Τι σου έρχεται στο μυαλό όταν βλέπεις το avatar του από πάνω;

Lysippe

Well-known member

Η Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Μια φίλη μου που σκαρώνει όλο τέτοιες φωτογραφίες, σαν το άβαταρ.

Μα πώς το κάνετε; Πείτε μου και μένα. :p

Lysippe

Well-known member

Η Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Δωράκι από σοκολατένιο αυγό. Kinder έκπληξη.

Giannoutas

Well-known member

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,339 μηνύματα.
Μαι κοπέλα που παίζει πιάνο. Α και φοράει και λευκό φόρεμα.

Ιππολύτη

Well-known member

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,113 μηνύματα.
Λυπηρή η περιγραφή σου Γιαννούτα.

Αποκάλυψη που αντί για ζόμπι έχει εξαγριωμένους πίθηκους.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,282 μηνύματα.
Ηλιοβασίλεμα στο χωριουδάκι μου που καθόμουν 5 χρονών σκατούλι στο πίσω μπαλκόνι κι έβλεπα τον ήλιο να δύει πίσω από τα βουνά και χρωμάτιζε έτσι τα σύννεφα.

Αχ παππούλη μου, συγγνώμη που ξήλωνα τα πορτοκάλια από την πορτοκαλιά και τα πέταγα απέναντι στα κεραμίδια της θείας.

Giannoutas

Well-known member

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,339 μηνύματα.
Alpha Male ^

Ααα έκανες και εσύ τέτοια; Και εγώ :(

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,597 μηνύματα.
Έναν άνθρωπο που δεν έχει τίποτα πια να χάσει.

edweimaste

Well-known member

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 817 μηνύματα.
Μεξικανο μαφιόζο από τα LIDL.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,282 μηνύματα.
Η Αγγλία :jester:

edweimaste

Well-known member

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 817 μηνύματα.

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,597 μηνύματα.
Την αδερφή μου όταν ήταν μικρή.

Fast

Well-known member

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,504 μηνύματα.
αφρικανάκι που ήδη στα 8 έχει γυναίκα, παιδιά και καλάζνικοφ αλλά δεν ξέρει να πλένει τα δόντια του

hack3r

Well-known member

Ο Νίτσε να ραπαρει.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...