Τι θα έκανες αν....

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα ευχέλαιο...κανέναν αγιασμό, που και που, τις γιορτές, το σταυρό μου, κάθε βράδυ, πριν πέσω για ύπνο και ο Θεός βοηθός...


Ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ενταξει θα μετακομιζα :D

τι θα εκανες αν ξαφνικα σου ερχοταν μια μεγαλη κληρονομια με πολλα χρηματα απο καποιον συγγενη σου?
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν θα τα δεχόμουν. Ειδικά, από τη στιγμή που δεν θα τον/την ήξερα. Να τα βράσω τα λεφτά του/της. Άλλα πράγματα έχουν σημασία.

Τι θα έκανες αν σου ζητούσαν να πρωταγωνιστήσεις σε ταινία τρόμου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα γελούσα και θα έλεγα όχι μπικόζ αι νοου μαι λιμιτς.


Τι θα έκανες αν συνειδητοποιούσες ότι ακούς φωνές και πράγματα που δεν ακούνε οι υπόλοιποι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα πηγαινα σε εναν ειδικο.

Τι θα εκανες αν ενας δικος σου ανθρωπος ειχε προβλημα καταθλιψης?Και δεν ηθελε να παει σε ειδικο.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ήταν πολύ δικός μου άνθρωπος (κι αφού δεν θα μπορούσα να τον πείσω αλλιώς...) θα έφερνα τον ειδικό στο σπίτι...


Τί θα έκανες αν ο σύντροφος κάποιας φίλης σου σού την έπεφτε, κανονικότατα ; Θα της το έλεγες ή όχι ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Συμφωνώ με την προλαλήσασα.


Τι θα έκανες αν σε έστηναν σε επαγγελματικό ραντεβού;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αναλόγως αν αυτός που μ έστηνε ήταν υφιστάμενος, προϊστάμενος ή στην ίδια ιεραρχία μ' εμένα, αν ήταν πολύ μεγαλύτερός μου σε ηλικία, αν ήθελε αυτός κάτι από εμένα ή εγώ από εκείνον. Δε θα το έκανα μεγάλο θέμα, θα ήμουν μάλλον ευγενική αλλά θα μου έκανε σίγουρα κακή εντύπωση, ειδικά αν δε ζητούσε συγγνώμη.

Τι θα έκανες αν έτρωγες μπαν για 1 χρόνο στα ξαφνικά χωρίς να σου πουν τον λόγο;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Γενικά, δεν είμαι άνθρωπος που ζητάει εξηγήσεις όσο κακό/καλό μπορεί να είναι αυτό. Δέχομαι την όποια απόφαση, συνεχίζω παρακάτω απλά ρίχνω μαύρη πέτρα πίσω. Δε νομίζω να ξανά έμπαινα οπότε.

Τι θα έκανες αν έλεγες στο ταίρι σου ότι ο/η φίλος/η του/της σε φλερταρει αλλά εκείνος/η σου απανταει:Το έχει κάνει και άλλες φορές σε παλαιότερες σχέσεις μου αλλά δεν θέλω να ξεκόψω μαζί του/της. Σχέσεις βρίσκεις πολλές κολλητό όμως όχι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα χωριζα γιατι εκει ξεκαθαρα θα επαιρνε το μερος του αλλου και οχι το δικο μου που θα ηταν και το σωστοτερο και επειδη δεν θα καταλαβαινε γενικως δεν θα ειχε και νοημα να μενω σε κατι τετοιο.

Τι θα εκανες αν η αποπανω ενοικιαστρια σου λερωνε το μπαλκονι με σκουπιδια και ειχες κανει πολλες παρατηρησεις ηδη?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Θα έβαζα μαλακά φρέσκα κακάκια του γατούλη, μεσα σε μια σακούλα και υστερα θα πήγαινα και θα τα πασάλειφα στην εξώπορτά της. ΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑΜΑΔΑ!

Τι θα έκανες αν ο γειτονας έκανε σεξ όλη νύχτα; Θα άκουγες και θα απολάμβανες ή θα τους διέκοπτες για να κοιμηθείς;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα άλλαζα δωμάτιο .


Τι θα έκανες αν είχες μια σημαντική ανασφάλεια στην εξωτερική σου εμφάνιση θα την άλλαζες ή θα την αποδεχοσουν με τον καιρό ?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα την αποδεχομουν,θα την αλλαζα μονο αν προκαλουσε ιατρικο προβλημα πχ μια μυτη και δε με βοηθουσε να αναπνευσω λειτουργικα.

Ιδια ερωτηση γιατι ειναι ωραια.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν ο γειτονας έκανε σεξ όλη νύχτα; Θα άκουγες και θα απολάμβανες ή θα τους διέκοπτες για να κοιμηθείς;
Μάντεψε...

Γίνεται επανειλημμένα στην πολυκατοίκια μου και συνήθως μετά τα μεσάνυχτα.

Βέβαια συμβαίνουν και πολλά άλλα, όπως οι περισσότεροι που κοπανάνε τις πόρτες και χτυπάνε τα ντουβάρια, μερικοί που τσακώνονται και ουρλιάζουν, η διπλανή που γυρνά αργά απ' τη βραδινή της έξοδο και περιφέρεται με τα τακούνια, κάτι ζωντόβολα που γκαρίζουν λες και είναι σε γήπεδο...

Με λίγα λόγια, έχω γείτονες άτομα που δε λογαριάζουν από κοινή ησυχία.

Αλλά παρόλο που χρόνια τώρα έχω συνηθίσει να κοιμάμαι παρά την τρελή ηχορύπανση, στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι ο θόρυβος που δε με αφήνει να κοιμηθώ.

Είναι η καρδιά μου που ΣΠΑΡΤΑΡΑΕΙ, επειδή το μυαλό έχει κολλήσει μόνο στη φαντασία!

Τι θα έκανες αν είχες μια σημαντική ανασφάλεια στην εξωτερική σου εμφάνιση θα την άλλαζες ή θα την αποδεχοσουν με τον καιρό ?
Θα κυκλοφορούσα τυλιγμένος σα τη μούμια. :D

Τί θα έκανες αν έβλεπες ένα άγνωστο άτομο να κλαίει σ' ένα παγκάκι; Θα πηγαίνες να του προσφέρεις συμπαράσταση ή απλά θα το προσπερνούσες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα τον ρωτουσα αν χρειαζοταν κατι,αν επαθε κατι,απο ανθρωπινη αναγκη περισσοτερο.

Ιδια ερωτηση.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πήγαινα. Εννοείται, πως θα πήγαινα. Ειδικά, αν έκλαιγε. Και θα ρωτούσα, αν μπορούσα να κάνω κάτι. Αν περνούσε απ' το χέρι μου, χωρίς δεύτερη σκέψη...


Ίδια ερώτηση...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Από ανθρώπινο ενδιαφέρον, θα πήγαινα και θα βοηθούσα όσο περνούσε από το χερι μου.

Τι θα έκανες αν κάποιος φίλος/η σου ανέθετε να φροντίσεις το φίδι-κατοικίδιο του/της;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top