Τι θα έκανες αν....

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
define χαρισματα
αλλα οχι

Τι θα εκανες αν σε αφηναν να αντικαταστησεις οποιον θες απο τον κυκλο σου? (question inspired by)
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
θα απέρριπτα την προσφορά γιατί τους συμπαθώ όλους

τι θα έκανες αν τελείωνε η καραντίνα και ο κίνδυνος του κοβιντ αυτή την στιγμή;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα πήγαινα σε κανα κλαμπ να βρω καμία απελευθερωμένη κορασίδα να την παρηγορίσω

τι θα έκανες αν ήσουν στο ασανσέρ και έμπαινε ένας κάγκουρας όπου για ολους τους ορόφους έκλανε πάρα πολύ δυνατά;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
νομιζω πως απο ενα σημειο και επειτα συνηθιζεις τη μυρωδια οποτε δεν την καταλαβαινεις αλλα απλα θα περιμενα να κατεβω

(κακο)

τι θα εκανες αν οι σκεψεις σου ακουγονταν δυνατα?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Seppuku. Τι να κανα, δεν ξέρω, είναι αλήθεια πολύ τρομακτικό και απαίσιο σενάριο, σε βαθμό που δε θα ήθελα να κυκλοφορώ στον κόσμο :P

Α, μπορεί να έβαζα ακουστικά με μουσική μπας και σταματήσω να σκέφτομαι.


Τι θα έκανες αν μια μέρα ξυπνούσες και μιλούσες και σκεφτόσουν μόνο στα ιαπωνικά;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δε θα χα κανα φοβερο προβλημα. Θα πηγαινα να ζησω στην Ιαπωνια και θα πουλουσα μουρη σε weeby girls με τα φοβερα ιαπωνικα μου.

Τι θα εκανες αν καιγοταν ολη η ντουλαπα σου και επρεπε να την ξαναφτιαξεις απ την αρχη;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
καλα δεν θα πληγονομουν και πολυ, δεν ειναι τα ρουχα μου ενα και ενα κολλεξιον καβαλι, πολ γκοτιε

τι θα εκανες σε ειχαν απαγαγει και σε ειχαν παρατησει σε ενα ακυρο μερος (τυπου αριστογατες)
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν πολύ θυμάμαι τις αριστογατες, αλλά εμένα αν με απήγαγαν, στην καλύτερη, θα με έστελναν στη γκιλοτίνα και, στη χειρότερη, θα με έκαναν σαπούνι. Το σίγουρο πάντως είναι ότι δεν θα επιζούσα.



Τι θα έκανες στη ζωή σου αν δε σε περιόριζε κανένας φόβος;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στην αρχή θα περνούσα πολύ καλά αλλά αργά ή γρήγορα λογικά θα μου συνέβαινε κάποιο ατύχημα.


Τι θα έκανες αν έβλεπες τον εαυτό σου να παίζει σε μια σειρά αλλά δε θυμόσουν ποτέ να έκανες κάτι τέτοιο;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα πρώτα να επιβεβαίωσω αν ήμουν όντως εγώ και όχι κανένας σωσίας που να μου μοιάζει, θα ρωτούσα το κανάλι πότε έπαιξα στη σειρά και μετά θα ρωτούσα τα κοντινά πρόσωπα αν θυμούνται τίποτα τι έκανα εκείνη τη περίοδο και στο τέλος θα πήγαινα σε διάφορους γιατρούς για εξετάσεις απώλειας μνήμης και μετά θεωρώ ότι δεν έχει νόημα να συνεχίσω τις προσπάθειες μου μέχρι να μου έρθουν καμία ανάμνηση από τη σειρά.

Τι θα έκανες αν έπαιρνες λάθος αεροπλάνο και πας σε άλλη χώρα και προσπαθούσες να επικοινωνήσεις με τους υπαλλήλους του αεροδρομιου για να επιστρέψεις πίσω άλλα δεν μιλάει κάνεις αγγλικά και εσύ δεν ξέρεις την τοπική γλώσσα τους.
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Υπάλληλοι αεροδρομίου να μην μιλάνε αγγλικα τι χώρα θα ήταν αυτή; :P Θα χρησιμοποιούσα το google translate, αλλά κάτι μου λέει ότι δεν θα είχα ούτε ιντερνετ! θα προσπαθούσα να βρω ιντερνετ, τι στο καλό είναι διεθνής λεξη, θα εβρισκα. Θα εβγαζα εισητηριο από το skyscanner και θα χρησιμοποιoύσα το google translate για να συννενοηθω οσο γινεται κ να φυγω. πάντως δεν θα ψηνόμουν να μεινω παραπανω σε μια ακυρη χωρα που βρεθηκα εκει καταλαθος.

Τι θα έκανες αν ήσουν υπερβολικά όμορφος/η; Αντικειμενικα, να άρεσες -σχεδον σε ολους, και να εκανε μπαμ η εμφανιση σου οπου πηγαινες να ξεχωριζες με διαφορά
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι κάνουν όλοι αυτοί οι τύποι. Σεξ με ότι κινείται μέχρι να το βαρεθούν εντελώς και μετά περισυλλογή και αγανάκτηση για την φοβερή κατάρα να σε θέλουν όλες για το κορμί σου και να μην βλέπουν τον πραγματικό σου εαυτό. Και μέρα πάλι σεξ με ότι κινείται.


Α και εύκολα φράγκα με photoshootings και promotions. Μίζερη ζωή πραγματικά.


Τι θα έκανες αν έπρεπε να παραβρεθείς σε επίσημη δεξίωση και δεν είχες τίποτα να φορέσεις, ούτε λεφτά να αγοράσεις κάτι νέο.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα ζητούσα απ' τις κολλητές μου, η μία ράβει κιόλας.

Τι θα έκανες αν ο/η σύντροφός σου εβαφε ξαφνικά το μαλλί του/της μπλε;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Θα γελούσα γιατί δε θα πίστευα στα μάτια μου. Μετά θα έβαφα τα δικά μου κυπαρισσί.

Τι θα έκανες αν ανακαλυπτες ότι κάποιος φίλος σου είναι σε ομαδικές συνομιλίες διακίνησης φωτογραφιών κοριτσιών;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν θα ηταν πλεον φιλος μου

τι θα εκανες αν οι γονεις σου σου ανακοινωναν οτι σε αποκληρωσαν
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
Αν ήταν σημαντική η κληρονομιά, θα ρωτούσα να μάθω γιατί με αποκληρωνουν και μετά πως θα μπορούσα να το διορθώσω να γίνω ξανά κληρονόμος, αλλιώς αν η κληρονομιά ήταν χρέη η μόνο 500€, τότε ας μην κληρονομησω γιατί δεν αξίζει το κόπο

Τι θα έκανες αν καταλάβαινες ότι ο γείτονάς σου έχει πρόσβαση στο σπίτι σου και άραζε στο σπίτι σου όταν λείπεις;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
first comes first, θα ρωτουσα τι φαση μαν μου
μετα θα επαιρνα τα κλειδια ελπιζοντας οτι δεν εχει αντικλειδι
απο κει και περα αν χρειαστει οι τσεοι μπορει και να χρειαστουν ή και ενας καλος δικηγορος για περιοριστικα μετα, μπορει και να λυθει συζητισιμα θελω να πιστευω και να ελπιζω στο ανθρωπινο ειδος λιγο

τι θα εκανες αν εκαιγες τα μαλλια σου
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
I'm immune.


Τι θα έκανες εάν ο σύντροφός σου είχε ένα ατύχημα και πάραμορφωνωτανε το πρόσωπο του.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα εξακολουθούσα να ήμουν μαζί του, ασυζητητί


Τι θα έκανες αν έγραφες μια εργασία και εκεί που σου είχε μείνει λίγο για να ολοκληρωθεί, σου έκλεινε ο υπολογιστής χωρίς να την έχεις αποθηκεύσει
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
Θα έλεγα ότι δεν αξίζει το κόπο να κάνω από την αρχή την εργασίας σε τόσο λίγο δίαστημα αν έχω προθεσμία και θα μιλούσα με το υπεύθυνο που μου ανάθεσε την εργασία μήπως μπορέσω να πάρω παράταση αλλιώς το παρατάω εντελώς.

Τι θα έκανες αν μάθαινες ότι έκλεισες ένα διαμέρισμα για 1 μήνα και στο διπλανό διαμέρισμα μένει ο πιο θορυβώδης γείτονας που έχεις συναντήσει ποτέ σου;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top