Τι σου έρχεται στο μυαλό όταν βλέπεις το avatar του από πάνω;

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια φίλη μου που σκαρώνει όλο τέτοιες φωτογραφίες, σαν το άβαταρ.

Μα πώς το κάνετε; Πείτε μου και μένα. :p
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μαι κοπέλα που παίζει πιάνο. Α και φοράει και λευκό φόρεμα.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Λυπηρή η περιγραφή σου Γιαννούτα.

Αποκάλυψη που αντί για ζόμπι έχει εξαγριωμένους πίθηκους.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Ηλιοβασίλεμα στο χωριουδάκι μου που καθόμουν 5 χρονών σκατούλι στο πίσω μπαλκόνι κι έβλεπα τον ήλιο να δύει πίσω από τα βουνά και χρωμάτιζε έτσι τα σύννεφα.

Αχ παππούλη μου, συγγνώμη που ξήλωνα τα πορτοκάλια από την πορτοκαλιά και τα πέταγα απέναντι στα κεραμίδια της θείας.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Alpha Male ^

Ααα έκανες και εσύ τέτοια; Και εγώ :(
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έναν άνθρωπο που δεν έχει τίποτα πια να χάσει.
 

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Μεξικανο μαφιόζο από τα LIDL.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Η Αγγλία :jester:
 

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αφρικανάκι που ήδη στα 8 έχει γυναίκα, παιδιά και καλάζνικοφ αλλά δεν ξέρει να πλένει τα δόντια του
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top