Τι θα έκανες αν....

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα έκανα υπομονή μέχρι να λήξει η σύμβαση και μετά μήτε τον είδατε τον Παναγή


Τι θα έκανες αν διαπίστωνες ότι έχουν παραβιάσει τον λογαριασμό σου από κάποιο σόσιαλ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα πήγαινα στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.



Τι θα έκανες αν είχες μια μέρα όλη ελεύθερη?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έβγαινα έξω, όλη μέρα, να χαρώ την Άνοιξη (που πάντα ονειρεύομαι, να έρθει...)...



Τί θα έκανες αν είχες δυο μέρες ελεύθερες ;; :P
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα γινόμουν καπνός. Μια βαλίτσα, πέντε ρούχα, καράβι και γειά σας!

Τι θα έκανες αν σου έκλεβαν το κινητό;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα έπαιρνα άλλο .



Τι θα έκανες αν σε κουρευαν γουλί στον ύπνο σου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Είμαι ήδη γουλί. Το παίρνω με ξυράφι. Οπότε θα τους έλεγα "ευχαριστω για το φρεσκάρισμα".

Τι θα έκανες αν σου έδιναν ένα εκατομμύριο ευρώ για να βουτήξεις μέσα σε έναν βόθρο για πέντε λεπτά χωρίς μάσκα;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παραχωρώ την θέση μου στον/στην επόμενο/η θαρραλέο/α.

Τι θα έκανες αν εκεί που περπάταγες, κάποιος άγνωστος άρχιζε να σε βρίζει
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου έχει τύχει. Σε στενάκι, στο κέντρο της Αθήνας. Ήταν τρελός, ο άνθρωπος. Για τον καθένα, που περνούσε, είχε και μια 'καλή' κουβέντα. Τίποτα, λοιπόν. Συνέχισα στο δρόμο μου...



Τί θα έκανες αν είχες κανονίσει μια μίνι απόδραση, αλλά χαλούσε πολύ ο καιρός ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα την ανεβαλα για άλλη μέρα .


Τι θα έκανες αν ξαφνικά εξαφανίζονταν κάποιο σημαντικό πρόσωπο χωρίς λόγο από τη ζωή σου ?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα πια, τίποτα απολύτως. Αφού ήθελε να εξαφανιστεί, σημαίνει ότι δεν άξιζε τον κόπο. Αν άξιζε, θα έμενε. Οπότε, τίποτα...



Τί θα έκανες αν σε αδικούσαν πολύ ;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τώρα πια, τίποτα απολύτως. Αφού ήθελε να εξαφανιστεί, σημαίνει ότι δεν άξιζε τον κόπο. Αν άξιζε, θα έμενε. Οπότε, τίποτα...



Τί θα έκανες αν σε αδικούσαν πολύ ;
Θα στεναχωριομουν.



Τι θα έκανες αν σου έλεγαν να πας σε ριάλιτι για 50.000€
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν θα πήγαινα. Σιγά μην γίνω ρεζίλι στο πανελλήνιο....

Τι θα έκανες αν κάποιος/α με τον/η οποίο/α μιλούσες και είχε δημιουργηθεί κάτι παραπάνω από φιλικό ενδιαφέρον, σε μπλόκαρε στα ξαφνικά;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα πια, το σταυρό μου. Μπορεί να σε τρελάνουν κάτι τέτοιες συμπεριφορές. Γιατί παίζουν με τη νοημοσύνη σου, άσχημα παιχνίδια. Και αν του/της ζητήσεις εξηγήσεις θα χάσεις - με μαθηματική ακρίβεια - και το δίκιο σου. Στον/στην επόμενη, λοιπόν. Υπάρχει έρωτας, εκεί έξω...



Τί θα έκανες αν κάποιος/κάποια σε μείωσε, μέχρι εκεί που δεν πάει ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα είχα παγώσει.δεν μπορώ καθόλου να αντιμετωπίσω καβγάδες κ τέτοιες καταστάσεις. Πάντα ο άλλος κερδίζει.


Τι θα έκανες αν σε απέρριπταν σε μια δουλειά λόγω εμφάνισης?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Το έχω κάνει αν και ποτε δεν το παραδέχονται στα ίσα για να μη φάνε καταγγελία: Δεν ξαναέκανα αίτηση.

Τι θα έκανες αν ο αγαπημένος/η σου ερχόταν σε 15' εκεί και εσυ δεν ειχες προλάβει να κάνεις μπάνιο για να μυρίζεις όμορφα;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σε 15' προλαβαίνω . Και πάλι θα του έλεγα ότι θα αργήσω.


Τι θα έκανες αν έβλεπες ένα μωρό έξω στο δρόμο μόνο του .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εεε...τί θα έκανα ; Ό,τι κάθε λογικός άνθρωπος. Θα το έπαιρνα αγκαλιά, θα κοιτούσα αριστερά - δεξιά μήπως δω τη μητέρα ή τον πατέρα του, θα περίμενα κάποια ώρα και αν δεν...θα έπαιρνα τηλ. την αστυνομία...



Τί θα έκανες αν έβλεπες κάποιο γονιό να χτυπάει το παιδί του, στη μέση του δρόμου ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να κάνω και πολλά όσο και να μου σφιγγόταν η καρδιά... θα μου έλεγε κοίτα τη δουλειά σου και μην ασχολείσαι...οπότε θα συνέχιζα τον δρόμο μου...

Τι θα έκανες αν το παιδί σου σου παντρευόταν κάποιον/α που η διαίσθηση σου έλεγε οτι κάτι δεν πάει καλά;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έλεγα τη γνώμη μου και μέχρι εκεί. Δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι άλλο. Ούτε και θα το ήθελα. Δική του η απόφαση, δικές του και οι όποιες συνέπειες. Ας μην τύχει, Παναγιά μου...



Τί θα έκανες αν ο γείτονας είχε δυνατά τη μουσική με νησιώτικα (παρακαλώ...), όλο το μεσημέρι σχεδόν ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εγώ θα ήμουν η γειτόνισσα,πριν είχα νησιώτικα χαχα (χαμηλά εννοείται) . Οπότε αν μου τύχαινε κάτι παρόμοιο δε νομίζω να με πείραζε ,θα χόρευα☺️



Τι θα έκανες αν σου έλεγαν να μην βγεις για μια εβδομάδα από το σπίτι .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top