Τι σε έκανε να συγκινηθείς τελευταία φορά;

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ένα μήνυμα!
... αφού είμαι αδερφός παρά ένα ξ...
Μπορεί να το είπε για πλάκα, αλλά με συγκίνησε το χαζό! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μια ωραία και εις βαθέων συζήτηση που είχα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εχμ... το Σαββατο που μας περασε οταν η αγαπημενη μου καθηγητρια των γερμανικων μου ανακοινωσε οτι θα φυγει οριστικα στη Γερμανια:bye:Οταν με αποχαιρετουσε για να φυγει λεγοντας μου:"Συνεχισε αυτο που κανεις και θα δεις οτι θα φτασεις ψηλα"δεν ηθελα να βαλω τα κλαματα αλλα οταν την ακουσα να το λεει συγκινηθηκα :(
Μια ταινια που ειχα δει την Κυριακη με ενα αγορι να αποχαιρεταει την κοπελα (ηταν αρρωστη)
Το ξερω ειμαι λιγο μπεμπα αλλα ειναι μερικα πραγματα τα οποια με αγγιζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το ότι δεν θα μας ξαναδώ σαν συμμαθητές όλους μαζί ξανά. :(
Και ειδικά τον Σάκη, θα μου λείψει ο μουρλός:/: :P
πφφφφφφφφφ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
οταν μου ανακοινωσε το αγορι μου οτι δεν θα φυγει τελικα για Αμερικη....λυτρωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
ενα μηνυμα που με αποκαλουσε μαλακισμενο και αμεσως μετα ελεγε μου ελειψες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
η καθηγητρια μου... με δυο πραξεις της: 1) ειπε πως θα φυγει απο το σχολειο και 2) οταν της εδωσα το δωρο που της αγορασα με αγκαλιασε και αρχισε να κλαιει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
η καθηγητρια μου... με δυο πραξεις της: 1) ειπε πως θα φυγει απο το σχολειο και 2) οταν της εδωσα το δωρο που της αγορασα με αγκαλιασε και αρχισε να κλαιει :(
και παλι προχθες ηλθε και καθισε μαζι μου... και κου λεει: σε ευχαριστω πολυ... δεν επρεπε... με εφερες σε δυσκολη θεση... ενα να ξερεις... μην τα παρατησεις ποτε! και μην φοβασαι δεν θα χασουμε επαφη αλλα και να χαναμε ποτε δεν θα σε ξεχουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Όταν ένιωσα πως θα σε χάσω, συγκινήθηκα.. :cry_x: :happy: Αλλά δεν σε έχασα. :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
αυτο:Η μαμά φροντίζει τον παππού.
Τον ντύνει.
Του πλένει το πρόσωπο.
Του χαϊδεύει τα μαλλιά, καλοχτενισμένα.
Του γυαλίζει τα παπούτσια.
Του σταυρώνει τα χέρια.
Του κλείνει τα μάτια.

-Θα παίξουμε κρυφτό?.... ρωτά η πιτσιρίκα

-Θα παίξουμε θάνατο, απαντά η μαμά...

Η πιτσιρίκα δεν κλαίει.
Δεν σταματά το τραγούδι της.
Δεν φορά πένθιμα μάτια.

Πλησιάζει στον παππού και του ψιθυρίζει:

-Εσύ θα τα φυλάς.
Εγώ θα κρύβομαι στη Ζωή
και θα με ψάχνεις από τον Ουρανό.
Μην με μπερδέψεις με τα άλλα κοριτσάκια.
Εγώ είμαι η Αγαπημένη σου.
Μαζί θα παίζουμε, ώσπου θα γίνω κι εγώ γιαγιά
και θα έρθω να σε κυνηγήσω στον Παράδεισο....

το ειχα γραψει και στο θεμα σκεψεις... αλλα ειναι καπως.... :cry_x::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οταν μου ανακοινωσε το αγορι μου οτι δεν θα φυγει τελικα για Αμερικη....λυτρωση...

Με την πρώτη σάρωση αυτό διάβασα. :loltooth:

Sorry, για το off. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τo post #166...Δεν υπαρχουν λογια!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δεν συγκινηθηκα με αυτο που θα σας πω αλλα εριξα ενα κλαμα!!! χθες την ωρα που εγραφα ηταν επιτηριτρια αυτη η στριγγλα η γυμναστρια! ε ναι ρε φιλε! μια χαρα κυριο ειχαμε ηλθε αυτη!! εκλαψα διοτι εκτος αυτη ηταν μεσα και η μαμα της γελουσαν σαν τις χαζες και ξεχασα ποιες ειναι οι πλαγιες πτωσεις στα αρχαια! :book::rtfm::closed::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Δε συγκινήθηκα ακριβώς, αλλά μου προκάλεσε έντονα και αντιφατικά συναισθήματα.

Aξίζει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πάντα την αγαπούσα αλλά εκείνη ποτέ δεν το έμαθε. Τα χρόνια πέρασαν και εγώ συνέχιζα πολύ κοντά στη ζωή της, στις σχέσεις τις, στο γάμο της.

Ήμουν δίπλα της όταν γεννήθηκαν τα παιδιά της μέχρι που έγινα και ο νονός ενός από αυτά. Το πρόσωπό της φωτιζόταν όταν με έβλεπε, το χαμόγελο της με αναστάτωνε. Εγώ την αγαπούσα, αλλά εκείνη δεν το ήξερε, ήταν η μεγάλη μου αγάπη. Ποτέ δεν παντρεύτηκα, ήθελα να ζήσω για εκείνη. Ποτέ δεν τόλμησα να της υπονοήσω τα συναισθήματά μου και μια μέρα εκείνη αρρώστησε, όλα έγιναν πολύ γρήγορα, ξέραμε ότι θα πέθαινε σύντομα. Πήγα να τη δω, έμενα ατέλειωτες ώρες στο πλευρό της, και πια δεν υπήρχε χαρά στο χλωμό της πρόσωπο. Σε μια στιγμή ένιωσα ότι το χέρι της έπιασε πολύ σφιχτά το δικό μου, άνοιξε τα λυπημένα, κλαμένα, μάτια της. Τα χείλη της ψιθύρισαν λέξεις που πάντα περίμενα, αλλά ποτέ δεν πίστεψα ότι θα τις άκουγα. Πολύ τρυφερά, αργά, μου είπε: αγάπη μου, ευχαριστώ για όλα όσα μου έδωσες. Θα σου πω ένα μυστικό, σ'αγαπώ, σ' αγάπησα όσο κανένα σ' αυτό τον κόσμο, όμως ποτέ δεν τόλμησα να σου το πω, φοβόμουν....ότι δεν θα μ' αγαπούσες. Πείτε στα άτομα που αγαπάτε ότι τα αγαπάτε.... γιατί αλλιώς, μια μέρα μπορεί να είναι πολύ αργά. μην τον(την) αφήσεις να φύγει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Πάντα την αγαπούσα αλλά εκείνη ποτέ δεν το έμαθε. Τα χρόνια πέρασαν και εγώ συνέχιζα πολύ κοντά στη ζωή της, στις σχέσεις τις, στο γάμο της.

Ήμουν δίπλα της όταν γεννήθηκαν τα παιδιά της μέχρι που έγινα και ο νονός ενός από αυτά. Το πρόσωπό της φωτιζόταν όταν με έβλεπε, το χαμόγελο της με αναστάτωνε. Εγώ την αγαπούσα, αλλά εκείνη δεν το ήξερε, ήταν η μεγάλη μου αγάπη. Ποτέ δεν παντρεύτηκα, ήθελα να ζήσω για εκείνη. Ποτέ δεν τόλμησα να της υπονοήσω τα συναισθήματά μου και μια μέρα εκείνη αρρώστησε, όλα έγιναν πολύ γρήγορα, ξέραμε ότι θα πέθαινε σύντομα. Πήγα να τη δω, έμενα ατέλειωτες ώρες στο πλευρό της, και πια δεν υπήρχε χαρά στο χλωμό της πρόσωπο. Σε μια στιγμή ένιωσα ότι το χέρι της έπιασε πολύ σφιχτά το δικό μου, άνοιξε τα λυπημένα, κλαμένα, μάτια της. Τα χείλη της ψιθύρισαν λέξεις που πάντα περίμενα, αλλά ποτέ δεν πίστεψα ότι θα τις άκουγα. Πολύ τρυφερά, αργά, μου είπε: αγάπη μου, ευχαριστώ για όλα όσα μου έδωσες. Θα σου πω ένα μυστικό, σ'αγαπώ, σ' αγάπησα όσο κανένα σ' αυτό τον κόσμο, όμως ποτέ δεν τόλμησα να σου το πω, φοβόμουν....ότι δεν θα μ' αγαπούσες. Πείτε στα άτομα που αγαπάτε ότι τα αγαπάτε.... γιατί αλλιώς, μια μέρα μπορεί να είναι πολύ αργά. μην τον(την) αφήσεις να φύγει!!!
Ελα ρε Μαρακι.....μην τα λες ετσι αυτα....:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:....πωωωω καθε φορα που το διαβαζω.....:cry_x::cry_x::cry_x:!!!Ασε καλυτερα δεν θα πω....:cry_x::cry_x:!!!!Πραγματικα ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧ...Ειναι ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!!!Γιατι....???Γιατι...?? Μονο οταν προκειτε να χασουμε καποιον θελουμε να του πουμε οσα ΘΕΛΟΥΜΕ μεσα απο την ΚΑΡΔΙΑ μας να πουμε!!!!!Γιατι...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ελα ρε Μαρακι.....μην τα λες ετσι αυτα....:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:....πωωωω καθε φορα που το διαβαζω.....:cry_x::cry_x::cry_x:!!!Ασε καλυτερα δεν θα πω....:cry_x::cry_x:!!!!Πραγματικα ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧ...Ειναι ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!!!Γιατι....???Γιατι...?? Μονο οταν προκειτε να χασουμε καποιον θελουμε να του πουμε οσα ΘΕΛΟΥΜΕ μεσα απο την ΚΑΡΔΙΑ μας να πουμε!!!!!Γιατι...???

η ψυχολογια μου ειναι χαλια Βασιλη.... Ανεβαζω συνεχεια τετοια... Κι εσυ το ιδιο εχεις...... αλλα ξερεις κατι οταν χασεις καποιον θα τον εκτιμησεις οσο ποτε! ενω αν τον εχεις καθε μερα... Αν αισθανεσαι χαλιαμην το διαβαζεις....αχ και ενας ανθρωπος που με καταλαβαινει ΑΠΟΛΥΤΑ...Θα εκτίμησες κατι μόνο όταν το χάσεις... και θα το χάσεις γιατί ποτε δεν το εκτίμισεσ όπως του άξιζε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top