Τι ομάδα είστε;

Τι ομάδα είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 21 15.0%
  • Αιγάλεω

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Απ. Καλαμαριάς

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άρης

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Ατρόμητος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εργοτέλης

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ιωνικός

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κέρκυρα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ξάνθη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 49 35.0%
  • ΟΦΗ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 33 23.6%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 16 11.4%

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,852 μηνύματα.
Δεν είμαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κάτσε ρε άρχοντα γιατί με μπέρδεψες... το πράσινο του ΠΑΟ με τα ερυθρόλευκα της PSV πως τα ταιριάζεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κοιτα...δεν ειναι οτι ασχολουμαι και πολυ, γιαυτο μου ειναι ευκολο να αλλαξω. δε μπορει να πηγαινω σπιτι τους ξερω γω και να βλεπουμε αγωνα και να ειμαστε διαφορετικες ομαδες!! καλα, τωρα που το λεω δε μου φαινεται και τραγικο ακομα και να μαστε.. αλλα τελοσπαντων! αν ημουν πολυ φαν δε θα αλλαζα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Κάτσε ρε άρχοντα γιατί με μπέρδεψες... το πράσινο του ΠΑΟ με τα ερυθρόλευκα της PSV πως τα ταιριάζεις ???

Η Deesje μένει κοντά στο Eindhoven :redface: (Θα στη γνωρίσω όταν ανέβουμε Ολλανδία. Τρελιάρη αν και είσαι γαύρος θα σε φτιάξω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την Μισέλ μια που έχω περάσει και απο τις 2 θέσεις και ως παίχτρια και ως θεατής δεν είναι το ίδιο.

τώρα δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα, όταν ασχολιόμουν όμως ήμουν και συνεχίζω να είμαι ολυμπιακός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Εγω δηλώνω φανατική παναθηναικός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Good girl :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Thanks..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χαχαχαχα... do you remember my name?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το αίμα μου είναι κόκκινο και δεν θα μπορούσα ουδέποτε να αρνηθώ την ίδια μου τη φύση!

ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ για μια ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.

ΟΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕ ΠΟΡΩΝΕΙΣ!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τι παλτά μοιράζουμε στην Ευρώπη φέτος!!! Μια εμείς οι γάυροι και μια χθές τα βαζελάκια. Κρίμα και φέτος περίμενα πολλά και απο τις 2 ομάδες. 1 γκόλ βάλαμε και αυτό ήταν στα δίχτυα μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Τι παλτά μοιράζουμε στην Ευρώπη φέτος!!! Μια εμείς οι γάυροι και μια χθές τα βαζελάκια. Κρίμα και φέτος περίμενα πολλά και απο τις 2 ομάδες. 1 γκόλ βάλαμε και αυτό ήταν στα δίχτυα μας!:)
Πράγματι άθλιο θέαμα! Ειδικά από τον Ολυμπιακό είμαι απογοητευμένος (όχι ΔΕΝ είμαι Ολυμπιακός αλλά με τόσα ονόματα και τέτοιες εμφανίσεις πρέπει να προσπαθήσεις για να χάσεις από τη Ροζενμποργκ)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω είμαι Ολυμπιακός! και όντως ήταν απαράδεκτή εμφάνιση. Μετά το 1-0 το οποίο ήταν και αυτογκόλ συμπερίφερθήκαμε λες και κερδίζαμε 3-0 και είμασταν στο 90. Χλομούς μας βλέπω για την συνέχεια. Πάντος είναι και λίγο άδικο για όλες τις Ελληνικές ομάδες να ξεκινάει τόσο νωρίς το champions league, οι ξένες ομάδες έχουν περισσότερα παιχνίδια στα πόδια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
[Οfftopic]Τόσον καιρό προσπαθούσα να καταλάβω τι μου θύμιζε το avatar σου και μόλις πριν από λίγο μου ήρθε η φλασιά! Band of Brothers! :worship: [/Offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
[Οfftopic]Τόσον καιρό προσπαθούσα να καταλάβω τι μου θύμιζε το avatar σου και μόλις πριν από λίγο μου ήρθε η φλασιά! Band of Brothers! :worship: [/Offtopic]

Και ο winters που βλέπεις στο avatar είναι ο πραγματικός και όχι ο ηθοποιός! Του είχα γράψει και μου έστειλε απάντηση με υπογεγραμένη την φώτο που βλέπεις. Το Hang tough είναι αυτό που μου έγραψε στην φώτο του. Φοβερό τύπος!

κόβει το μάτι σου, μπράβο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγω ειμαι Ολυμπιακος. Απο ευρωπαϊκες... χμ... αστο! Παλια υποστηριζα τη Λατσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ολυμπιακος και από ξένες ρεαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axidous

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ειμαι Πειραιώτης άρα ειμαι Ολυμπιακος ! Και μόνο για αυτο τον υπεροχο κοσμο αξιζει κανεις να ασχολειται μαζι του
(δεν αναφερομαι σε ανεγκεφαλους οπαδους) για φιλαθλους λεω

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
PAO for ever:) :) :) :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top