Τι θα έκανες αν....

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα πήγαινα σε ψυχολόγο να δω πως θα το χειριστώ



Τι θα έκανες αν σου έλεγε ένας φίλος ότι σκοπεύει να αυτοκτονήσει το βράδυ;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω ιδέα Αύρα

Τι θα έκανες αν μετά την πρώτη φορά σεξ ο/η συντροφος σου στο κρεβατι αφηνε μια επικη πορδη;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Ε θα γελούσα μάλλον. Αν και δώσε θάρρος στο χωριάτη να σε κλάνει στο κρεβάτι.


Τι θα έκανες αν έβγαινες πρώτο ραντεβού και έτρωγε ο/η συνοδός σαν λυσσασμένος, λαδωνόταν, καθάριζε τα αυτιά του, την μύτη του κοκ ;

( Άντρα σκεφτόμουν σε γυναίκα μπορείς να βάλεις κάτι πιο λάιτ )
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τραβούσα βίντεο γιατί δεν έχω δει ποτέ γυναίκα να κάνει τέτοιο πράγμα.

Τι θα έκανες αν στο πρώτο ραντεβού ο άλλος είχε "ξεχάσει" το πορτοφόλι σπίτι.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αν το ειχε ξεχασει οντως δεν θα ειχα θεμα,
αν το ειχε "ξεχασει" τοτε θα ειχα "ξεχασει" και εγω τη βρυση ανοιχτη στο σπιτι

τι θα εκανες αν παθαινες δηλητηριαση στο αγαπημενο σου εστιατοριο/ταβερνα?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το χω πάθει κι αυτό, όλη η γκαντεμιά μαζεμένη σ' εμένα... Ε θα φοβόμουν να ξαναπάρω από εκεί, RIP fave restaurant.


Τι θα έκανες αν μετά την πρώτη φορά σεξ με κάποιον/α που γνώρισες, σου άφηνε λεφτά στο κομοδίνο κι έφευγε;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αφου εφυγε που εφυγε δεν προλαβαινω να το συζητησω ουτε να ξανασυναντηθουμε, τα λεφτα θα τα παιρνα αφου τα αφησε που τα αφησε, τουλαχιστον να μεινουν σε αυτον που του ανηκουν δικαιωματικα

τι θα εκανες αν αρχιζες να βλεπεις παραισθησεις χωρις συγκεκριμενο λογο (πχ αυπνια)?
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
θα είχα γαμάτο κοντεντ για σιτποστ σελίδα, οπότε θα ξεκινούσα μία

τι θα έκανες αν είχες φίλο με σοβαρό εθισμό?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα προσπαθούσα να βρω γιατι πονάει τόσο.

Τι θα έκανες αν μάθαινες πως είσαι έγκυος/έχεις αφήσει κάποια έγκυο στην φάση που είσαι τώρα.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εκτρωση

τι θα εκανες αν μπορουσες να ελεγξεις τον καιρο?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα έκανα έρευνα για να δω ποιες κλιματικές συνθήκες είναι οι ιδανικές για το οικοσύστημα και θα προσπαθούσα να τις προσομοιώσω.



Τι θα έκανες αν στον δρόμο σου προς το 1ο σου ραντεβού με κάποιον πατούσες κακάκια;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Θα πήγαινα σε κάποια τουαλέτα να τα καθαρίσω ευελπιστώντας να μην μυρίζουν πολύ.

Τι θα έκανες αν σε κλίμακα 7/10 ήθελες να πας για τρέξιμο αλλά έξω έβρεχε με ότι συνεπάγεται αυτό (δεν έχει κόσμο να χαζέψεις, μουντίλα, θα γίνεις μούσκεμα κτλ).
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καταρχάς θα έβαζα ένα θερμόμετρο για να δω τι πάει λάθος και έχω όρεξη για τρέξιμο. Κατά δεύτερον, αν έβρεχε στην αρχή θα ξενέρωνα, αλλά μετά από περίπου 8 λεπτά θα το είχα ξεπεράσει και θα ερχόμουν εδώ για να πω καμιά χαζομάρα.



Τι θα έκανες αν εσύ ήθελες παιδιά και ο/η σύντροφός σου όχι, ή το αντίθετο?!
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε τελικά και εγώ εδώ ήρθα αλλά αφού πρώτα βγήκα και πήγα μέχρι τα μέσα της διαδρομής προς το στάδιο. Τζάμπα έχασα το χουχουλιάρικο mood από το πρωινό ξύπνημα :mad:

Εεε λογικά θα ξενέρωνα. Θα προσπαθούσα να την πείσω. Στην αντίθετη περίπτωση θα νευρίαζα αν επέμενε.

Τι θα έκανες αν είχες deadline σε δυο μέρες σε μια μέτρια εργασία και δεν είχες όρεξη για διάβασμα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ευτυχώς γνωρίζω πολύ καλά τις δυνάμεις μου στο διάβασμα, οπότε θα την άφηνα για την τελευταία στιγμή μέχρι το σημείο εκείνο που θα καταλάβαινα ότι πρέπει να την ξεκινήσω, αλλιώς δε θα προλάβω. Το πιθανότερο είναι ότι θα πλακωνόμουν σε μια μέρα να την κάνω υπό τη συνοδεία πεντακοσίων καφέδων, house μουσικής και 45346532 σνακ, στην πορεία θα με έπιανε η τελειομανία μου και εν τέλει θα καθόμουν μέχρι τις 2 το πρωί να διαλέγω γραμματοσειρές και εικόνες για φόντο στις διαφάνειες. Για επιβράβευση, την επόμενη μέρα δε θα διάβαζα ούτε εξώφυλλο βιβλίου και θα πήγαινα για πρωινά ψώνια, μεσημεριανό φαγητό και απογευματινό καφέ + γλυκό.


Τι θα έκανες αν είχες βγάλει κόσμο για κέρασμα (για γενέθλια, ορκωμοσία ή οτιδήποτε) και την ώρα του λογαριασμού δε δεχόταν την κάρτα σου το POS του μαγαζιού;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ωχ αγαπη ενιωσα τα τσιλλς... θα επαιρνα τον καλυτερο μου φιλο και θα του το εξηγουσα να παει πληρωσει αυτος και μετα θα του τα εδινα ολα προφανως.

τι θα έκανες αν ο σύντροφος σου γινόταν τοφαλάκι;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα του έλεγα ότι έχει παχύνει πολύ και καλό θα ήταν να χάσει λιγάκι και για να τον βοηθήσω σ' αυτό θα μαγείρευα πιο υγιεινά και ελαφρά γεύματα, δε θα έτρωγα λιπαρά γεύματα, γλυκά και delivery μπροστά του για να μην έχει πειρασμούς και θα του πρότεινα δραστηριότητες για να αθληθούμε μαζί. Δικό του σώμα προφανώς αλλά σε μια σχέση είναι ωραίο να περιποιούνται την εμφάνισή τους οι δύο σύντροφοι και να μην αφήνονται λόγω της ρουτίνας. Κανείς δεν είναι δεδομένος, εξάλλου.

Εξαίρεση αποτελεί μόνο αν του συνέβαινε κάτι άσχημο ψυχολογικά και γι' αυτό ξεσπούσε στο φαΐ. Εκεί θα εστίαζα στο ουσιαστικό του πρόβλημα και δε θα σχολίαζα κάτι για τα κιλά του, τουλάχιστον μέχρι να ξεπεράσει αυτό που τον απασχολεί.




Τι θα έκανες αν ο/η σύντροφός σου αποκτούσε ξαφνικά έναν νέο συνάδελφο του αντίθετου φύλου και περνούσαν πολύ χρόνο μαζί, ακόμη και εκτός δουλειάς;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εδώ οι απόψεις διίστανται. Αν μου είχε δώσει δικαίωμα ότι παίζει το ματάκι του με την οποιαδήποτε, όχι μόνο με την συγκεκριμένη εκεί θα είχαμε ένα θέμα. Θα του έκανα μια συζήτηση, αν πάλι έβλεπα ότι δεν υπάρχει φως στον ορίζοντα, θα έφτανα και στον χωρισμό. (ναι, είμαι ή του ύψους ή του βάθος, κακό αυτό :P) Εαν πάλι δεν μου είχε δώσει κανένα δικαίωμα και έβγαιναν με την συγκεκριμένη για θέματα δουλειάς, δεν θα του κήρυττα και επανάσταση. Αυτό όμως δεν ισχύει αν μάθαινα ότι βγαίνουν μαζί και μάλιστα κρυφά μου. Από εκεί και έπειτα, ο χωρισμός είναι μονόδρομος.


Τι θα έκανες αν έβγαινες με κάποιον/α ο οποίος/α ήταν υπερβολικά νάρκισσος και συνέχεια κοκορευόταν για τον εαυτό του/της
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι θα κατέληγα ποτέ να βγαίνω με έναν τέτοιο άνθρωπο. Θα τον σχόλαγα από τα πρώτα ραντεβού.

Τι θα έκανες αν είχες το One Ring (to rule us all);
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Ότι έκανε και ο Jack, πού να ψάχνεις τώρα ενεργό ηφαίστειο


Τι θα έκανες αν γινόταν μπροστά σου ληστεία;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top