καταργήθηκαν......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Συνήθως και εγώ τίποτα και ξέρω ότι δεν είναι καλό αυτό :/
Αλλά το καλοκαίρι τώρα θα φαω κανένα τοστ, κανένα φρούτο που μου αρέσει πολύ για πρώι, ή δημητριακά... Αν δεν έχω όρεξη έναν χυμό απλά που θα έρθω στο γραφείο να κάτσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
ό,τι έχει στο ψυγείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lottie

Νεοφερμένος

Η lottie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για καλοκαίρι προτιμώ δημητριακά με γάλα που είναι δροσερά! Κι αν έχω διάθεση καθαρίζω κ κανα φρουτάκι!!:P
Θέλω να φτιάχνω και να τρώω πρωινό στο σπίτι κάθε μέρα, αλλά όταν δουλεύω ή έχω νωρίς το πρωί μάθημα δε γίνεται...δε μπορώ να ξυπνήσω αρκετά νωρίς!!!! :'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina K.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γαλα με nesquick!!! Αντε κι αν εχει φταξει η μανα μου κανα γλυκο!! Σημερα π.χ εφαγα κορμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Συνήθως για πρωινό τρώω δημητριακά ολικής αλέσεως με γάλα 1,5% ή ψωμί ολικής αλέσεως με φυστικοβούτυρο ή ψωμί ολικής αλέσεως με βιολογική πάστα ελιάς και έναν χυμό πορτοκάλι (φρέσκο ή συσκευασμένο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γαλα με δημητριακα συνηθως... αλλιως γαλα με κακαο...και μερικες φορες πινω χυμο πορτοκαλι με 1 φετα ψωμι με μαρμελαδα ή μερεντα
καφε nop!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
για τετοια ειμαστε?? δεν τρωω πρωινο....ααντε μια φορα στο τοσο να φαω κανα γαλα με δημητριακα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Για πρωινό θα πιω σίγουρα τον καφέ :P και αν προλάβω θα φάω ένα τοστ ή ένα μπολ δημητριακά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top