Τι θα κάνατε σε περίπτωση που είχατε κάποιο "ηχητικό" ατύχημα σε δημόσιο χώρο

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το poll είναι καθαρά η αρχή ξεσαλώστε με το θέμα! Γράψτε και την χειρότερη εμπειρία σας πάνω σε αυτο άσχετα αν το κάνατε εσείς η κάποιος άλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μια φορα εκανα chat στο messenger με καποιον και εκεινος ηταν σε καμερα, μαλλον την εκανε εκεινος γιατι σηκωθηκε καπνος και μετα αυτος κοκκινησε, δεν ειπα τιποτα γιατι κατα τ'αλλα τον συμπαθω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν δεν με είχαν καταλάβει θα έκανα ή το δευτερο ή το τρίτο. Αν ήταν σίγουροι πέρα απο κάθε αμφιβολία οτι το έκανα εγώ θα γελουσα και θα ελεγα ενα "Συγγνώμη". ε το πιο πιθανο θα ήταν να μου απαντήσουν "Ελα μωρε ανθρωπινα ειναι αυτά" και όλα οκ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Θα φόραγα την αντισφυξιογόνο μάσκα μου για να είμαι ο μόνος που θα επιζήσει σε αυτόν τον βιοχημικό πόλεμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Θα ντρεπόμουν παρα πολύ και θα ήθελα να εξαφανιστώ εκείνη την στιγμη,αν δεν γινόταν αυτό και με καταλάβαιναν θα έκανα ότι και η Michelle θα ζητούσα συγνώμη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ψηφισα το δευτερο αν και δεν ισχυει απολιτα, απλα θα κοιτουσα και καλα προσπαθοντας να καταλαβω πιος το εκανε... παντα πιανει μεχρι στιγμης :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
:whistle: :whistle: :whistle:

Θυμάμαι το Νοέμβρη είχα ραντεβού με μια πρώην απο Νομική στις 2 το μεσημέρι. Και ως τότε είχα μάθημα στη σχολή. Απ το άγχος μου, όταν τελειώσαμε το μάθημα στις 2, μου ξέφυγε μια :redface:. Το θέμα ήταν πως απο πίσω μου ήταν μια θεα γνωστή μου! :'( Δεν έφευγε η ρουφιάνα :devil: Καθόταν εκεί ακίνητη! Πλάκα στην πλάκα μετά απο κάτι μέρες άρχιζε να κάνει πιο πολύ παρέα μαζί μου! :wacko:

Βίτσια οι ΑΣΟΕΕίτισες! :hehe: :rofl: :hehe: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Θα γύρναγα στο κοντινότερο άτομο που κάνει :thumbsdown: και θα φώναζα δυνατά "ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΛΑΝΕΙΣ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Θα γύρναγα στο κοντινότερο άτομο που κάνει  :thumbsdown: και θα φώναζα δυνατά "ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΛΑΝΕΙΣ".

σωστό και αυτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Θυμάμαι το Νοέμβρη είχα ραντεβού με μια πρώην απο Νομική στις 2 το μεσημέρι. Και ως τότε είχα μάθημα στη σχολή. Απ το άγχος μου, όταν τελειώσαμε το μάθημα στις 2, μου ξέφυγε μια . Το θέμα ήταν πως απο πίσω μου ήταν μια θεα γνωστή μου! Δεν έφευγε η ρουφιάνα Καθόταν εκεί ακίνητη! Πλάκα στην πλάκα μετά απο κάτι μέρες άρχιζε να κάνει πιο πολύ παρέα μαζί μου!

Βίτσια οι ΑΣΟΕΕίτισες!

Λες αν την κέρναγες μερικές ακόμα να σου καθόταν κιόλας ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Θα έκανα θορύβους με το στόμα μου ή θα έτριβα το παπούτσι μου στο πάτωμα και καλά αυτό ήταν που ακούστηκε και όχι τα αέρια :D :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Θα έκανα θορύβους με το στόμα μου ή θα έτριβα το παπούτσι μου στο πάτωμα και καλά αυτό ήταν που ακούστηκε και όχι τα αέρια :D :D :P
Χα χα! Και εγω μαλλον αυτο θα εκανα! Αλλιως θα πεθανα απο τη ντροπη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Α! Μου χει τύχει σε διάφορες versions...

Μία που "αφέθηκα" εξαιτίας ενός ξεσπάσματος στα γέλια... Ήμουν με την κολλητή μου οπότε απλά συνεχίσαμε τα γέλια...

Μία που "αφέθηκα" ενώ ήμουν σπίτι με το σκύλο και ντράπηκα πάρα πολύ γιατί ενώ καθόταν δίπλα μου σηκώθηκε κι έφυγε...

Κατά τα άλλα το στομάχι μου κάνει παρόμοιους θορύβους και πάντα ντρέπομαι γιατί δε θέλω να νομίζουν οι άλλοι ότι αερίστηκα οπότε είτε κάνω θορύβους με παπύτσια καρέκλες κτλ, είτε λέω πεινάω χωνεύω κτλ...

Μία Ταϊβαέζα που γνώρισα το καλοκαίρι αεριζόταν συστηματικά και έπαιρνε μία χαζή φάτσα και γέλαγε μόνη της... Κανείς ποτέ δεν την σχολίασε... Αυτό με έβαλε σε σκέψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά έτοιχε σε τάξη, εγώ ρεψήματα και άλλου ίδους ήχους δεν βγάζω, έχω πρόβλημα(αυτό είναι άλλη ιστορία) εγώ λοιπόν δεν ρέβομαι ΠΟΤΕ Μια φορά έτιχε να ρευτώ μέσα στην τάξη την ώρα που έλεγα μάθημα, με πέταξαν έξω, νόμιζαν ότι κοροίδευα τον καθηγητη, πραγματικά ακόμα προσπαθω να ρευτώ και δεν μπορώ, αλλα εκείνη η συχαμένη μέρα θα μου μίνει αξέχαστη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Υπηρχε poll once upon a time ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gian

Νεοφερμένος

Η πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΑΧ..Αυτά συμβαίνουν..Δεν νομίζω να το έπαιρνα πολύ βαριά πάντως..Μάλλον θα έκανα την πάπια:redface::):D:Pχιχι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι Thread και αυτό...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ξυπνάω τα θυρία μπορατ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Υπηρχε poll once upon a time ?

Το poll είναι καθαρά η αρχή ξεσαλώστε με το θέμα! Γράψτε και την χειρότερη εμπειρία σας πάνω σε αυτο άσχετα αν το κάνατε εσείς η κάποιος άλλος!

Ε πριν δύο χρόνια .. μάλλον! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Χμμμμ....Θα κοιτούσα τον διπλανό μου αηδιασμένη....
Αν δεν υπήρχε διπλανός θα έκανα κάποιον ήχο και εγω να τα μπαλώσω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top