Τι θα κάνατε σε περίπτωση που είχατε κάποιο "ηχητικό" ατύχημα σε δημόσιο χώρο

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι θα κάνατε σε περίπτωση που είχατε κάποιο "ηχητικό" ατύχημα σε δημόσιο χώρο

Πφφφ.. μετά από κάτι ώρες κατάλαβα τι εννοεί ο ποιητής. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τι θα κάνατε σε περίπτωση που είχατε κάποιο "ηχητικό" ατύχημα σε δημόσιο χώρο ;


μου έχει συμβεί και μάλιστα 2 φορές :redface:
την πρώτη βρέθηκα καταλάθος σε ανοιχτή συναυλία της καλομοίρας και την δεύτερη σε λάιβ που συμμετείχαν και οι going through

απλά έκλεισα τα αυτιά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!Θα κοιτουσα τον απο διπλα με απαξιωτικο υφος....θαρρεις και το εκανε αυτος!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Μία που "αφέθηκα" ενώ ήμουν σπίτι με το σκύλο και ντράπηκα πάρα πολύ γιατί ενώ καθόταν δίπλα μου σηκώθηκε κι έφυγε...
χαχαχαχα ακομα γελαω!!!

λοιπον εγω εχω μια φιλη που μοιαζει με την αντελινα τζολι. ομως μιλαμε ιδια! τη σταματανε στο δρομο για να βγαλουν φωτογραφια....και προφανως ειναι κουκλαρα! ημασταν στο λεωφορειο λοιπον και διπλα μας ενας τυπος πολυ χοντρος με φατσα καρικατουρε. αλλα μιλαμε πολυ χοντρος. σ εκαποια φαση επειδη ειχε φαει πολυ αυτη η φιλη μου, ειχε πιει και οτι υπαρχει ριχνει ενα ρεψιμο απιστευτης εντασης και βαθους. χαριτωμενα αλλαζει ποζα το κεφαλι, χαμογελα λιγακι και κοιταει αλλου. λοιπον ολο το λεωφορειο κοιταζε το χοντρο περιεργα με τρομο και εκπληξη. ο ανθρωπος ειχε μεινει. με ενα απιστευτα αστειο μουτρακι σε στυλ "δε φταιω, δεν ημουν εγω αληθεια λεω...". αλλα ποιος να τον πιστεψει? κριμα ο ανθρωπος...εγω ειχα πεθανει στο γελιο παντως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
μια φορα εκανα chat στο messenger με καποιον και εκεινος ηταν σε καμερα, μαλλον την εκανε εκεινος γιατι σηκωθηκε καπνος και μετα αυτος κοκκινησε, δεν ειπα τιποτα γιατι κατα τ'αλλα τον συμπαθω... ;)

Τι καπνός;;; :eek:

(οκ δεν περιμένω απάντηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
αχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχααχχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ελιωσα μιλαμε!!!!!!!!!!!!
"Σηκωθηκε καπνος!"
Αχαχαχχαχχχαχχαχαχαχχαχαχαχ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδιά χωρίς πλάκα. Αυτό με τον καπνό το' χω ακούσει και γω, επειδή είναι κι αυτό "αέριο" αν έρθει σε επαφή με αναπτήρα(φωτίτσα) σε μικρή απόσταση θα βγάλει καπνό.
axaAXaxa. Ένας φίλος μου το' χει πει και τον πίστεψα. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ααααχαχαχαααχααααααα...........!!!!!!
καπνόοοοοοος!!!!! είναι πολύ αστείο.. δεν το είχα ξαναακούσει αλλά τώρα που το λέτε το πιστεύωωω....φαντάσου να σου συμβεί και να δεις και καπνόοοοοο...φρίκηη :P:redface:
χαχαχαχααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Εγω παντως πιστευω πως 8α κοκκινιζα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Evaggelia x

Νεοφερμένος

Η Evaggelia x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μία που "αφέθηκα" ενώ ήμουν σπίτι με το σκύλο και ντράπηκα πάρα πολύ γιατί ενώ καθόταν δίπλα μου σηκώθηκε κι έφυγε...

:lol::lol::lol::lol::lol:

Και εγώ θα ντρεπόμουνα πάρα πολύ και θα ζητούσα συγγνώμη. :redface:
Μπορεί να έκανα και την πάπια κουνώντας καμιά καρέκλα και θα κοιτούσα αλλού. :whistle: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χααχα καλη ερωτηση

Θα το προσπερνουσα σα να μη συνεβη:redface:
Παντως μια φιλη μου που το παθε προσφατα, εγω τη δουλευα κι ειχα λιωσει στα γελια, εκεινη παντζαρι μου λεγε να σκασω αλλα δεν μπορουσα ακομα γελαω:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Δεν έπιασα εξ' αρχής τον τίτλο του θέματος...:P χαχαχαχαχα

Θα έκανα τον Κινέζο αν μου τύχαινε, κοιτώντας αλλού...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα έλεγα πως το έκανε ο Σιδ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nic0le

Νεοφερμένος

Η nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εμένα μου είχε τύχει στο δημοτικό
μου είχε ξεφύγει μία και το άκουσαν 2 αγόρια μόνο
αλλά τώρα το έχουν ξεχάσει (ευτυχώς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εκανα για πρωτη φορα Γαλλικα στο σχολειο με ενα νεο παιδι (ειχε μεινει ταξη).Η προφορα του ειχε τοσο γελιο που με το ζορι κρατιομουν.Αλλα ζορι ζορι,παρε το ηχητικο ατυχημα μεσα στο μαθημα με τον καθηγητη και τους 3 συμμαθητες να το ακουνε πεντακαθαρα (λιγα ατομα,μικρος χωρος,απολυτη ησυχια).Εκεινη την στιγμη απλα γελουσα τοσο πολυ που δεν με ενοιαζε καν,μετα λιγο το σκεφτηκα αλλα δεν εδωσα πολυ σημασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Mια φορά είχε έρθει σπίτι ένας φίλος μου και επειδή είχε πάει αργά και δεν δούλευε την άλλη μέρα, του έστρωσα στον καναπέ κι εγώ πήγα στο κρεβάτι μου να κοιμηθώ. Αυτός, όπως οι περισσότεροι άντρες) ξεράθηκε αμέσως, αλλά εγώ έκατσα και λίγο στο ιντερνετ. Μετά από ώρα, κοιμήθηκα κι εγώ και ξαφνικά...δημιούργησα έναν εκκωφαντικό θόρυβο που όχι μόνο ξύπνησε έμενα αλλά και τον φίλο μου που ήταν στο 7ο όνειρο ένα δωμάτιο πιό πέρα. Από τότε, αυτοί οι θόρυβοι απέκτησαν κωδική ονομασία "χιονοστιβάδα", γιατί μόνο με αυτό μπορέσαμε να τον παρομοιάσουμε.
Μέχρι σήμερα, δεν έχω καταφέρει να ξεπεράσω αυτά τα ντεσιμπελ και ελπίζω αμα το κάνω, να μην υπάρχει κανείς να το ακούσει.

Υ.Γ. Θα ήθελα όμως μια μέρα να πάρω από αυτά τα τρικ που κάνουν το θόρυβο από μόνα τους, να ντυθώ πολύ κυριλέ, να μπω σε ένα ανανσερ εταιρίας με πολύ κόσμο και να χαζεύω αντιδράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Όχι που θα έλειπα εγώ απο το θέμα.. :redface:
Πριν 2 χρόνια, είχαμε κάνει παρτάκι με τις 3 συγκατοίκους.. Ποτά,φαγητά, όσπου έχουμε πιεί αρκετά με την μία (η άλλη για καλή της τύχη έφυγε για να στείλει μηνύματα στο FB) και αποφασίσαμε να κάνουμε η μια στην άλλη "αεροπλανάκι" (αυτό που σηκώνεις με τα πόδια τον άλλον απο την κοιλιά ακι κάνει το αεροπλάνο)...
όταν ήρθε η σειρά της να κάνει αυτή το αεροπλάνο και να την σηκωσω εγω, εμένα δεν μου έκοψε οτι είναι λίγο θρεφταράκι και θα ζοριστώ αρκετά.. ε σφίχτηκα λίγο παραπάνω κα έτσι όπως είχα λυγισμένα και τα πόδια, απέδρασε μια...

σκάσαμε στα γέλια και οι δύο, το πήραμε πολύ χαλαρά χάρη στο αλκοόλ...

απο εκείνη τη μέρα, αποφεύγω τα αεροπλανάκια...:whistle:

Υ.Γ. Θα ήθελα όμως μια μέρα να πάρω από αυτά τα τρικ που κάνουν το θόρυβο από μόνα τους, να ντυθώ πολύ κυριλέ, να μπω σε ένα ανανσερ εταιρίας με πολύ κόσμο και να χαζεύω αντιδράσεις.

τι το θες το μηχάνημα, έχεις φυσικό ταλέντο εσύ! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
τι το θες το μηχάνημα, έχεις φυσικό ταλέντο εσύ! :P:P:P:P

Ε, δεν μου έρχεται και κατά παραγγελία η....έμπνευση. Πάντως γενικά αμα πιέζεσαι σωματικά γίνονται κάτι τέτοια. Ενας από τους πολλους λόγους που δεν πάω γυμναστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top