Τι θα ήθελες να κάνεις .....

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να φάω σε ένα εστιατόρειο μεζεδάκια κοντά στην θάλασσα με τον άντρα με ουζάκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να τα παρατήσω όλα και να φύγω ΤΩΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Να ξεκίναγα την εκδρομή του Σαβ/κου μερικές ώρες νωρίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
αχ για που με το καλό crazyhelen?!?!

εγώ..χμ...θα ήθελα να πάω για τζόκινγκ αλλά δεν έχω ούτε παπούτσια ράιτ χιρ ράιτ νάου,ούτε που να πάω να τρέξω στην όμορφη Θεσνίκη...ούτε και παρέα για τζόκινγκ...
για το λόγο αυτό οφείλω να συμβιβαστώ με το πρέπει που λέγαμε...
και το πρέπει είναι να κάνω μεσα στις επόμενες πέντε ώρες μια παρουσίαση για διάλεξη στη σχολή (στο μάθημα της Μοριακής Βιολογίας-ενδιαφέρον!!!:D) και μια ηλίθια εργασία για τη φυσικοχημεία...πιστέψτε με Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
αχ για που με το καλό crazyhelen?!?!

B.Εύβοια!
Εύχομαι καλό κουράγιο και καλή δύναμη με παρουσίασή σου. Ελπίζω να είναι καλή, διαφορετικά στάνταρ θα χρειαστείς παπούτσια για τρέξιμο (για να τρέξεις να κρυφτείς!) <-- φρικτό μεσημεριάτικο χιούμορ :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να πάω καμιά βόλτα,αλλά με το άτιμο το κρύωμα δεν το βλέπω να πηγαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Να τα βροντηξω όλα στο γραφείο, να πάω να πάρω τον καλό μου, την κολλητή μου και τον άντρα της και να το σκάσουμε από τώρα για το σκ... να το κάνουμε τρ-τε-πε-πα-σα-κυ :worry: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
..να πατησω ενα κουμπακι και να γινουν απο μονες τους ολες αυτες οι δουλειες που με περιμενουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Θα θελα να παω στο τμημα να παρω το διπλωμα μου,και ναμου πουν: ''Αστο αγορι μου τα 100 ευρω στα χαριζουμε,δεν χρειαζετε να πληρωσεις την κλιση..'':clapup:
....
Τωρα θελω και ενα σκουτερ:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
..να πατησω ενα κουμπακι και να γινουν απο μονες τους ολες αυτες οι δουλειες που με περιμενουν.

Οταν το βρείς μπορείς σε παρακαλώ να μου πείς που θα το βρώ και γώ αυτό το μαγικό κουμπί;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Θα θελα να παω στο τμημα να παρω το διπλωμα μου,και ναμου πουν: ''Αστο αγορι μου τα 100 ευρω στα χαριζουμε,δεν χρειαζετε να πληρωσεις την κλιση..'':clapup:
....
Τωρα θελω και ενα σκουτερ:P:P:P
Πληκτρολόγιο...
Κλήση...
Να δω τι άλλες ελλείψεις θα προκύψουν :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οταν το βρείς μπορείς σε παρακαλώ να μου πείς που θα το βρώ και γώ αυτό το μαγικό κουμπί;:P

Τι μου δινεις? :whistle::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Θελω να κατσω μεχρι αργα.
Πρεπει να κοιμηθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
θέλω να πάω διακοπές 5-6 χρόνια :laugh:
...και το όνειρο ας περιμένει γιατί
Πρέπει να συνεχίσω την βάρδια μου. :bleh:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Θέλω να ακούσω Θεοδωρίδου στη διαπασών
Πρέπει να κρατηθώ γιατί ειναι 8 το πρωί
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
[...] να «προμοτάρω» τον εαυτό μου, αλλιώς κινδυνεύω να μείνω στο περιθώριο.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
...θα ήθελα να είχα τη δυνατότητα να δω τα μαλλιά, του από πάνω μου, γιατί έχω την αίσθηση ότι από χθες..βασανίζεται..:thanku:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top