Τι ομάδα είστε;

Τι ομάδα είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 21 15.0%
  • Αιγάλεω

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Απ. Καλαμαριάς

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άρης

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Ατρόμητος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εργοτέλης

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ιωνικός

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κέρκυρα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ξάνθη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 49 35.0%
  • ΟΦΗ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 33 23.6%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 16 11.4%

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ΑΕΚάρα για πάντα!!! Απο τις αλλες, τις μικρές, Λίβερπουλ και Μπάρτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth:
ΑΕΚάρα για πάντα!!! Απο τις αλλες, τις μικρές, Λίβερπουλ και Μπάρτσα.
"Ποια Liverpool, αυτη που αφησαμε 39 βαθμους πισω περσι στο πρωταθλημα?" Χοσε Μουρινιο

Milan και Θρυλος... Και Fulham!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
"Ποια Liverpool, αυτη που αφησαμε 39 βαθμους πισω περσι στο πρωταθλημα?" Χοσε Μουρινιο

Τι να κάνουμε, δεν έχουν όλες οι ομάδες πρόεδρους που πλουτίζουν από παρανομίες για να ξεπλένουν τα λεφτά τους στις ομάδες τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth:
Τι να κάνουμε, δεν έχουν όλες οι ομάδες πρόεδρους που πλουτίζουν από παρανομίες για να ξεπλένουν τα λεφτά τους στις ομάδες τους...
Το οτι μισω την Chelsea το ξερεις, οποτε τελος συζητησης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
ΑΡΗΣ


Αυτές είναι οι ομάδες που έχω ως τα τωρα υποστηρίξει κατα καιρούς... Ουφ τι νιλα παθαμε χθες ρε γμτ! :( Ο Ολυμπιακός αν και δεν ασχολούμαι φανατικά με το ποδοσφαιρο/μπασκετ είναι μακράν η αγαπημένη μου ομάδα. Η Μαυρη Θυελλα είναι μια μικρη τοπική ομάδα που κάποτε πριν 8-9 χρονια ήταν Α εθνική στο ποδοσφαιρο. ο ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ προεδρος όμως την ΞΕΠΟΥΛΗΣΕ! Αυτός ηταν 10 φορές χειρότερος απο τον Κόκκαλη! Πάλι καλα που δεν έχει το βεληνεκές του Κοκκαλη να λέμε! Τον Αρη τον συμπαθουσα μικρη λόγω μπάσκετ... Γκαλης ήταν αυτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Juventus και Ολυμπιακος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
AEKτζής είμαι αλλά και....

Θύελλα Φτερνού!!!

(η ομάδα του χωριού μου... κάποτε υπήρχε στα τοπικά, τώρα μαζευόμαστε κάθε καλοκαίρι και πατάμε κάτω όλα τα γειτονικά χωριά!!!!):clapup:



ΥΓ>High_Voltage, αν δεν κάνω λάθος, η Μαύρη Θύελλα η Καλαμάτα δεν είναι;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
High_Voltage, αν δεν κάνω λάθος, η Μαύρη Θύελλα η Καλαμάτα δεν είναι;;:hmm:

δεν κάνεις λάθος. Η Καλαμάτα είναι!... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
παοκ..


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:

ναι ναι! Η πολυλατρεμένη σου ομάδα ε? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps. Chill out Dark... hmm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παναθηναϊκός φυσικά! και από έξω υποστηρίζω Μπαρτσελόνα και Μαντσεστερ Γιουναϊτεντ

:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Ολυμπιακός από Ελλάδα και από Ευρώπη Real,Liverpool και Juventus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ολυμπιακός βέβαια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Υποτίθεται ότι είμαι Ολυμπιακός..και λέω υποτίθεται,γιατί δεν είμαι ιδιαίτερα ποδοσφαιρόφιλη/μπασκετόφιλη (μόλις κατοχύρωσα νομικά τις 2 αυτές λέξεις που ολομόναχη σκαρφίστηκα,για να μην προσπαθήσει να τις υιοθετήσει κανένας άλλος,τόσο ωραίες και εύηχες που είναι..!! :bleh::bleh:)..οι μόνες περιπτώσεις που πορώνομαι και το πέρνω πολύ ζεστά το όλο θέμα,είναι όταν παίζει η εθνικάρα μας..!!! :worship: :yahoo: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βασικα ειμαι ΑΕΚ, Ροδος, Κολοσος (στο μπασκετ) και Δωριεας. Ομως, εχω να δω αγων της ΑΕΚ απο περιση, Εεχω να παω το γηπεδο της Ροδου απο προπερσυ, εχω να ακουσω για αποτελεσμα που εφερε ο Δωριεας απο οταν πηγενα 5 δημοτικου και το μονο που ξερω για τον Κολοσο ειναι οτι παιζει στην Α1. Οπως καταλαβενετε ειμαι πολυ φιλος του αθλητισμου:P Βασικα της ομαδες αφτες της υποστιριζω:
ΑΕΚ: Καθως ο πατερας μου ειναι ΑΕΚ-τζης και οταν ασχολουμουν με το ποδοσφαιρο υποστιριζα την ΑΕΚ
Ροδος: Καθος ειναι τοπικη ομαδα της Ροδου που παιζει στην Γ εθνικη και οπως και να το κανουμε... Τωρα θα μου πειτε γιατι δεν υποστιριζω τον Διαγορα που τα παει και καλυτερα.... αμα γινετε ροδιτες θα καταλαβετε...:P
Δωριεας: Εκει επαιζαν ο πατερας μου και ο θειος μου (ερασιτεχνικα),εχει εμπνευσμενο ονομα και καθως ειναι συλογος που χρονια τωρα προσπαθει να παει στην Δ' εθνικη και δεν τα καταφερνει.
Κολοσος: Τοπικη ομαδα που παιζει Α1 δεν ειναι και λιγο... Και ας χανει συνεχια..

(ενοειτε οτι ο πατερας μου δεν υποστιριζει μονο την ΑΕΚ, ειναι και με τις αλλες)

Το poll ομως που πειγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πως δεν το είχα δει νωρίτερα;
Κι εγώ Ολυμπιακός και σε πείσμα όλης της οικογένειας μου που είναι ΑΕΚ:)
Εδώ που ήρθα βέβαια δεν το πολυλέω.:(
Αντίθετα λέω ένα άλλο που μου χει κολλήσει τον τλτ καιρό όταν κάνω μ*λ*κιες
"Θα πέσω στο γήπεδο του ΟΦΗ ντυμένη γάβρος";) ;) :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μα καλά κανένας βόρειος?????????

"Είσαι μια ουσία, ουσία μαγική
είσαι ένα βότανο μοναδικό στη γη
όπου και να παίζεις θα σ'ακολουθώ
Δικέφαλε στ'ορκίζομαι για'σενα μονο ζω..."

ΠΑΟΚ είμαι :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Θρυλος υπαρχει μονο ενας, και ετσι θα ειναι για παντα......
οι υπολοιποι ας δοκιμαζουν να φτασουν τον Ολυμπιακο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παναθηναικος (Παλιοτερα πηγαινα και κανενα γηπεδο, τωρα που..?!:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Παναθηναικος (Παλιοτερα πηγαινα και κανενα γηπεδο, τωρα που..?!:/:)

Έτσι όπως έχει καταντήσει το γήπεδο, δε μπορείς να πάρεις τους φίλους σου και να πας, ή να πάρει ενας άνθρωπος τη γυναίκα του και τα παιδιά του και να πάνε να απολαύσουν ενα παιχνίδι, γιατί όλοι απορούν αν θα επιστρέψουν στο σπίτι όρθιοι ή σε φορείο... Τώρα αν απλά δεν έχεις χρόνο, είναι άλλο θέμα αυτό. :)

Και φυσικά.... είμαι και εγω ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ! (Άντε μια Β' Εθνική να πάμε μπας και ξυπνήσει η διοίκηση... :mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top