Τι σου έρχεται στο μυαλό όταν βλέπεις το avatar του από πάνω;

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ο μπάρμπας που στα οικογενειακά τραπέζια πα να κάτσει με τη "νεολαία"
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Underground τυπισσα αντισυμβατικη με αυτη την έννοια, και με μια απεριοριστη εννοια ελευθεριας.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η γυναίκα - μαγκάκι που διαβάζει Pillowfights και Χρυσηίδα Δημουλίδου :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η γυναίκα - μαγκάκι που διαβάζει Pillowfights και Χρυσηίδα Δημουλίδου :P
στο pillowfights ναι επεσες μεσα:worship: :clapping:,δημουλιδου δεν εχω διαβασει ποτε,δεν ετυχε:)

Λιγο σαν πολεμιστρια σε ιαπωνικα μανγκα και λιγο σαν αμαζονα,μια μειξη λοιπον:D
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φρεσκοχωρισμενη 40ρα που εβαψε τα μαλλια της πολυ ανοιχτο ξανθο και το παιζει 25ρα...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πλάκα κάνουμε εδώ... ελπιζω να μην εισαι εσυ στην πικ και πεταξα χοντραδα. 💜
οχι ηρεμησε δεν ειμαι
σε αγαπαω/σε συμπαθω αν αυτο σωζει κατι οπως και αλλα παιδια εδω
οποτε dont worry:)
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Καινούριο αβαταρ έτοιμο για κρίση του κοινού;; Μου θυμίζει έναν χαρακτήρα από ένα βιβλίο που μου άρεσε πολύ στην εφηβεία μου, κάπως έτσι τον φανταζόμουν. Ντέρταν Ριβοτγιούκ, ένας μηχανικός που βοηθάει να σωθεί ο κόσμος της μαγείας και της ειρήνης. Πολύ μπανταςς ήτανε και μουσικός.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πω ρε πουστη τι θέλω εγώ και έρχομαι στη θάλασσα Δεκεμβριατικα. Και που πήγε τώρα ο μαλάκας με το αμάξι; Νυστάζω.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χεντάι :clapping:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το βρηκα?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χεντάι :clapping:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το βρηκα?
O Guts είναι ο κατατρεγμενος από την μοίρα πρωταγωνιστής του Berserk που βρίσκεται συνεχώς κλεισμένος σε μια αέναη μάχη με τους πάντες συμπεριλαμβανομένου και του εαυτου για να ανακαλύψει και να εκπληρώσει την μοίρα του.

Έχει ρίξει έναν στην Casca on stage αλλα Δεν το λες και Χενται. Τουλάχιστο όχι σε σχέση με αυτά που βλέπει η @Agaphbou :P
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
O Guts είναι ο κατατρεγμενος από την μοίρα πρωταγωνιστής του Berserk που βρίσκεται συνεχώς κλεισμένος σε μια αέναη μάχη με τους πάντες συμπεριλαμβανομένου και του εαυτου για να ανακαλύψει και να εκπληρώσει την μοίρα του.

Έχει ρίξει έναν στην Casca on stage αλλα Δεν το λες και Χενται. Τουλάχιστο όχι σε σχέση με αυτά που βλέπει η @Agaphbou :P

Δηλαδή μη δούμε μια φορά για την καφρίλα Boku no pico, αμέσως να μας βγει το όνομα να 'ούμε ότι βλέπουμε χεντάι...


Εγώ κάθε φορά που βλέπω το αβαταρ σου μου ρχεται το τέλειο OST του Guts στο μυαλό, αλλά επειδή ούτε καν τραγουδιέται θα πω γενναίος πολεμιστής έτσι να κλισεδιάσουμε λίγο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δηλαδή μη δούμε μια φορά για την καφρίλα Boku no pico, αμέσως να μας βγει το όνομα να 'ούμε ότι βλέπουμε χεντάι...


Εγώ κάθε φορά που βλέπω το αβαταρ σου μου ρχεται το τέλειο OST του Guts στο μυαλό, αλλά επειδή ούτε καν τραγουδιέται θα πω γενναίος πολεμιστής έτσι να κλισεδιάσουμε λίγο.
δες εδω :clapping:
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν βλέπω αυο το ροζ μαλλί και το τούρλα βυζι μου έρχεται αυτό στο μυαλο


Επισης τους λόγους που έπρεπε να πεθάνει η Conrelia.

Μίλησε μας για τις περιπέτειες σου στον κόσμο του, boku no pico Αγάπη.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μίλησε μας για τις περιπέτειες σου στον κόσμο του, boku no pico Αγάπη.

Ημουν... 15-16; Κάπου κει. Εγώ, ο "κολλητός" μου που γούσταρα, πριν τα φτιάξουμε δηλαδή και 2 κολλητοί του στο σπίτι του πατέρα του. Έχουμε πάρει και πιτόγυρα, έχουμε αράξει στον καναπέ και καθόμαστε δίπλα δίπλα. Όπως καταλαβαίνεις δε θυμάμαι απολύτως τίποτα απ' το ανιμε, μόνο κάτι κριπι τσιριδουλες. Το μυαλό μου εκείνη τη στιγμή ήταν σε φάση "omg πόσο ωραίος ειν ο Γιώργος, omg με πλησίασε, αχ ακούμπησαν τα χέρια μααας"... Ναι, ξέρω, σαντ.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ημουν... 15-16; Κάπου κει. Εγώ, ο "κολλητός" μου που γούσταρα, πριν τα φτιάξουμε δηλαδή και 2 κολλητοί του στο σπίτι του πατέρα του. Έχουμε πάρει και πιτόγυρα, έχουμε αράξει στον καναπέ και καθόμαστε δίπλα δίπλα. Όπως καταλαβαίνεις δε θυμάμαι απολύτως τίποτα απ' το ανιμε, μόνο κάτι κριπι τσιριδουλες. Το μυαλό μου εκείνη τη στιγμή ήταν σε φάση "omg πόσο ωραίος ειν ο Γιώργος, omg με πλησίασε, αχ ακούμπησαν τα χέρια μααας"... Ναι, ξέρω, σαντ.
Ο Γιώργος ειναι ανεκπληρωτος έρωτας ή το αναποδο?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο Γιώργος ειναι ανεκπληρωτος έρωτας ή το αναποδο?
Δεν ειναι καθολου sad ειναι sympathetic all this
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top